Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Azért itt is előnyben részesíthették volna az 5G-s verziót ennyi pénzért.

(#2) fornettisuti válasza Ateszpapa (#1) üzenetére


fornettisuti
veterán

Ahogy S10+ -nál 300+ dollárért az 5G verziót?🤣

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#3) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Akik Note8 után nem érezték, hogy váltani kellene 9-re, azok most már azért jó eséllyel váltanak. Így nem meglepő a nagyobb érdeklődés. Amellett, hogy most már "kisebb" méretben is elérhető.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#4) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Még hogy nagyok a telefonok. Azért 80% az komoly szám.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#5) nozs23 válasza MikeWazowski (#4) üzenetére


nozs23
addikt

A kisebbik modell hardveresen is vissza van fogva a nagyhoz képest és a Note vásárlók eleve hozzá vannak szokva a nagy mérethez és a csúcs-csúcs hardverhez (sőt, preferálják).
Nekem nagyon bejön a kisebbik, bár még jobban bejönne, ha mindent megkapott volna, amit a nagy.

(#6) joey04


joey04
titán

Nem csoda a nagyobbik sikere, a kisebb példány eléggé herélt. Egy lite verzió, csak nem az a neve.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) jacis


jacis
nagyúr

Nem is csoda hogy jobban fogy. Sokkal jobban néznek ki mint eddig bármelyik Galaxy telefon (szerintem). A note9 gyakorlatilag alig hozott valami változást a Note 8-hoz képest. Én is le fogom cserélni az S10+ -ot amint elérhető áron mérik őket.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#8) K0vasz


K0vasz
aktív tag

gondolom emögött az van, hogy a note7 gyk. kimaradt, utána sokan vettek 8-ast (akik note5-ről vagy 6-ról váltottak), és sokan 2 évente váltanak telefont
nem hiszem, hogy ez a 10-es most annyival erősebb vagy szebb lenne, hogy pusztán emiatt fogyott volna belőle több, mint az előző verzióból

[ Szerkesztve ]

(#9) mrThomi


mrThomi
addikt

Arról van hír hogy európába lesz és ha igen mikor 5g-s verzió ? Ha valaki több évre tervez talán már jobb válalsztás lenne

Nothing Phone (2a)

(#10) jacis válasza K0vasz (#8) üzenetére


jacis
nagyúr

Inkább az hogy aki Note 6-ot használt az most tuti nagyon várta hogy ez megjelenjen :K

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#11) PowerBuldog válasza mrThomi (#9) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Mire használható lesz az 5G addigra a Note 10 a fasorban sem lesz.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#12) fornettisuti válasza mrThomi (#9) üzenetére


fornettisuti
veterán

Biztos, hogy nem.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#13) Noukoum


Noukoum
veterán

Szerintem is Note 8 után rengetegen váltanak.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#14) janeszgol válasza jacis (#10) üzenetére


janeszgol
félisten

Note 6 nem volt. Nekem a kisebbik tetszik, szebb a képe.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#15) doooo válasza janeszgol (#14) üzenetére


doooo
veterán

Hogy érted a "képét"?

(#16) janeszgol válasza doooo (#15) üzenetére


janeszgol
félisten

Kijelző. Fényesebbnek láttam ugyan azokkal a beállításokkal.
Ha idén nem is, de a következő év első felében veszek egy sima verziót.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#17) Ádám16


Ádám16
addikt

Abszolút érthető. Ennyiért ajándék!

;]

(#18) doooo válasza janeszgol (#16) üzenetére


doooo
veterán

Szerintem optikai csalódás lesz az, vagy mégsem volt mindkettő pontosan ugyanakkora fényerőn (nehéz pontosan belőni a csúszkát ha nem minimumon vagy maximumon van). Mindazonáltal rosszul járni nem fogsz vele, bármelyiket is választod.

(#19) csorbajeno


csorbajeno
veterán

A Note széria szerintem csak 9 éves, mert az S2-vel egy évben jelent meg a Note, az S3 mellé jött a Note 2. Azért tartunk a Note 10-nél, mert a Note 6 kimaradt.

(#20) doooo válasza csorbajeno (#19) üzenetére


doooo
veterán

Valójában csak 8... 2011 ősze - 2019 ősze.

(#21) janeszgol válasza doooo (#18) üzenetére


janeszgol
félisten

Mindkettő maxon volt.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#22) embe válasza janeszgol (#21) üzenetére


embe
nagyúr

Csak ugye azt nem tudjuk hogy számszerűen mit jelent a "Max" érték egyiknél és mit a másiknál.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#23) janeszgol válasza embe (#22) üzenetére


janeszgol
félisten

No igen, az adaptív fényerő beállítást nem néztem. A redőnyön maxra, illetve a színkezelést alapbeálltásra (közép) téve néztem.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#24) janeszgol válasza janeszgol (#23) üzenetére


janeszgol
félisten

Visszatérve sokat nem lovagolnék a témán, mert ahogy nézem egyedül lettem ezzel, illetve ha ugyan olyan is lenne (vagy én tévedtem és ugyan olyan) a nagy, akkor is a kisebbet fogom megvenni. Egyszerűen telitalálat számomra.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#25) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Igazából szép.. az első samsung ami formailag is tetszik.
De sose fogok ilyen telefont venni, erősen túl van az ára az ingerküszöbömön (meg azért még mindig nem kedvelem a samsung telefonjait és rendszereit)...
Ha cserélem a mostani telefonom, valószínű megyek vissza Sony-ra (bár az ár ott se feltétlen baráti.. de tényleg melyik az manapság, pár kínai csak a kivétel középkategóriában)...

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.