Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

PS4 FAT és Pro konzolokon a beta óta fent van a firmware. A végleges is gond nélkül települt, semmilyen problémát nem látok egyik gépen sem.

(#2) #72042496


#72042496
törölt tag

Ejha, a szoftver épp az volt, ami pöpecül ment a PS4-en. Ez viszont szopás, ha valaki belefut. Remélem, aki megvette az enyémet, annak megy normálisan, mert már se papír, se semmi nincs ahhoz a konzolhoz ha beütne a baj.

[ Szerkesztve ]

(#3) Bandit79 válasza kriszpontaz (#1) üzenetére


Bandit79
aktív tag

Valószínű te a sokakon kívül vagy.. Attól valakiknek lehet problémája , nemde?(költői)
:)

(#4) M0ng00se


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

Nekem az előző verzióval csinált egy teljes rendszer összeomlást...Pár napja fent van az új verzió megy szépen eddig (PS4 FAT). Bár csak youtube vagy netflix megy rajta (amíg ki nem jön az új GT ;] )

V6

(#5) Szipi


Szipi
aktív tag

Nekem furcsa, hogy az összes hír és YouTube videó ami ezzel foglalkozik ugyanarra a subredditre hivatkozik.
Hiába kerestem másik fórumot az elmúlt másfél hétben ahol problémát okozott volna a frissítés, nem találtam.
Itt a PH! -n is megkérdeztem a Playstation 4-es fórumban tapasztalt-e valaki hasonlót, de igazából nem.
Ráadásul a Sony sem reagált még semmit, pedig ha nagy lenne a baj biztos menne a tűzoltás.
Szerintem ez túl lett tolva kicsit, mindig vannak akiknél problémát okoz egy új frissítés.

Ráadásul a hivatkozott fórumon sokaknak már a frissítés elött is problémáik voltak a konzollal(bad sectoros hdd, haldokló blue-ray drive, stb...)

(#6) kriszpontaz válasza Bandit79 (#3) üzenetére


kriszpontaz
veterán

De lehet, viszont ha problémás lenne a firmware, tele lenne a PS4 topik is vele valószínű. Nagy az esélye hogy bad sectoros hdd vagy egyéb baja van a konzolnak.

(#7) Mustaros


Mustaros
aktív tag

Nálam minden rendben, szóval mindenki más helikopter ;]

Mondjuk simán lehetséges, ahogy előttem is írták, hogy haldokló HDD okozhat ilyet hibát.

(#8) Duree


Duree
veterán

Nálam és a rokonoknál is minden rendben ment és müködik hibátlanul.

duree54

(#9) Mikeee89 válasza Mustaros (#7) üzenetére


Mikeee89
senior tag

Nekem ps4 pro-n minden ok. Múlt hétvége fele települt.

(#10) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Az enyém és a baráti körben több PS4/Pro kibírta az update-et.

(#11) strike19


strike19
csendes tag

Nálam a frissítés után az első játéknál (Days Gone PS Plus) lefagyott és újra indult. (PS4 Fat Star Wars battlefront edition) :Y
Azóta szerencsére nincs probléma vele. (kopp kopp kopp)

(#12) eldiablo válasza strike19 (#11) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Days Gone tud olyat. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.