Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) solena


solena
tag

Lincoln6echo: Köszönöm, és jó tudni, hogy nem vagyok egyedül a problémával :K

Fred23: és más is szokott rinyálni:DDD Az App-tippeket köszönöm, egyet-kettőt már megnéztem. Kérdés: az MP3 lejátszó az melyik? Mert beütöttem a keresőbe, és egy vödör találatot dobott:DDD Ahogy a Gcam, ilyen néven nincs fent app :F Youtube Vanced ez ilyen reklámblokkoló youtube-ra? (csak érdekes, hogy nézegetem a store-ban, és kiírja: Hirdetéseket tartalmaz:DDD Röhögni ér?:DDD) De tényleg köszi az ajánlatokat:) Snapseed fent van, egyelőre tetszik, a Total Commander meg alap:D

elfelejtette: As I see, you can feel the struggle, too:DDD Tényleg korrektebbnek tűnik az LG mérete, csak alapból van egy gondom vele: hogy LG:DDD Volt B1200-am, az olyan traumákat hagyott, hogy megfogadtam: soha többet semmit, amire rá van nyomva ez a két betű, se mikró, se tévé, telefon meg pláne :N

Syl: 4,7", de drága, 400 dollárt nem adok telefonért, főleg nem a mostani árfolyamon. Meg, iOS. Tényleg nem jön be a rendszerük, pedig volt a mancsomban:DDD

zoger: Google Camerára nekem a Google Lenset dobja be, az fent van, de az nem fotózásra való, hanem extra információszerzésre. Aztán rájöttem: azért nem dobja fel, mert szerinte nem kompatibilis ezzel a verzióval, úgyhogy majd később, talán Android 10-en megoldhatóvá válik ("Követelmények - A Google Fényképezőgép legújabb változata csak az Android 10 vagy újabb verzióját futtató Pixel telefonokon működik."). Így jártam, ezt már megszoktam a Lumián:DDD

icemad: nem is a kijelző méretével van bajom, hanem eleve a telefon nagyságával - amire mint később janeszgol is rávilágított -, amin esetleg hiába van kisebb kijelző, akkor sem fogom átérni (zsebkérdésről nem beszélek, egyszerűen nem tartom ott, még a Lumiát sem. Az utolsó telefonom, amit zsebben hordtam, az a Motorola V220 volt, aminek az tette be a kaput, hogy sikerült 20km/órával ráesnem a murván és csúsztam rajta. Pedig az még anno egy 40fokos teljes mosást is kibírt, csak a fénye ment ki, kijelző, mobilhálózat, gombok, mind épek maradtak, csak három napig szárítottam). Az S10 meg csak 1 centivel rövidebb és fél centivel keskenyebb, mint a Nokia, de ugyanúgy picsognék rá. Ráadásul vagy háromszor annyiba kerül:DDD

UnA: gyanús is volt, hogy ilyen nemszeretem kategóriában van náluk a Nokia. De szerintem csak azért, mert még mindig a régiek után vágynak, és azok minőségéhez mérik az újakat, amibe vegyül némi nosztalgiafaktor is. Nekem legalábbis ez jött le, és ilyen szűrővel olvasom a tesztjeiket. Ők is emberek:) Többek között pont azért nem érdeklődtem a Doogee és hasonszőrűek iránt, mert nem szeretem a "meglepetéseket", amiket esetleg rejthet egy kínai Android. Persze, így sincs rá garancia, de azért nem szeretem annak a bizonyos vadásznak a szerepét:DDD

Jah, "Update" a cikkhez: bezizzentettem a konyhai hangfalakra (ami igazából egy egy régi Logitech pc-hangfalpár, pici, szarcsi-foshcsi, de célnak megfelel) a telefont a jacken keresztül, teljes mértékben elfogadható, amit kiküld.

Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.