Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Köszi szépen a tesztet!

Jó látni, hogy Amy és Tails is szerepel a játékban (két kedvenc szereplőm). Ezzel kapcsolatban lenne egy kérdésem:
Mennyire sűrűn bukkannak fel és segítenek a játék folyamán?

Egy másik dolog: kb. milyen hosszú átlagosan egy átvezető movie? Ott is szerepelnek Sonic barátai?
Dr. Eggman nincs a játékban? Esetleg az X-Tornado?

Bocs a sok kérdésért, de Sonic rajongó vagyok! :) Most látom, hogy van hozzá hivatalos német nyelv is hozzá, zsír! :C

Amúgy meg nagyon remélem, hogy későbbi patchek folyamán javítanak majd a PC verzió sebességén, mert azt azért túlzásnak tartom, hogy egy Radeon 6870 esetében leesik 60 alá!
Kár, hogy nincs demo verzió belőle. Szerinted hogy menne egy Radeon 5470-en? :)

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Kapják be a pályadesignerek! :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) arpi6k


arpi6k
addikt

Köszi a tesztet. Mindenképpen kipróbálom! Régi szép idők emlékére. :K

Intel & ATI

(#4) Armagedown


Armagedown
őstag

Úgy látom nagyon gyenge port hogy ilyen rossz a képminőség és az irányitás.
A Shrek 2nek van ilyen grafikája , és annak sokkal alacsonyabb a gépigénye.
A képeket elnézve nincs AF sem.
És ezért még pénzt is kérnek ...

[ Szerkesztve ]

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#5) Rebell


Rebell
senior tag

Sztem a gép igény igen csak el lett túlozva. Az én konfigomon vígan elfut, és semmilyen akadás nem észleltem még.
az irányítással semmi gond, X360 joy-al hibátlan
Viszont még régi Sega játékos, nagyon örültem ennek a játéknak. (régi szép idők) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Nálam nem jön be ez a hol 2D hol 3D játékmenet.
Eléggé csípem a Sonic játékokat de ezt szerintem kihagyom.

(#7) Sirandrish válasza Misi 007 (#6) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pedig kúrva jó..az a tipikus joyfalhozbaszós Sonic...csak ez MÉG szopósabb :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) atike


atike
nagyúr

Nagyon tetszik! Meglepően jó lett... Bár tény, hogy ez a 2D / 3D váltogatás elég érdekes...

(#9) Sirandrish válasza atike (#8) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kiválasztod hogy az adott mapot 2 vagy 3D-sen csinálod-e..
Tartalmasabb/hosszabb és mindkét stílus kedvelői megtalálják a számításukat.

Hol itt a gond?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) atike válasza Sirandrish (#9) üzenetére


atike
nagyúr

Sehol. Ez elkerülte a figyelmemet... :) Kipróbálós, az már tuti!

Köszönöm az infót!

(#11) Sirandrish válasza atike (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát nagyon nincs mit :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) PowerBuldog válasza Sirandrish (#11) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Gyerekkoromban én Commodoreoztam, szóval Sonic kimaradt nekem, de ezt kipróbálom majd. :)
nem válasz akart lenni

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#13) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Micsoda klasszikus. Micsoda gépigény?!

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#14) Pantal


Pantal
senior tag

Nem próbáltam még, de lehet valamikor kipróbálom.

(#15) Rebell válasza Sirandrish (#9) üzenetére


Rebell
senior tag

Hol is van az a kiválasztó? én csak a 2 Sonic között tudok választani. de lehet hogy user error,
este meglesem :DDD

(#16) Vistaboy válasza Rebell (#15) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ha a fiatal Sonic-kal mész be a pálya ajtaján, akkor 2D-ben játszol, ha a modern Sonic-kal, akkor pedig 3D-ben. Ez mindegyik pályára vonatkozik, Challenge-ekre is.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#17) Sirandrish válasza Rebell (#15) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát így van...az dönti el hogy 2 vagy 3Ds-e a map hogy melyik Soniccal mész be az adott mapra..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18) Rebell válasza Vistaboy (#16) üzenetére


Rebell
senior tag

Vistaboy és Sirandrish. Thx :R :R :R :DDD

(#19) danih


danih
addikt

Modern Sonic játék ami akár jónak is nevezhető? Mi lett a világgal... :)

(#20) 8zabi


8zabi
őstag

ha az árnyékokat leveszitek low-ra akkor hasít a játék régi gépeken is

nálam fullhd-ban, minden max, kivéve árnyékok (ami ugye low) 50-60 fps mindig megvan HD4830-cal

(#21) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Jazz Jackrabitet nem újítja fel senki?:U...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#22) Dr. Romano válasza huskydog17 (#1) üzenetére


Dr. Romano
veterán

"Dr. Eggman nincs a játékban"

Ha igazi Sonic rajongó vagy elfelejted ezt a meséből vett hülyeséget. Az Ő neve: Dr. Robotnik

Egyébként a játékra nagyon kíváncsi vagyok. Régen Megadrive-on és MasterSystemen is rongyosra játszottam őket, manapság meg emulátorral végzem ugyanazt a műveletet :)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#23) kovsol


kovsol
titán

én még a Sonic N -t szerettem nagyon N-gage -en. Most kipróbáltam a demoját(xbox) ennek a játéknak, de valahogy nem jött be, de adok neki még1 esélyt szerintem

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#24) b.


b.
félisten

A játék nagyon jó, Dreamcaston is zsír volt a 3D verzió és abban is voltak 2 D pályák már. A grafikára túlzásnak tartom a 10 pontot, azért annyira nem hasít, főleg a 3D helyszíneken lehetett volna még mit csinosítani, sok helyszínt a Dreamcastos verzió is simán hozott, persze nem ilyen felbontásban és nem ennyi textúrával, de nálam érdekes módon nem settt le az FPS. nem tapasztaltam ilyen dolgot, végig folyamatos volt.
A játéknehézség pont jó, azért viszont kár volt levonni, van benne kihívás, nagyon bejön.
Aki rajongó annak ajánlom nagyon, akár egy pár ezer forintos joy beruházása árán is! Megéri!!

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#25) Chosen


Chosen
addikt

Érdekes értékelési rendszer, hogy itt a grafika kapott 10 pontot, BF3 meg 8-at...

(#26) Dr. Romano válasza Chosen (#25) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Gondolom kategórián belül kell érteni és nem globálisan.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#27) Foo


Foo
tag

azért valljuk be a pc-s portnak és magának a játéknak is van néhány hibája. a graf szép, de néha élvezhetetlenül belassul (corei7@920/gtx580/6GB_RAM, 720p-ben minden max.)
a menüt szokni kell, arra például még mindig nem jöttem rá, hogy hol lehet elmenteni a játékállást, bár ez biztosan az én bénaságom. :D
itt-ott szinte már giccses, csicsás a játék, de ez szerencsére nem konstans jellemző, a pontozó képernyőt leszámítva.
egyet kell értenem a cikkben leírtakkal, mely szerint a 3D-s pályákon sokszor követhetetlen az akció, gyakorlatilag végigszáguldhatsz a karakterrel minden nagyobb nehézség nélkül. ezt tetézi, hogy a különböző "rugók", trambulinok" is csak boostolják az egyébként is pörgős játékmenetet. ellenben kevés olyan pályaelemmel találkozni, ami mondjuk lassításra késztetne, esetleg felfedezésre. én kontrollerrel játszom, bár ez egyáltalán nem jelent könnyebbséget az irányítást illetően.
a 2D-s stage-ek több játékidőt adnak és talán a nosztalgia miatt is sokkal élvezetesebbek, jah és a zenéi is sokkal kedvesebbek számomra. "régi" Sonic rajongóknak kötelező, ha másért nem a 2D miatt!

(#28) Sirandrish válasza Foo (#27) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem sokkal gyengébb gépem van és még nemigen lassult be!
A 3D-s dologgal viszont egyet kell hogy értsek.
A korai 3D-s Sonicocba is volt tempó..sőt...mégis tudtam mikor hova és miért ugrok..a gyűjtögethető cuccokat is fel tudtam venni ha szépen komótosan mentem a mapon.
Itt esélyem sincs...5 érmét vagy mit lehet összeszedni maponként..eddig a rekordom 3...és K*RVÁRA nem láttam hogy mikor és hol vettem fel..megvan és jee.

Amit már leírtam..a pályadesignerek kitettek magukért...a pályák észvesztőek viszont sajnos nagyon szivatósok is.
Sajnos nem értem miért így kell a nehézséget "állítani"...legyenek átláthatóbb mapok és kelljen jobb időt futni de amikor azt se tudom mi van 3 percig csak ugrálok ezerrel aztán aszongya hogy "B"...hát kapja be :D

Ezek mellett is bejön a játék, nagggyyooon! :)
Imádom a sebességét...csak sajnos néhol feleslegesen gyors..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#29) kovsol válasza Chosen (#25) üzenetére


kovsol
titán

BF3 az Xboxos teszt volt, de amúgy teljesen igazad van, mert ha csak kategóriára nézzük akkor legyen az is odaírva.

May the Force be with you!

(#30) DeSanto válasza Foo (#27) üzenetére


DeSanto
őstag

A játékállást én sem tudtam hol kell beállítani pedig írja hogy ment.
Ezzel idegesített fel.
Nem akarok egy két napot a gép előtt ülni hogy egyhuzamba végigvigyem....

(#31) huskydog17 válasza Dr. Romano (#22) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Pontosabban Robotnik volt Eggman nagyapja, legalábbis a sorozat szerint.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#32) Dr. Romano válasza huskydog17 (#31) üzenetére


Dr. Romano
veterán

De pl. a wikin is azt írják, hogy ő egy és ugyanaz a személy két különböző névvel.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#33) huskydog17 válasza Dr. Romano (#32) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Ja hát persze, hiszen ő is Robotnik, mert az a családnév. A lényeg, hogy akkor ugyanarra a személyre gondoltunk.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#34) Foo válasza DeSanto (#30) üzenetére


Foo
tag

de jó, akkor nem vagyok béna... :) én már másodszorra bukom a mentett játékállásaimat, asszem feladom.

(#35) Vistaboy válasza DeSanto (#30) üzenetére


Vistaboy
veterán

Automatikusan ment, amikor megjelenik a képernyő alján az aktivitást jelző mutató - általában pályák végén. Utána a Continue gombbal tudod folytatni onnan, ahol abbahagytad.

(#25) TheChos3nOne: Nem értem, hogy egy alapvetően 2D-s platformjáték grafikáját miért kell az utóbbi idők legjobban kidolgozott FPS játékához mérni? Anno. mindenki mindent a Crysis 2-höz hasonlított, most meg a BF3-al vagytok oda.

Azért kapott 10 pontot, mert jómagam Sonic rajongóként tudom, milyen szép az eddigiekhez képest a grafika. Azért egy platformjátékot ne hasonlítsatok össze egy FPS-el, teljesen más értékrendszerrel kell nézni azokat.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#36) Gude


Gude
senior tag

Páromnak megveszem.Örülni fog neki :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#37) PowerBuldog válasza Gude (#36) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Én meg ott tartok, hogy néha kivágnám az egész gépet az ablakon. :D

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#38) kisbalázs


kisbalázs
tag

Segasztok! :C

Johnny Mnemonic 2021:320gb-t töltött az agyába és majdnem meghalt, inkább pendrive a s?ggébe!

(#39) Dr. Romano válasza kisbalázs (#38) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Jó kis műsor volt anno :K

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#40) Foo válasza DeSanto (#30) üzenetére


Foo
tag

próbáld rendszergazdaként futtatni a játékot, nekem az megoldotta a mentéssel kapcsolatos problémát!

(#41) Psych0


Psych0
őstag

Nagyon szép és pörgős lett a játék, de vagy az én agyammal van baj, vagy a mai generáció mintavételi frekvenciája sokkal nagyom az enyémnél. A régi Genesises játékoknál szinte minden pályán 200gyűrűvel végeztem, itt meg azt sem tudom hol repülök, és mitől.

Viszon eszméletlenek lettek a pályák hangulatai. Egy az egyben visszahozták a sonic 1-2-3-at nálam. Csak itt többször halok meg(pedig ki van táblázva, hogy hol lehet LOL).

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#42) ColoradoKid válasza huskydog17 (#1) üzenetére


ColoradoKid
csendes tag

Nem tudom hogy erre tényleg van e igény PC-n. Bezzeg egy jó kis Mortal 9-et vagy Dragon Ball-t nem tudnak portolni...

----LEGO-t veszek, ömlesztve, dobozosat, hiányosat is, Star Wars, Kalóz témájú előnyben, de igazából jöhet bármi ami System vagy Technic írd meg hogy mid van, azonnal fizetek készpénzben! ----

(#43) danih válasza kisbalázs (#38) üzenetére


danih
addikt

Egyszer így köszönt egy mekiben egy srác, amikor már ezeknek a konzoloknak nyoma sem volt már, nem tudtam mit csináljak, megöleljem vagy behúzzak neki egyet :)

(#44) Scholes9 válasza danih (#43) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#45) Kokuszkocka


Kokuszkocka
csendes tag

Hát megmondom őszintén hogy én nem vártam sokat ettől a játéktól, bár ennek ellenére nagyon vártam mivel nagy rajongója vagyok és hát meg kell mondjam, hogy számomra ez a játék minden várakozást felülmúlt. Hihetetlenül szórakoztatóra sikerült és teljes mértékben képes visszaadni a régi játékok hangulatát. A 3D-s változat sebessége egyszerűen fenomenális, és a 2D-s játékmenetet is kellőképpen felturbózták! Szerény véleményem szerint ilyen minőségben kellene minden klasszikust feléleszteni! :R

(#46) khron78 válasza danih (#43) üzenetére


khron78
őstag

Ezeknek a konzoloknak nyoma sem volt?
[link]
Sega Master System 1987 -amire 91-ben jött ki az első rész.
Kicsit nézz utána, 90-es évek elején nyílt az első meki, ugye rendszerváltás, és te biztos rögtön ott voltál...
Így elméletileg valóban lehetséges, hogy előbb hallottad ezt a segasztokat, bár sztem nem így van.

[ Szerkesztve ]

(#47) danih válasza khron78 (#46) üzenetére


danih
addikt

Félreértettél. A srác valamikor a 90-esek végén köszönt így, amikor ezeknek a konzoloknak már nyoma sem volt (a háztartásokban).

(#48) vanye válasza khron78 (#46) üzenetére


vanye
senior tag

"1988: megnyílik az első magyarországi McDonald's étterem, Budapesten a Régiposta utcában"
Forrás

A Szegasztok TV-műsora pedig a kilencvenes évek elején futott a királyi televízióban. (1993?)

khron78 (#46):

Nyoma sem volt?! :C

[ Szerkesztve ]

Stern des Südens!

(#49) vanye válasza vanye (#48) üzenetére


vanye
senior tag

Bocs khron78! :B A hozzáfűzött kommentár valójában danih-nak akart menni.

Stern des Südens!

(#50) Sirandrish


Sirandrish
legenda

2. boss is kifilézve :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.