Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) XuChi


XuChi
addikt

Ez még érdekel valakit is??? Igazán elfelejthetnék már Sonic-ot és bandáját a fenébe.

(#2) saelin válasza XuChi (#1) üzenetére


saelin
veterán

Ezért még meglincselnek. :)
A sonic játékok engem sosem fogtak meg, még a ps1-en találkoztam vele, de már akkor tudtam, hogy ez nem az én játékom. Olyan gyorsan történnek a dolgok, hogy 2 perc után lefárasztja az agyam. Rayman ilyen szempontból jobban meg van csinálva, még ha egyszerűbb is a játék.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#3) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Remélem PC-re is jön hamarosan valami Sonic, mert a legutóbbi is faintos volt :K

XuChi Dehogy is..azért él a sorozat több mint 20éve, és azért jelent már meg Sonic játék szinte az összes létező platformra, mert senkit sem érdekel :U

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

:P Ez egy vicc ahogy az új design is. Mint egy butább sonic heroes.
Most valahogy így áll az én fan rátám. Generations < 06 < Colors < heroes < Shadow The Hedgehog < Unleashed < SA1 < SA2
Az eredeti 2d és a mellékágakat nem említeném mert azok mind csodásak.

Valahogy a feeling és a zenék minősége is a colors után elkezdett eléggé zuhanni. Még a bugos 06 is jobb volt feeling-ben mint pl a generations!

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#5) Sirandrish válasza RepeatSector (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

A Generations neked nem jött be?
Oh én hogy szerettem :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) RepeatSector válasza Sirandrish (#5) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Valahogy ez nem fogott meg mintha egy butább unleashe-d lenne erőltetett storyval :) nem mondom hogy nem játszható, a népszerűsége meg annak örvend, hogy pc-re meg az akkori nagy konzolokra nagyon nem volt más normális mainstream platformer :)
Pedig az adventure 2 is kint van már pc-re :)

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.