Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) Mustangjones válasza Solad (#3) üzenetére


Mustangjones
csendes tag

Ahol láthattál, az pl. a Café Noiret a VI. kerben... Mi pl. oda járunk dartsozni.

Sajnos az illető két úriembert nem ismerem, csak az asztalt. héha mi is eljártunk a Tekecsárdába, ahol volt egy Tornado. Nemtom, ott van-e még.

Egyébként én is utálom az üveges asztalokat. Régen volt nálunk üveg nélüli asztal. (Persze csak üvegesből lett átalakítva egy kiadós piálás után:D) Tényleg sokkal másabb rajta játszani. Amatőr szinten én is csocsózom egy zárt baráti körben, de ha néha elmegyünk vhova csocsózni, akkor el-elkalapálunk egy-egy B-ligás párost.. Nekem a mentalítással van bajom a csocsóhelyzettel amatőr szinten. Mindenki begyakorol egy-két lövést, és azt nyomja. Pl. csak tolós pin, csak snake... Persze labdakezelés semmi, ha esetleg elkapják elöl a labdát, akkor kezdődik a szenvedés, h ráfogjanak, majd elalszom az unalomtól, de ha megvan, akkor viszont kegyetlenül ugyanazt a sz*rt lövi, 10-ből 10-szer.:(
Amikor aztán mi lövünk egy lassabb, de technikás gólt, rendesen átejtve az ellenfelet, akkor meg jön az anyázás...

Kár, hogy a szervezett csocsó nem fér bele az időmbe, szívesen játszanék egyesületben. Mert persze meghívásokat azért kapunk.
Na mostmár takarodok vissza a könyhöz, mert holnap vizsga, és rövid az éjjel...

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.