Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Jól csinálja a Huawei. Számomra szimpatikus a politikája...szeretem a Huawei termékeket

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#2) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Jó olvasni a folyamatos Huawei/Honor sikereket. Még a végén bejön az elképzelésük és tényleg fontos riválisává válnak a Samsungnak.

[ Szerkesztve ]

(#3) [Anduriel]


[Anduriel]
aktív tag

Az a +64% igen komoly teljesítmény.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#4) eclipse006


eclipse006
őstag

Dícséretes a három év garancia is.

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#5) ADAM1337 válasza .Szaki. (#2) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nálam nem kérdés, hogy melyiket választanám.
Samsung-ok mai napig nem meggyőzőek, 100e kategóriában a honow/huawei sokkal jobb termékekkel rendelkezik, míg samsungnál ez majdnem a 2x-ese.

(#6) andris1602


andris1602
aktív tag

Agresszív marketing, szerintem ez a titkuk :)

(persze mindemellett jó a telefon is, de rengetegszer futok bele a teló reklámjába mindenféle elektronikus és egyéb felületen)

(#7) .Szaki. válasza ADAM1337 (#5) üzenetére


.Szaki.
addikt

Még. Azért az is hozzátartozik a valósághoz, hogy annó a Samsung is így kezdte, és csak az utóbbi időben tartja magát "prémiumnak" (itt most az árazásra gondolok, iszonyat felárat kell fizetni a logóért) és a Huawei is szépen elindult most ezen az úton. Más kérdés, hogy most még mindig nagyon jó ár/érték aránnyal dolgoznak, a termékeik kétségtelenül nagyon jók, de szerintem ez már lassan látható és nem kell sokat várni arra, hogy ők is ilyen profittal dolgozzanak, mint a Samsung. Ami az ő szemszögükből érthető is, hülyék lennének kevesebbért adni, ha megveszik többért is. Mindenesetre én továbbra is szurkolok nekik!

(#8) ADAM1337 válasza .Szaki. (#7) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nekem a huawei/honor okosabb megoldásai tetszenek, energia figyelmeztető, van képernyő energia takarékosság (fhd-ról leveszi hd-ra, így 20-30%-al kevesebbet eszik a kijelző) a telefon kezelő soft is elég jó, és társai.
A samsungnál nem nagyon volt user segítő dolgok, nekem annyira a tw se jött át, illetve note3 tulajként egyelőre a soha többet samsung állásponton vagyok.(De az S6 és S7 már egész jól használható, de ezeknek a feléért van huawei ami már említésre méltó)
Gpu terén fejlődnek akkor nem lesz gond, és a saját soc-ra írni a dolgokat is eléggé előny.

(#9) Balint1408


Balint1408
aktív tag

Nem rossz mutató.

A térerő veled van!

(#10) prolad


prolad
őstag

Nem csoda, összességében sokkal jobb lett az elődnél. És mintha erősebb marketinget is kapott volna.

(#11) .Szaki. válasza ADAM1337 (#8) üzenetére


.Szaki.
addikt

Samsunggal nekem is van rossz tapasztalatom egy badát futtató Wave 723 miatt, fél évesen volt annak minden baja, de mondjuk a Note széria az egyedüli, amit szívesen kipróbálnék.

Én is szeretem ezeket a funkciókat, pl, hogy be lehet állítani, hogy éjszaka kik hívhatnak, kik nem, stb. Kiskezűeknek (én nem vagyok az) pl van levegő gomb az 5.5"-es mobilokon, amit oda raksz ahová csak akarod, hogy egy kézzel is kényelmes legyen nekik a használat. Szóval igen, van felhasználóbarát feature bőven.

(#12) batai15


batai15
félisten

Hajrá huawei !

(#13) M3aN válasza ADAM1337 (#8) üzenetére


M3aN
senior tag

samsungnál nem nagyon volt user segítő dolgok...

Hát, nem tudom mennyire használtál Samsung készüléket, nekem most egy S4 i9506 van, és ennek a cseréjén gondolkozok, például pont a P9-re (és egy Huawei-ről váltottam erre is amúgy), de a Samsung gesztusvezérlése és egyéb funkciói számomra a mindennapok során nagyon hasznos. Integetős telefonfelvétel autóban azóta elengedhetetlen, mert rögtön ki is hangosítja. Lefordítós/kézrátevős némítás is gyakori, megérintés nélküli előnézet, ezek mind-mind számomra hasznosak és napi szinten használt dolgok, és szerintem mindegyik a user-t segíti...

(#14) alexander12 válasza .Szaki. (#11) üzenetére


alexander12
aktív tag

Lebegő gomb 😃

kíváncsi, OP8T

(#15) .Szaki. válasza alexander12 (#14) üzenetére


.Szaki.
addikt

Valóban, csak ez a hülye tablet korrektor vagy mi folyton okosabbnak hiszi magát és kijavítja amit írok, nem mindig veszem észre, bocsi . Szóval igen, lebegő gomb.

(#16) #06658560


#06658560
törölt tag

Az eredményekben az is benne van, hogy nagyon erős pozíciót szereztek olyan helyeken, mint német voda, MM, plusz reklámozni is jobban reklámozzák magukat. Valamint eljutnak tesztekre.

(#17) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Sokkal jobb is, persze, hogy jobban fogy. Már a csapból is ez a reklám folyik.

(#18) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Szerintem a siker kulcsa náluk a sok fém alkalmazása és a jó dizájn kombinálása az elfogadható árral. Na meg persze a marketing.
Működése sebesség sem lett rossz a speedtesteket böngészve.

(#19) d.mate08


d.mate08
tag

Nagyon jók, az biztos..de a rendszer hasonlíthatna inkább a Nexus-féle droidhoz, örülnék,ha nem lenne annyira ájóessz kinézetű minden.

iPhone XS - Apple Watch SE - AirPods 2nd gen.

(#20) Halkow.


Halkow.
senior tag

Marketing is legalább 130%-al növekedett, következő lépése lehet az lesz a cégnek, hogy pénzelni fogják a szolgáltatókat, hogy több fogyjon.

(#21) ADAM1337 válasza M3aN (#13) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Használtam, de annyira ezek nem győztek meg.
Pedig autóban is használtam.

(#22) moleculez


moleculez
veterán

Pár napja jarultam hozzá én is ehhez a sikertörténethez.Teljesen megvagyok elégedve vele, attól függetlenül hogy nem Nexus, nincs tele bloatware-rel.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#23) pomorski válasza moleculez (#22) üzenetére


pomorski
őstag

Az akksija mennyit bír egész nap a neten lógva aktívan használva eddigi tapasztalataid alapján?

(#24) Luck Dragon

Csak így tovább Huawei.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#25) daninet válasza pomorski (#23) üzenetére


daninet
veterán

2 nap siman megvan nekem.. nyilvan ha jatszol kevesebb, de telefonalgatok, netezgetek ahogy kell..

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#26) pomorski válasza daninet (#25) üzenetére


pomorski
őstag

Köszi az infót. :R

(#27) embe


embe
nagyúr

Nagyon tetszik ez a P9. De a dupla kamera látványával hogy nem bírok én megbarátkozni? ! ?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#28) daninet válasza embe (#27) üzenetére


daninet
veterán

ha a szurket veszed nem a feheret akkor egy fekete sav latszik.. egyebkent en valami baratkozos szoveggel kezdenem, pl: szia, nincs kedved este meginni valamit? :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#29) embe válasza daninet (#28) üzenetére


embe
nagyúr

Ez nem barátkozós.... ez olyan kurvázós szöveg. :D

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#30) zombinyul válasza ctvagyok (#18) üzenetére


zombinyul
addikt

Sok a fém, de a Huawei féle fém a legsilányabb mindközül. Jónéhányan vagyunk ezen a véleményen. Full műanyag szerű az egész (leszámítva a keretet).

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#31) ctvagyok válasza zombinyul (#30) üzenetére


ctvagyok
őstag

Szerintem meg teljesen jó. A p9 tapintása szerintem tiszta iphone.

(#32) zombinyul válasza ctvagyok (#31) üzenetére


zombinyul
addikt

Mindenféle iPhone elfogultságot mellőzve mondom, hogy ha olyan, mint a P8, fasorban sincs semelyik iPhonehoz... Nem fogtam élőbe P9-et (nem is hiányzik), de ha javították a P8 anyaghasználatát, akkor nem szóltam. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#33) moleculez válasza zombinyul (#32) üzenetére


moleculez
veterán

Annyi a baja hogy csúszik.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#34) #24536576 válasza ADAM1337 (#8) üzenetére


#24536576
törölt tag

User errorral a Samsung se tud mit kezdeni. :/

(#35) katokacaj válasza pomorski (#23) üzenetére


katokacaj
tag


:) Folyamatos mobilnet,wifi,gps, automata fényerő mellett sikerült ilyen kivaló képernyőidőt produkálni :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.