Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Hosssszu


Hosssszu
őstag

Köszönöm szépen! :R

Ez nekem hasznos volt, mert én is Operázok androidon.

(#3) Armagedown


Armagedown
őstag

Köszönöm, most már én is hozzá tudtam adni a kivételekhez, nem is tudtam eddig erről a menüpontról.
Viszont nálam asztalin Ironal akkor is megjelenik a figyelmeztetés, ha a kivételekhez vannak adva az oldalak:

[ Szerkesztve ]

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#4) Somatom válasza Armagedown (#3) üzenetére


Somatom
veterán

Biztos, hogy minden PH -s oldalt hozzáadtál?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#5) Armagedown válasza Somatom (#4) üzenetére


Armagedown
őstag

Az ifcafe-t nem, mert az nekem nem jön be.

[ Szerkesztve ]

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#6) Eastman


Eastman
őstag

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#7) Armagedown


Armagedown
őstag

Amúgy nagy sunyiság az oldal vezetőségétől, hogy az eredeti posthoz nem lehet hozzászólni.
Talán nem kíváncsiak az olvasók véléményére?
Még mielőtt sárral kezdenétek dobálni, nem árt, ha tudjátok, hogy én már a 3 évvel ezelőtti cikk írásakor betettem az oldalakat a kivételek közé

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#8) Somatom válasza Armagedown (#7) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem nem sunyiság. Inkább más szót használnék. ;]
De, tény, hogy fura, hogy ennyire részletezik a külsős blokkolókat, miközben több böngészőben is van beépített, amikről meg egy szó sincs.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#9) cskamacska válasza Armagedown (#7) üzenetére


cskamacska
addikt

Van neki külön topikja:

Adblockerek a PH-n

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#10) Somatom válasza cskamacska (#9) üzenetére


Somatom
veterán

Akkor miért kellett külön blogbejegyzés?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#11) cskamacska válasza Somatom (#10) üzenetére


cskamacska
addikt

A topik Jhonny06 "nem fizetek elő, nem nézek reklámot, és ha a PéHának nem teszik, menjen csődbe" :DDD trollposztja után lett gründolva. A bejegyzés viszont linkelve van a felugró macskás blokker-blokkoló ablakban, aminek kommentjeiből gondolom nem akartak "nehogy kikapcsold menjenek csak csődbe!" kaliberű trolltartót faragni. :))

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#12) Lauda válasza Armagedown (#7) üzenetére


Lauda
félisten

Van direkt egy külön topik, ahol kifejtheted a véleményedet. Az a bejegyzés szimplán információközlés, segítség azok számára, akik ki szeretnék kapcsolni a blokkolást az oldalon/a ph oldalain.

(#13) Lauda válasza Somatom (#10) üzenetére


Lauda
félisten

A topik téma tudnivalók részében megtalálható az említett blog.

(#14) Armagedown válasza Lauda (#12) üzenetére


Armagedown
őstag

Ugyanezen felhasználó más postjaihoz hozzá lehet szólni, ez valamiért kivétel, talán nem tetszene a posternek a userek véleménye, vagy egyszerűen lesz@rja?
Ez tipikusan olyan, mint a Facebook csoportok, ha nem értesz egyet valamiben valamelyik moderátorral és ezt le is írod, akkor repülsz.

[ Szerkesztve ]

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#15) Lauda válasza Armagedown (#14) üzenetére


Lauda
félisten

:F Ott a kibeszélős topik, oda lehet írni véleményt. Parci is ír oda ráadásul.

(#16) Somatom válasza Lauda (#13) üzenetére


Somatom
veterán

Csakhogy fordítva nincs. A blogbejegyzésben semmi sem utal a topikra. Ha cskamacska nem linkelte volna, akkor fogalmam sem lenne, hogy létezik ilyen topik. A topik első hsz. -ébe is kellett volna linkelni azt a bejegyzést. Végül pedig, sem a bejegyzés, sem a topik 1. hsz -e nem foglalkozik a böngészők beépített reklámblokkolóival. Láthatóan fontos a PH -nak az, hogy ne használjunk reklámblokkolót. Akkor nem kéne kicsit átgondoltabban foglalkozni a témával? Ezzel a blogbejegyzésemmel erre szerettem volna felhívni a figyelmet.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#17) Lauda válasza Somatom (#16) üzenetére


Lauda
félisten

Nincs is erre szükség, hiszen a blog első mondata egyértelműsíti kiknek szól a blog.

[ Szerkesztve ]

(#18) Somatom válasza Lauda (#17) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem a cél nem az, hogy a bejegyzésben szereplő adblockerek használói kapcsolják ki a PH oldalain, hanem az, hogy mindenki kapcsolja ki. Tehát, a lehető legtöbb blokkolási módra kellene instrukció. Az én bejegyzésem hsz. -eiből is látható, hogy lenne értelme.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.