Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Danex


Danex
addikt

De sok a kilengés 2-14óra javuláson, meg akár 1 hét.

Szép lenne ha így van, de valóságban is jó lenne ha meglennének ezek az értékek

(#2) .:SzvData:.


.:SzvData:.
tag

"Android 304-es IGP" :?: :hmmm:

[ Szerkesztve ]

| ..:S.::E..T:..I..:.:::.....:. <|>

(#3) .mf


.mf
veterán

Szerintem ez az egész dolog továbbra is teljesen félresiklott. Már ott tartunk, hogy 4-magos processzort zsúfolnak bele és LTE-modemet, így talán előbb érsz haza és dugod töltőre, minthogy lemerülne... Ahelyett, hogy csak egy Bt LE-n kommunikáló E-Ink-es vezeték-nélküli "másod-kijelzője" lenne az okostelefonnak, tehát csak megjeleníti a telefonra érkező emaileket, üzeneteket, onnan futó zenét; okostelefon nélkül saját tudása kb. óra és naptár, esetleg számológép funkciókban kimerülnének, így egy kőegyszerű egymagos pár-MHz-es processzor is kiszolgálná, amivel simán ellenne akár hetekig is.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#4) glutamin válasza .mf (#3) üzenetére


glutamin
őstag

Ilyen órák már léteznek (amazfit bip), de valakinek el kell adni a nagyobb tudású kütyüket is.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#5) pulutodurumo válasza .mf (#3) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Ez volt a Pebble, csak valahogy félresiklott a cég.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#6) Kristof93


Kristof93
senior tag

28nm?! Pff...

(#7) Reggie0 válasza glutamin (#4) üzenetére


Reggie0
félisten

Oke, valoszinuleg kifelejtette, de magatol ertetodo alapkovetelmeny, hogy nezzen ugy ki, mint egy ora.

(#8) #16820480 válasza glutamin (#4) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk a Bip szerencsétlen egyrészt nagyon ronda, másrészt meg kb egy kínai iwatch koppintás ránézésre. Ott a Stratos, ami ki is néz valahogy, annál meg vissza is jutottunk oda, hogy pár napos üzemidő max, még úgy is, hogy nem is igazi Wear OS van rajta.

(#9) zyl_ válasza #16820480 (#8) üzenetére


zyl_
csendes tag

Pár nap? Az én stratosom 6-7 napot is bír, nyilván nem folyamatos GPS mellett, de heti 2-3 aktivitás méréssel és folyamatos BT kapcsolattal, az meg bőven vállalható egy órának.

(#10) Edge


Edge
veterán

A Wear OS-en van a hangsúly, qualcomm is az az melletti üzemidőre gyúrt rá, mivel egy szerényebb chippel is beéri a rendszer, a fogyasztás optimalizálásban van a kulcs ezt sztem jól látják.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#11) #16820480 válasza zyl_ (#9) üzenetére


#16820480
törölt tag

Az pedig pontosan kimeríti a pár nap fogalmát :)
Én annak örülnék, ha mondjuk egy hónapot legalább elmenne egy töltéssel. Nyilván nem GPS meg folyamatos HRM mellett, de mondjuk nekem elég ha általában 10 percenként vagy fél óránként mér egy pulzust, pozíció meg igazából nem is kell.

Igazából amúgy az a bajom, hogy amiket fitneszre csinálnak, azok általában elég rondák (vagy hihetetlen drágák), amiket meg órának, azok alig bírják pár napig, és vízállóság is kérdéses szokott lenni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.