Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

Én most váltottam 3GS-ről, igaz Lumia 800-at vettem és simán megérte. :K

Asszem mindenféleképpen!

(#2) Thome


Thome
addikt

3GS-t már semmi esetre sem.
Galaxy S Advance vagy kivárás és minimum iPhone 4. Esetleg Lumia 800/710.

(#3) Eclips21


Eclips21
őstag

ha kicsit utána nézel akkor a Galaxy S a tuti a Plus-t elfelejtheted. Hogy miért? Mert a Galaxy S (i9000) nagyon nagy közösségi támogatotságal rendelkezik és a hang chipje a legjobb a telefonok között míg a a Galaxy S Plus (i9001) egyikkel se rendelkezik

Iphoneod volt akkor meg tudod hogy i*** kell hogy rendesen használhassad ami vicc szerintem meg a kijelző felbontása és a színe tragikus a Galaxy S hez képest

[ Szerkesztve ]

(#4) Lenry


Lenry
félisten

Galaxy S

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) Sonic* válasza Eclips21 (#3) üzenetére


Sonic*
aktív tag

De az S-t csak 2.3.6-ig lehet vinni míg a Plus asszem 4.xxx ig vihető GYÁRILAG nem különböző ROM-okkal

Majd kiderül..vagy beborul!

(#6) Eclips21 válasza Sonic* (#5) üzenetére


Eclips21
őstag

a-a egyikre sincs hivatalosan, úgyhogy a S vs S Plus ból mindenképpen a sima S

[ Szerkesztve ]

(#7) h3lios


h3lios
addikt

iPhone semmi esetre sem, nekem S Plus- om van, amire már szép számmal vannak ROM-ok, jelenleg stabil CM9-et használok, mindössze a hangchip lehet a rosszabb az S-hez képest. (De az aksi itt 1650).

B-tag: H3lios#2825

(#8) Sonic* válasza h3lios (#7) üzenetére


Sonic*
aktív tag

Hat de azert a 2.3.6 elegge elavult nem?

Majd kiderül..vagy beborul!

(#9) Lenry válasza Sonic* (#8) üzenetére


Lenry
félisten

jelenleg stabil CM9-et használok = 4.0.4

gyári frissítésekre meg kár várni, a Samsung nem az a fajta cég...

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10) Dany007


Dany007
veterán

Szerintem i4-re kellene valahogy rácuppanni. Ha hosszútávra kell akkor i4S.
A sima Galaxy S-sel sokat kell mókolni, hogy minden fasza legyen. Mondjuk ez nem személyes tapasztalat, csupán olvastam, hogy a gyári szoft több ponton is problémás. Nekem nem lenne kedvem romolgatni, de ez egyénfüggő. Mondjuk az tény, hogy a 3GS már egy mai középkategóriás androidhoz képest sincs sehol...

(#11) Sonic* válasza Dany007 (#10) üzenetére


Sonic*
aktív tag

Hát igen pont ez a bajom nekem is. Esetleg LG optimus black p970 mennyire jó?

Majd kiderül..vagy beborul!

(#12) Thome válasza Sonic* (#11) üzenetére


Thome
addikt

Úgy látom nem tudod hogy milyen telefont is szeretnél. Mennyi lenne a kereted rá? :)

(#13) Dany007 válasza Sonic* (#11) üzenetére


Dany007
veterán

Nem tudom, erről is csak egyszer hallottam problémát gyári rommal. De amúgy technikailag jó készülék. Irigykedtem is rá anno mikor az LG p500-at vettem.

De egyetértek előttem szólóval. Kéne egy keret amibe be lehetne férni. Mert azért valljuk be az iPhone-nál megszokott akadásmentességet egy régi és "olcsó" androidos telefonnal nem fogod megkapni. Gyári rommal. Mókolással már biztosan. A mostani középkategória meg már gyári állapotában sem akad se nem lagol.

(#14) Sonic* válasza Thome (#12) üzenetére


Sonic*
aktív tag

Csere lenne a keretem :D

Majd kiderül..vagy beborul!

(#15) h3lios válasza Dany007 (#10) üzenetére


h3lios
addikt

Mondjuk tegyük hozzá, hogy egy i4-el is lenne legalább annyi macera + többe is kerülne. Mivel minden ember aki nem szeretne szilánkos hátlapot az vesz hozzá tokot. :D
Amúgy a romolgatástól először én is ódzkodtam, de nem tart az egész 10 percnél tovább. :K

B-tag: H3lios#2825

(#16) Sonic* válasza h3lios (#15) üzenetére


Sonic*
aktív tag

Hat jo csak en nem ertek hozua

Majd kiderül..vagy beborul!

(#17) Jhonny06


Jhonny06
veterán

A 3GS ma már használhatatlanul lassú az új iOS-el, talán a legújabb fel se megy rá. iPhone-ból minimum 4, de inkább 4S.

(#18) Mr X válasza Dany007 (#10) üzenetére


Mr X
veterán

A Galaxy S mókolós részt cáfolnám, rengeteg főzött rom után most teljesen gyári rendszerrel használom, szépen teszi a dolgát.

(#19) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Erről a Galaxy S hangcsipről és a Galaxy S széria zenei lelkivilágáról tudnék valahol olvasni? Tegnap olvastam a Mobilarénás Galaxy S Advance tesztet és annyira megtetszett, hogy a távoli jövőben szeretnék egyhez hozzájutni. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#20) Sonic* válasza Mr X (#18) üzenetére


Sonic*
aktív tag

És mit gondoltok a Nokia Lumia 710 ről vagy 800-ról?

Majd kiderül..vagy beborul!

(#21) Thome válasza Sonic* (#20) üzenetére


Thome
addikt

Végülis az első 2 hozzászólásban sem erről dumáltunk...

Egyébként a 710 és 800 között gyakorlatilag csak dizájnbeli különbség van, mindkettő jó választás lehet, de ajánlott ezt a 2 cikket (Klikk ide és klikk ide is) elolvasnod, mert vannak a WP7-nek korlátozásai, ami neked lehet fontos.

Egy dolgot jegyezz meg: WP7 fronton csak is Nokiát szabad venni. (WP8 már egy kicsit más tészta)

(#22) Sonic* válasza Thome (#21) üzenetére


Sonic*
aktív tag

De ezek nem frissíthetőek 8-ra? Vagy az 7.8?

Majd kiderül..vagy beborul!

(#23) Thome válasza Sonic* (#22) üzenetére


Thome
addikt

Majd 7.8-ra lehet majd frissíteni amikor megjön a frissítés (elvileg 2013 első negyedév), de WP8-ra semmiképp nem lehet.

(#24) Sonic*


Sonic*
aktív tag

Olvastam egy bizonyos aTab5-ös készülékről elég jónak tűnik. Ti mit mondtok?

Majd kiderül..vagy beborul!

(#25) Samus


Samus
addikt

Itt most az a kérdés, hogy használtál-e már valaha bármilyen okostelefont, mik az igényeid, mennyire vagy hozzáértő (jailbreak, root, CWM, custom ROM szavak valamelyike mond-e valamit?). Az iPhone rendszere nagyon zárt, nagyon. Ellenben az Android például nagyon nyitott, rengeteg az apróság, vagy akár komplett, teljesen más rendszer egy adott készülékre (MIUI), de egy átlagfelhasználónak mindkettő zárt lesz, ha nem él a lehetőségekkel. Az iPhone körül nagy a hype, de 3GS felejtős. Ősrégi hardver van benne, ha alma kell, akkor 4/4S, csak tanuld meg jól fogni :D Ha nagyon nem érdekel a mókolás és a szabadság, de újat akarsz, és nem zavarnak a kötösségek sem, akkor Lumia 800. Én android fan vagyok, de ez alá kell a vas. Hiába fut el akár a kávéfőzőn is a rendszer, ha nincs meg alatta, ami meghajtja, akkor borzasztó kompromisszumokat kell kötni...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#26) Sonic*


Sonic*
aktív tag

Na a mostani helyzet:

Vagy egy Rootolt Arc-om vagy egy Neo V üti a markom. Melyik a jobb?

Majd kiderül..vagy beborul!

(#27) Thome válasza Sonic* (#26) üzenetére


Thome
addikt

Szerintem Arc-cal jobban jársz, nagyobb rá a közösségi támogatás.

(#28) Sonic* válasza h3lios (#7) üzenetére


Sonic*
aktív tag

Neo vagy Sgs?

Majd kiderül..vagy beborul!

(#29) ADAM1337 válasza Sonic* (#26) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

arc

(#30) Thome válasza Sonic* (#28) üzenetére


Thome
addikt

S akkor most az előző lehetséges választással mi a helyzet? (Arc, Neo V)

Vagy ezek csak ilyen "jó lenne ha ilyenre tudnám cserélni, szerintetek melyikre" szintű? :U

(#31) Sonic* válasza Thome (#30) üzenetére


Sonic*
aktív tag

Nemúgy volt, hogy volt egy ajánlat ARc-ra és neo-ra, az arc ugrott és most maradt egy Neo V és egy SGS

Majd kiderül..vagy beborul!

(#32) ADAM1337 válasza Sonic* (#31) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Akkor viszont az sgs egyértelmű.

(#33) Sonic* válasza ADAM1337 (#32) üzenetére


Sonic*
aktív tag

Hát én pont az ellentettjét olvagattam.

Majd kiderül..vagy beborul!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.