Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirus86


Sirus86
tag

Matracot és cipőt venni szerintem csacskaság neten venni, hacsak előtte már ki volt próbálva a termék.

És mondá az Úr: És legyen immáron a kocka, tetraéder!

(#2) wolf88 válasza Sirus86 (#1) üzenetére


wolf88
tag

Én pont most rendeltem egy matracot a neten, ha nem vagyok megelégedve vele, 30 napos visszavásárlási időszak van plusz ingyen visszaszállítják.Kíváncsi leszek.

(#3) Fecogame


Fecogame
veterán

Békéltető semmit sem ér, volt a CCC-vel egy egy évig (!) húzódó ügyem egy cipő miatt (2 hónap alatt szétment, majd a bolt azzal dobta vissza, hogy túlhordtam), semmire sem mentem velük, mert ők csak javaslatot tudnak adni, kötelezni nem.

Tovább meg nem vittem a dolgot, egy 12ezer Ft-os cipő ennyi erőfeszítést már nem ér.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#4) Sirus86 válasza wolf88 (#2) üzenetére


Sirus86
tag

Megírod majd kérlek pm-ben melyik cég volt az, és hogy rendben ment-e ? Anno ahol vettük,az becsődölt...

És mondá az Úr: És legyen immáron a kocka, tetraéder!

(#5) Jürgenmüller


Jürgenmüller
kezdő

Én a Vodafone-ról tudok nyilatkozni, mivel szinte soha nem elérhetők 30 percen belül ezért váltottam, azóta nem panaszkodom.
Amúgy amit tudok személyesen veszek, mert hát az a tuti. Persze előfordult már, hogy rendeltem is, valamit, de azt ismerem, mint a tenyerem.
Nem szórakozok a szolgáltatókkal, ha nem muszáj, mert ha már olyan jó fejek, hogy tényleg gyorsan kiküldik, akkor ne kelljen már csak brahi-ból visszaküldeni.

#3 Fecogame

hogy túlhordtam
Az igen, ezek szerint ezt a lengyel céget is érdemes kerülni.

[ Szerkesztve ]

(#6) tomazin válasza Fecogame (#3) üzenetére


tomazin
veterán

Ezt irta a szakertoi velemeny,h tulhordtad?

De sajnos igy van, sokat nem ernek.

[ Szerkesztve ]

(#7) cocka válasza wolf88 (#2) üzenetére


cocka
veterán

Csak azt felejted el hozzátenni, hogy csak akkor tudod kihasználni a 30 napos visszavásárlást, ha megveszed hozzá a matracvédőt is, ami ugye megdobja a matrac árát.

(#8) Fecogame válasza tomazin (#6) üzenetére


Fecogame
veterán

Igen, ő dobta vissza ezzel. Nyilván "független" szakértő volt :DDD

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#9) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Azért ezen ügyek száma igencsak csökkenne, ha a cégek valamibe vennék a vevőiket... a Posta meg külön kategória ezen belül is.

Mutogatni való hater díszpinty

(#10) wolf88 válasza cocka (#7) üzenetére


wolf88
tag

Ennek most utána kérdeztem,mert a honlapjukon se volt ilyenről szó.
Nem kell semmiféle kiegészítő terméket vennem, az alap ugye, hogy vigyázok rá minimum 30 napig, nem öntöm le kávéval stb..., mert akkor csak értékcsökkenéssel veszik vissza.

(#11) Hi!King válasza Sirus86 (#1) üzenetére


Hi!King
őstag

Én veszek cipőt a neten, de csak olyat, amelynek az elődje vagy azonos márkából nagyon hasonló megvan.
Nagyban hozzájárul egyébként a cipők esetében a bizonytalansághoz az, hogy nem szabványosak a méretek, ugyanarra a lábra simán van hogy 1 mérettel kisebb vagy nagyobb kell más-más márkából.

(#12) Hi!King


Hi!King
őstag

A posta esetében meg mondjuk nem nevezném vitának azt, mikor az ügyfél panaszt tesz, ők meg csípőből lepattintják.

(#13) cocka válasza wolf88 (#10) üzenetére


cocka
veterán

Nem tudom te melyiknél érdeklődtél.. én megkérdeztem a nőt, mert érdekes volt, hogy csak a matracra jár a 30 nap visszavételi garancia, mondom és erre hogy van lehetőség. Akkor mondta ezt, hogy ja úgy, hogy matracvédő is kell rá. Mondván higiéniai termék, tehát papíron nem lehetne visszavenni.

(#14) tomazin válasza wolf88 (#10) üzenetére


tomazin
veterán

En is furallom, matrackuckonal csak azzal egyutt adtak a visszavasarlasi garit. Amugy matracot nem vennek kiprobalas nelkul.

(#15) wolf88


wolf88
tag

[kép]
Túl azon, hogy kicsit félve vásároltam matracot neten,de a városban nem találtam normális helyet és áron, így maradt a net.
FDM matrac a cég neve.

(#16) cocka válasza wolf88 (#15) üzenetére


cocka
veterán

Hát OK. Akkor ezek szerint ők ezzel nem foglalkoznak.

Ők meg igen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.