Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Az utolsó rész kritikán aluli volt, ja és részről részre bugosabb. Amennyire minőségiek voltak az első 3-4 epizód a végére annyira sikerült elszarniuk az egészet, a "befejezésről" nem is beszélve.
Ezek után meglep, hogy egy konzolport is ekkora kihívást jelent a fejlesztőknek még ennyi hónappal a megjelenés után.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#2) Ctrl+Alt~Del válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


Ctrl+Alt~Del
senior tag

Ez meg mindig jobb, mintha hamarabb, de bugosan adnak ki.

W | W | H | W | W | W | H

(#3) batman91 válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


batman91
őstag

Nekem tetszett a videók alapján. De még nem jutottam el odáig, hogy kipróbáljam. Majd erre is sor kerül.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#4) GodGamer5 válasza batman91 (#3) üzenetére


GodGamer5
addikt

Én végig is toltam, azért írtam. Videókban minden jobb. :) Amúgy a 3. esetleg szódával a 4. epizódik egész jó a game.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#5) batman91 válasza GodGamer5 (#4) üzenetére


batman91
őstag

Na én is beszereztem most Halloween alkalmával. Nekem eddig baromira tetszik, igaz csak az első epizódot csináltam még meg.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#6) batman91 válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


batman91
őstag

Tegnapi nap folyamán befejeztem én is. Azt kell, hogy mondjam régen játszottam ennyire jól összerakott horror játékkal. Folyamatosan fenntart egy bizonyos feszültséget és nem is valami faék egyszerű. Nekem minden epizód tetszett, a végén pedig jó meglepődtem.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.