Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) alcsa


alcsa
senior tag

Teljesen jók, nekem sem jöttek be az animáltak soha. Ha lehet szavazni, akkor tőlem jár a pont!

(#2) csoki46 válasza alcsa (#1) üzenetére


csoki46
aktív tag

Csatlakozom, szerintem is sokkal jobbak mint az animált társai.

(#3) nem_tom


nem_tom
őstag

Én a régiekre szavazok. Az újak annyira nem tetszenek. Kicsit olyan érzést keltenek bennem, mintha visszaléptünk volna az időben 20 évet. :D

(#4) erdey_a


erdey_a
őstag

a pattogós meg a gurulós nem hiányozna, de a többi animált szerintem jobb, mint ha csak statikus lenne

Vérboci

(#5) AxBattler


AxBattler
félisten

Teljesen jók lettek, nem hiányzik a sok animáció, így relaxálóbb.
Ha már a rangrendszer megújul, ezt is frissíthetnék... :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#6) sztanozs


sztanozs
veterán

Nekem tetszenek a régiek (a pattogós kivételével), sőt még két oldalról fejet-falbaverős gif-et is csináltam anno :))
De ha már újítunk, lehetnének kockafejek, úgyis kockafórum. Ráadásul az oldal layout olyan '90 évek (főleg a nagy üres terek a két oldalon. Kicsit jobb kitöltéssel és nagyobb betűmérettel szvsz sokkal ergonomikusabb lenne (fototrend kicsit jobb lett, de még így is baromi sok a felesleges - hirdetési- fület). Az oldal 40%-a még így is üres FHD felbontáson.

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#7) DeFranco


DeFranco
nagyúr

a bólogatós fejrázós helyett lehetne thumbs up-ot és tumbs down-t mutató mint a , csak egy kézzel (rendezői bal)

viszont az újak így az árnyékok nélkül nekem már nagyon pixelesek, jobban kijön hogy baltával vannak faragva, kis minőségjavítás, élsimítás rájuk férne ha megoldható.

egyébként tetszik, bár a fejet falba verős smiley helyett levő nem ugyanazt fejezi ki, szerintem oda mehetne a falbaverős gif utolsó fázisa állóban.

[ Szerkesztve ]

(#8) updog válasza DeFranco (#7) üzenetére


updog
senior tag

Macskás emojikat mindenhova

Én pont ezért töltögettem fel egy régebbi kedvenc (zenész) fórumról a kedvenc fejeimet, mostanában azokat (is) használom.

Sajnos sem az 1. sem a 2. pontokkal nem értek egyet, nekem pont ezek a tulajdonságok adnak hozzá a hangulathoz :U :N :DD

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#9) AxBattler válasza sztanozs (#6) üzenetére


AxBattler
félisten

21:9-es, vagy nagyobb felbontású monitorokról már ne is beszéljünk.

Gondolom a Fototrend után érkezik az új felhasználói felület... csak ez már több, mint 1 éves téma.

(#7) DeFranco
Jó ötlet!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#10) Lauda


Lauda
félisten

A hwsw fórumon is voltak jó kis fejecskék régebben.

(#11) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Nekem a régiek jobban tetszenek, jobban illik a fórum minimalizmusához.
Egyébként a :U is "butítva" lett jópár éve, mert régen nem csak a szemét forgatta, hanem a száját is húzta.

Nem vagyok egy emoticon fan, de pl. ez a steames röhögő arc szerintem fun:

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#12) .Szaki.


.Szaki.
addikt

A thumbs up fejecske tényleg jó lenne. :)

sztanozs

Látod ennyire különbözőek az emberek. Ha meg kéne neveznem a lapcsaládok közül a számomra legkevésbé esztétikus oldalt, akkor toronymagasan a Fototrend győzne. Én a fórumot mindig a MA!-n nézem, nekem ez tetszik a legjobban.

(#13) sztanozs válasza .Szaki. (#12) üzenetére


sztanozs
veterán

Nem azt mondom, hogy a fototrend szép (nekem sem tetszik a színvilága), csak azt, hogy azzal olvashatóbb fórum - meg jobban kitölti a kéoernyőt (persze írhatnék userscript-et is, vagy lokál css-t, de nagyon nincs kedvem ilyesmivel mókolni). Én általában itcafe-n olvasom a fórumot.

más - én az thumbsup fejecskét elsőre FCKU fejecskének néztem :D

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#14) nem_tom válasza sztanozs (#13) üzenetére


nem_tom
őstag

Nekem a fototrend kifejezetten bántja a szemem, de sokan írták már, hogy mobilról jobb, szóval ott még ki kell próbáljam. Egyébként meg csakapéhá! :D

(#15) MineFox54


MineFox54
őstag

Szerintem ha már a rangok (illetve később a komplett arculat) mennek, legalább ez maradjon.

(#16) kemotox válasza MineFox54 (#15) üzenetére


kemotox
addikt

Attól az arculatváltástól azért annyira nem kell félni, majd csak unokáinkat fogja érinteni

(#17) MineFox54 válasza kemotox (#16) üzenetére


MineFox54
őstag

:))

(#18) somogyib válasza MineFox54 (#15) üzenetére


somogyib
őstag

Maradni fog, a rangváltoztatásról szóló topikban Kalandor írta, hogy az arcocskákon nem akarnak változtatni.
Ez csak az én elfajult ötletelgetésem.

[ Szerkesztve ]

(#19) somogyib válasza DeFranco (#7) üzenetére


somogyib
őstag

Lehet, hogy igazad van, kicsit pixelesnek tűnnek, a legjobb talán az lenne ha mind újra lenne rajzolva nulláról.
A thumbs up és thumbs down-os verzión én is elgondolkodtam és próbálgattam is de nem tetszett, azért hagytam ki.

(#5) AxBattler pont erre gondoltam én is, mert nekem is kicsit zavaró topikolvasás közben ha animált giffekkel vannak tele a hozzászólások. A hírportálokon se szeretem ha az indexképek helyett giffek vagy videorészletek vannak (persze ott más funkciója van ennek).

[ Szerkesztve ]

(#20) D1Rect


D1Rect
félisten

:(

(#21) #90088192 válasza somogyib (#19) üzenetére


#90088192
törölt tag

A megoldás mar rég megvan a problémára, vektorgrafikus ábrázolás eseteben nincs ilyen probléma :R

(#22) #33253120 válasza updog (#8) üzenetére


#33253120
törölt tag

Az utolsó régen nagy kedvencem volt. Anno a Vizslancson miattam vették fel a repertoárba. :D

(#23) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Tetszenek az újak, de pont az animációk miatt a régiek közelebb állnak hozzám. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#24) somogyib válasza #90088192 (#21) üzenetére


somogyib
őstag

Na persze meg lehetne ezt jobban is csinálni de ennyire nem akartam belemélyülni a témába. Ez csak amolyan röpke agyvihar részemről.
Végül is csak arról jutott eszembe, hogy ha a lapcsaládból mindegyik oldal áttér reszponzívra, akkor már jó lenne igazítani az arcocskákon is, hogy a kinézet úgymond egységes legyen.

Sirandrish a PH-n az emoticon-ok nekem is tetszenek (vagy már csak megszoktam...), és nem tudnék itt elképzelni olyanokat amik manapság a közösségi oldalakon vagy a telefonokon vannak. Szerintem nem kellene túl sok változtatás, de azért egy kis mod talán ráférne.

Az animációsok megszüntetése meg csak egy szubjektív álláspont részemről.

(#25) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Még ha valami szürreálisat találtál volna ki! Na de így..

Viccet félre téve, nekem kifejezetten tetszenek a mostaniak. Nem olyan snassz és az animáltak kifejezetten jópofák. Nehezen tudnám elképzelni ezek nélkül.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#26) Rimuru


Rimuru
veterán

Csinaltam egy scriptet ami lecsereli ezekre, Innen lehet telepiteni. Beallitasa ugyanugy mukodik mint a rangvalasztonak.

No ennek a hsznek koszonhetoen talaltam is benne live issuet. :DDD

ui: szemely szerint nekem nem jonnek be amiket csinaltal somogyib, de a munkad megerdemli ezt. :)

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#27) somogyib válasza Rimuru (#26) üzenetére


somogyib
őstag

meni thx :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.