Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mappa


Mappa
addikt

Sorry, hogy OFF az első, de a zene telitalálat :R

nem kötelező megadni

(#2) azbest


azbest
félisten

Honnan jött ez a "két modem" dolog? A dual sim-es megoldásra gondoltál ezzel?
Nem hinném hogy két rádiós mudol lenne benne (dual active), hanem csupán az elterjedt dual standby megoldású.

(#3) kelzsoca válasza azbest (#2) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szinte biztos hogy ez csak dual standby lesz.

https://vertigostore.eu

(#4) Lambach


Lambach
tag

Az ilyen teszteket a felbontásig olvasom el.

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#5) HummeRC


HummeRC
senior tag

Érdekes készülék, köszi a tesztet. Ilyen áron, a hibái ellenére is versenyképes lehet, hisz kb ennyi egy normál autós gps készülék is, de ez jóval több mindenre használható. Kíváncsi lennék mennyire jó a gps képessége, mondjuk egy szabvány wayteq autós gps-hez képest.

(#6) tjb007 válasza HummeRC (#5) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem csak lehet, hanem az is. Egyszerűen 30e forint alatt nincs másik hasonló tulajdonságokkal bíró modell.
Amúgy meg most láttam, hogy érkezik hamarosan 36e forintos áron a Q787I, amiben már négymagos SoC és IPS kijelző lesz.

(#7) club1


club1
veterán

A készülék csomagolásán a CPU órajele sajnos tévesen (1.2 GHz) jelent meg, ebben 1 GHz-es proci van.

(#8) rudi válasza azbest (#2) üzenetére


rudi
nagyúr

Bocsánat, igen, dual SIM a dolog, javítom!

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#9) bLaCkDoGoNe válasza club1 (#7) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem, az a D785M volt.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#10) ollie válasza Lambach (#4) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

FullHD-t szeretnél 30k-ért?

***

(#11) HUNNIA1920


HUNNIA1920
őstag

Én óva intenék mindenkit a TN+Film paneltől.
Régen amikor szidták az ilyen paneles monitorokat, nem igazán értettem az okát. Aztán lett IPS monitorom, akkor már érthető volt valamilyen szinten, de Tablet-ek esetében messze alulmúlja a monitorok világát is.
Lehet hogy vannak minőségibb panelek is TN-be, de nekem volt egy ilyen és azt mondtam többet sose. A Tablet "lelke" a kijelző.

Ha valaki nem értené az okát, akkor elég két szóval jellemeznem amit fent leírtam: betekintési szögek és színek.

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

(#12) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Ide is beteszem hátha tudrá valaki válaszolni [link].
Tehát telefonos tablet mellé, buta telefon headset-ként működőképes ötlet-e?

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#13) Goll-r


Goll-r
tag

IPS-el már tényleg best buy lenne ebben az árkategóriában, de így még mindig nem az igazi. :(

"Nekem pezsegsz kicsi Plussz?" ^.^

(#14) ollie válasza -=MrLF=- (#12) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem nem.

***

(#15) blash válasza tjb007 (#6) üzenetére


blash
tag

36-ert tenyleg sokkal jobb vetelnek tunik, edigitalnal lattam csak, de ott persze nem irjak a pontos soc-ok, milyen lehet benne?

najo, a 2800-asnal lehetne benne nagyobb akku

(#16) tjb007 válasza blash (#15) üzenetére


tjb007
nagyúr

Szinte biztos, hogy MT6589/8389.

(#17) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ez is állandóan változtatja a MAC címét?

(#18) bteebi válasza tjb007 (#6) üzenetére


bteebi
veterán

Azért az jóval jobb választásnak tűnik... Nem kellene megpróbálni 30k-ba mindent belezsúfolni. A 3G modem hiánya sokkal inkább bocsánatos bűn, mint a harmatgyenge kijelző. Utóbbira mindenképp szüksége van az embernek, az előbbire viszont nem feltétlenül.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#19) majorgent


majorgent
tag

Pár nap mulva kezemben lesz a sajátom. Akkor majd mondok rola pár szót felhasználói szemmel is :)

(#20) Maximum1


Maximum1
őstag

Azért az "Előlapi kamera képe" sem piti. ;]

[ Szerkesztve ]

(#21) azbest válasza Maximum1 (#20) üzenetére


azbest
félisten

hozott anyagból dolgozik ;]

(#22) Nigér válasza azbest (#21) üzenetére


Nigér
őstag

Ehhehe, ez mekkora cinkelés, röhögök... ;]
:DDD

(#23) HummeRC válasza tjb007 (#6) üzenetére


HummeRC
senior tag

Köszönöm, az még ígéretesebb. :R Épp aktuális a téma, bedöglött a sok éves gps-em, lehet ilyen lesz az utódja. :K

(#24) blash válasza rudi (#8) üzenetére


blash
tag

Ezt a masik Ainolt, a Q787I-t nem tudnatok tesztelni? Sokkal jobbnak tunik. En is gps-nek szannam.

[ Szerkesztve ]

(#25) janos1988 válasza HUNNIA1920 (#11) üzenetére


janos1988
addikt

+1

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#26) rudi válasza blash (#24) üzenetére


rudi
nagyúr

Szerintem jönni fog ez is, de nem tudom mikor, mert én még nem is látom nagykerben vagy az Alcor oldalán.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#27) vlevi válasza tjb007 (#16) üzenetére


vlevi
nagyúr

Vagy esetleg 6582? Az is negymagos, csak az ocsobbik fajtabol. Igaz, arra nem emlekszem, az mekkora felbontasig hasznalhato.
Amugy nekem jo velemenyem van az mtk6589 socrol. Lenovo s750 telefonomban, es meg sokmillio masik kinaiban is ez van, es igencsak gordulekenyen viszi a droidot.

(#28) HummeRC válasza rudi (#26) üzenetére


HummeRC
senior tag

Pedig elvileg létezik itthon. Most találtam. [link]

(#29) Necross


Necross
tag

Azt leszámítva, hogy szerintem a tablet a legfeleslegesebb techkütyük közé tartozik amit ember az utóbbi időkben kitalált, ezért az árért 3G képesen, még én is elgondolkodtam rajta.

A paranoia jó dolog, éberen tartja az embert.

(#30) rudi válasza HummeRC (#28) üzenetére


rudi
nagyúr

Igen, ezen az egyetlen helyen létezik :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#31) TheCif


TheCif
tag

Ez olyan mint a 2in1-oknál az Asus t100 vagy a csokiknál a Kinder tojás: Semmi nincs még a közelében sem.

(#32) ivógéptanács


ivógéptanács
tag

Q787I, ips, 4 mag, gps, 3g, wifi, gsm, sim(dual), 7" = 36e :))
szerintem a normál userek többségének nem kell ennél több

[ Szerkesztve ]

(#33) Studiossrác válasza ivógéptanács (#32) üzenetére


Studiossrác
aktív tag

+1. Ez tényleg nagyon jó vételnek tűnik. Azért az üzemidőre kíváncsi leszek, számomra ez mindig buktató.

(#34) radamsky válasza HummeRC (#28) üzenetére


radamsky
senior tag

hmm csak rendelésre, tehát ott sincs.
Ennek ellenére elég érdekes kis készüléknek tünik, ára se olyan vészes

ami kérdés az alcoroknál az a garancia:D

(#35) ivógéptanács válasza radamsky (#34) üzenetére


ivógéptanács
tag

a teszt 2. mondata:

"Idehaza ennek a területnek egyik erős képviselője az Alcor; ez a cég ugyan Kínában gyártat (mint a legtöbben), de Magyarországon van a bázisa."

tehát gari, pipa

(#36) priti válasza ivógéptanács (#32) üzenetére


priti
addikt

Én is egy ilyesmire várok mindenesnek. Nincs a telefonomban wifi, de mégegyszer telefont már nem veszek. Megtartom a sim-et és max veszek mellé még egy sim-et netezőset, amin nem tiltják agyon a skype-ot... Egyedül a zenehallgatás para, hogy egy ilyen hogy szólhat?

Hardverlesen

(#37) ivógéptanács válasza priti (#36) üzenetére


ivógéptanács
tag

Zenehallgatást hogy érted, a kütyüről fülessel, vagy hangrendszerhez kötve ?
(flacot játszik, tehát külső dac+erőlködő nem lehet annyira rossz - audió kimenet van -, fülessel meg gondolom hozza a nagy átlagot) .

(#38) priti válasza ivógéptanács (#37) üzenetére


priti
addikt

A kis integrált műveleti erősítőre gondolok (ami lehet hogy nincs benne) meg hogy van e értékelhető kiemelésre mód a szoftveres oldalon. Ha csak valami nagyon alap van benne az rettenetes élettelenül tud szólni fülessel azon túl, hogy erőtlen és halk is. Nincsenek nagy elvárásaim, mert el tudom képzelni, de azért ha van átlag, szar meg nagyon szar, akkor ne nagyon szar legyen már annak ellenére, hogy egyébként nem csúcstermék.
Nyilván azért várok, vártam eddig is mert sajnálom rá a pénzt. Szóval a kérdés inkább az, hogy kell e tovább várni, mert árfekvésben nem fogok többet adni ilyesmiért. Ha drágább, akkor átkapcsolok "kell a kutyának" módba.
Jó lenne egy jó hangú tablet kamera nélkül, csak ilyet hiába várok. Nekem az egész kamerásdi teljesen felesleges pedig. Ha képet akarok készíteni azt úgy is fényképezőgéppel fogom elkövetni aztán rátolom sd-re és amíg forgalom alapú szarrágás a szerintem drága mobilnet, addig meg videotelefonálni se fogok az is biztos, szóval az egészet lehagyhatnák róla felőlem. A VOIP ilyen-olyan "tiltása" is annyira balkán. Itthon ez a szarrágás, hogy beszélsz 20 percet valami mobilnettel és szakadozni kezd a netkapcsolat meg ilyenek. Gusztustalan.

Hardverlesen

(#39) tntmax válasza Lambach (#4) üzenetére


tntmax
aktív tag

Miért, a felbontás szóra kiakad a szuperior termporális kérged?

(#40) ivógéptanács válasza priti (#38) üzenetére


ivógéptanács
tag

Igen egyetértek (kamera mehet -pláne ha ilyen gyenge-, jó hang jöhet), tehát mindenképpen meg kell várni az első teszteket, tapasztalatokat (Q787I), és itt külön megkérem az igen tisztelt, tesztelő Rudi urat, ha van rá mód, legyen szíves pozicionálni hangilag is a készüléket, (már ha természetesen Ő vizsgálja majd az erősebb testvért is).

[ Szerkesztve ]

(#41) janos1988 válasza ivógéptanács (#37) üzenetére


janos1988
addikt

Beteg egy név, de jaúúúúúúúúúúú. :DDD

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#42) HummeRC válasza radamsky (#34) üzenetére


HummeRC
senior tag

Amikor linkeltem, még nem láttam a rendelésre feliratot. Különben nem linkelem be. :B

(#43) Akula


Akula
őstag

Jaaa, ha TN+film, akkor a 30k is sok érte :(

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#44) ivógéptanács válasza janos1988 (#41) üzenetére


ivógéptanács
tag

Igazából a teljes név: "ipari ivógéptanács" lenne, de már nem akartam fokozni :)

[ Szerkesztve ]

(#45) radamsky válasza HummeRC (#42) üzenetére


radamsky
senior tag

Semmi gond, csak elolvastam mit tud az azt rá akartam kattintani a rendelésre:D

jonak tünik az

(#46) tomseck


tomseck
csendes tag

Az ügyfelemnek sikerült kifognia pont azt a példányt, ahol a mobilnet sebessége 0,2 Mbit/s-re volt korlátozva. Garanciában küldtük szervizre, de frissítés után se lett jobb. További alcor modelleknél például az alcor q813i-nél pedig válik fel az üveglap az érintőpanel felől. Előfordult, hogy bontatlan! terméknél már fel volt válva. Gonosz leszek, de az olcsó tabletek piacán nem érdemes gondolkozni. :N Általában fél év után már mennek tönkre, mindenféle bosszantó hibákkal. Reméljük, a közejövőben a gyártók változtatnak ezen.

(#47) priti válasza tomseck (#46) üzenetére


priti
addikt

búúú... az egen

Hardverlesen

(#48) ivógéptanács válasza tomseck (#46) üzenetére


ivógéptanács
tag

Idézet az Alcor oldaláról:

"Az Alcornál kiemelt hangsúlyt helyezünk a termékeink minőségére és megbízhatóságára. Valamennyi készülékünk többszintű minőségellenőrzésen jut keresztül a gyártás folyamán, kezdve a beépített alkatrészek ellenőrzésétől egészen a kész termékek hosszú idejű "izzasztó" tesztjéig. A készülékek elektronikája mellett a működtető szoftver (firmware) is többlépcsős, összetett tesztelésen esik át. "

jáj, akkor ez nem is igaz ? :Y :))

[ Szerkesztve ]

(#49) priti válasza ivógéptanács (#48) üzenetére


priti
addikt

Azért nálam van az a pénz, amiért úgy vagyok vele, hogy ha van rá 2 év gar, akkor nekem közel van a Mester utca :DDD felőlem darabokra is eshet. Persze egy ilyen cikk után elég lesz felmenni az apróra pár hónap múlva. Ha rogyásig lesz még garos használt Alcor táblával, akkor nem lesz több kérdésem :)

Hardverlesen

(#50) ivógéptanács válasza priti (#49) üzenetére


ivógéptanács
tag

Az őszinteség az, hogy nálam is sokat lendít a Mester közelsége (nem vicc).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.