Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) schwanz


schwanz
tag

Úgy látszik túl sok már a fesztivál ebben a nagy válságban :))

Szvázi tag

(#2) NoLF válasza schwanz (#1) üzenetére


NoLF
addikt

a cebit amúgy sem volt már túl nagy durranás az elmúlt időszakban. mind1, én azért sztem kinézek :)

egyébként teljesen érthető, ha egy pár vállalat inkább máshova csoportosítja a forrásait. bizonyára pontosan tudják ők, hogy melyik kiállítástól mennyit lehet várni, nyilván ezek a gyártók, miután átszámolták, döntöttek úgy, hogy nem éri meg nekik a cebit.

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#3) bacsis


bacsis
Közösségépítő

mi lesz itt egy év múlva gyerekek?
az IT cafe naponta számol be tízezres leépítésekről, az euro ára meg csak emelkedik...
nagyon nagy gáz van már most is de hamarosan visszasírjuk a mostani időszakot szerintem...

(#4) P00By


P00By
nagyúr

A CeBIT évről-évre egyre "kisebb" rendezvény. A gyártók értelemszerűen arra a kiállításra koncentrálnak ami nagyobb kvalitású, főleg ebben a kiélezett helyzetben.

(#5) Oliverda


Oliverda
félisten

Ez a hír ismét egy félkacsa. Na jó, negyed. :)

GIGABYTE Invitation for CeBIT 2009

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6) mephi666


mephi666
nagyúr

ez a cikk nekem is fura... egy amd méretű cég nehogy már ne tudjon elviselni egy ekkora költséget... :S a válság meg szvsz arra "jó", hogy a kisebb cégeket letakarítják a piacról és utána visszaáll minden a normálba: kicsik elbuknak, nagyok még erősebbek lesznek, mert letisztult piacon emberkedhetnek... csak az a baj, hogy ezt mi (átlagemberek) szívjuk meg legjobban... párezer(?) ember érdekei miatt...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) Oliverda válasza mephi666 (#6) üzenetére


Oliverda
félisten

Mégis minek menjenek ki ha nincs mit meg/bemutatni? A Computex-re koncentrálnak inkább több más céggel egyetemben.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#8) mephi666 válasza Oliverda (#7) üzenetére


mephi666
nagyúr

azt hittem, hogy ilyen szinten már presztízsdolog cégeknél, hogy ott vannak... meg felfogható egyszerű reklámnak a jelenlétük :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) NoLF válasza mephi666 (#8) üzenetére


NoLF
addikt

egyáltalán nem egyszerű, és még véletlenül sem költséghatékony dolog a kiállításon való részvétel. ha már ott vannak, ott kell lenniük rendesen, és az elég sokba kerül.

szerveztem már egy német óriásvállalat magyarországi kiállításon való részvételét a-tól z-ig, tudom, miről beszélek :K

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#10) AMD Power válasza Oliverda (#5) üzenetére


AMD Power
titán

Reméltem ,hogy legalább ők nem maradnak ki. :R

(#11) WonderCSabo válasza Oliverda (#5) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ejnye ITCafé...

(#12) GumisPeter válasza P00By (#4) üzenetére


GumisPeter
senior tag

Nem csak a gyártók, a közönség is...

Gumik Felnik Adás-Vétel ***0630-326-3600 *** SmartCar 1025 Bp Kapy út 33.

(#13) Godefroy válasza mephi666 (#6) üzenetére


Godefroy
senior tag

Az AMD lassan a túléléséért küzd lehet már ez is sok nekik.

Arra sosem emlékezünk ami nem jut eszünkbe...

(#14) Oliverda válasza Godefroy (#13) üzenetére


Oliverda
félisten

Mint még jópár nagy cég mostanság.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#15) gyiku


gyiku
nagyúr

ez van manapsag, subaru, mitshubishi, suzuki is visszalepett a rali vbrol :(

hüllő

(#16) GumisPeter válasza gyiku (#15) üzenetére


GumisPeter
senior tag

A skoda meg most lép vissza! :DD

Gumik Felnik Adás-Vétel ***0630-326-3600 *** SmartCar 1025 Bp Kapy út 33.

(#17) bnss válasza gyiku (#15) üzenetére


bnss
veterán

Azért nem teljesen a válság miatt, de ez nem ide tartozik.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#18) Zso2 válasza NoLF (#2) üzenetére


Zso2
őstag

Ne nevettes már , ekkora cégeknek mit jelent egy kis előadás .Nevetséges...
Ha lenne mivel dicsekedni, ott lenne mind...

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#19) kariad


kariad
senior tag

Áh ha Ők se akkor Én se megyek :N
Együttérzésből.....vagy csak nem is tudnám megfízetni ....sajnos... :(((

(#20) leviske


leviske
veterán

Nem lesznek kinn a CeBIT-en?Akkor ki mutatja be az RV740-et? Az nVIDIA? :F

(#21) Oliverda válasza leviske (#20) üzenetére


Oliverda
félisten

Hol olvastál te olyat hogy ott fogják majd bemutatni?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#22) leviske válasza Oliverda (#21) üzenetére


leviske
veterán

A topic-jában. :DDD

MOD: Miért, Te hol olvastad, hogy nem?

[ Szerkesztve ]

(#23) Oliverda válasza leviske (#22) üzenetére


Oliverda
félisten

Én azt olvastam hogy áprilisban jön a CeBIT pedig március elején lesz.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#24) leviske válasza Oliverda (#23) üzenetére


leviske
veterán

Áprilisban jön, Márciusban, a CeBIT-en mutatják be a működő chip-et. :K Tehát debütálni természetesen nem ott és nem akkor fog.

MOD: Tehát kinn kéne lenniük a CeBIT-en....

MOD2: Jééé, Addikt lettem. :))

[ Szerkesztve ]

(#25) Oliverda válasza leviske (#24) üzenetére


Oliverda
félisten

Nem kell CeBIT-re menni hogy bemutassanak egy GPU-t. Most úgy fest hogy nem is mennek, nem is baj.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#26) DuplaZso


DuplaZso
aktív tag

Most, amikor mindenhol meg kell húzni a derékszíjat, tuti nem kéne rendezni Cebit-szintű összeröffenést. Most tényleg tartalékolni kellene a manit. Ájemdét pedig igencsak sajnálom, de megértem a távolmaradásukat.

(#27) rootkiller


rootkiller
őstag

Tiszta szégyen.

Artengo TR 990 Pro

(#28) rootkiller válasza gyiku (#15) üzenetére


rootkiller
őstag

És akkor most jön az a lépés, hogy kitoljuk a garázsból az Ibiza Cupra MK II-t, darabokra szedjük, belerakjuk a 2.0 TFSi-t meg a legdurvább mai technikát, és nyerünk vele még 3 rallyt. (Seat Ibiza 2.0 16V 1996-97-98 Rally World Champion) Ősszel már én is ilyennel nyomom. :D:D

Artengo TR 990 Pro

(#29) NoLF válasza Zso2 (#18) üzenetére


NoLF
addikt

szerintem annyira nem nevetséges.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#30) Balage76 válasza Zso2 (#18) üzenetére


Balage76
senior tag

A legnagyobb standok költsége a 2millió EURO-t érte el tavaly.
Az OEM gyártás hanyatlik tavaly október óta, a sima endusereket pedig elérik a gyártók az országos képviseleteken keresztül ennek a költségnek a töredekéért.

(#31) gyiku válasza Oliverda (#25) üzenetére


gyiku
nagyúr

amd nemet, hannover megint nemet. nem ertem. :(

hüllő

(#32) Oliverda válasza gyiku (#31) üzenetére


Oliverda
félisten

He? Mióta német? :F

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#33) gyiku válasza Oliverda (#32) üzenetére


gyiku
nagyúr

ott a kozpont, nem?

hüllő

(#34) NoLF válasza gyiku (#33) üzenetére


NoLF
addikt

max az európai.
"Az Advanced Micro Devices, Inc. (AMD) egy félvezetőgyártó vállalat, központja a kaliforniai Sunnyvale-ben található."
Address: 1 AMD Place
Sunnyvale, CA 94088
Phone: 408-749-4000
Fax: 408-982-6164

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#35) radírfej válasza gyiku (#33) üzenetére


radírfej
senior tag

az amd nem német, csak bizonyos tevézési és gyártó (már ameddig) kapacitás van jelen Németországban.

az AMD egy multi, de ha nagyon muszáj, akkor inkább az egyesült államok a "hazája".

szerk: nolf megelőzött.

[ Szerkesztve ]

Másolat másolatának a másolata, de eredetileg is ilyen volt.

(#36) gyiku válasza gyiku (#33) üzenetére


gyiku
nagyúr

procikat off diffusoljak, csak nem akkora koltseg atugrani hannoverbe, es kipakolni egy asztalra...

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#37) Oliverda válasza gyiku (#33) üzenetére


Oliverda
félisten

Nem. Gyár(ak) van(nak) ott.

Ez nem így működik.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#38) radírfej válasza Oliverda (#37) üzenetére


radírfej
senior tag

és tervezési kapacitás is tudtommal.

de egy komoly prezentáció, vetítések, humán erőforrás, logisztika, néhány millió eurót elvisz.

azért remélem egy két gyártó fog AMD-s újdonságokat mutatni így is, meg valószínűleg azért AMD nélkül is jócskán lesznek érdekességek.

Másolat másolatának a másolata, de eredetileg is ilyen volt.

(#39) Godefroy válasza Oliverda (#14) üzenetére


Godefroy
senior tag

A másik processzorgyártó nem a túléléséért küzd, a 2 szereplős piacon szerintem.

Arra sosem emlékezünk ami nem jut eszünkbe...

(#40) Oliverda válasza Godefroy (#39) üzenetére


Oliverda
félisten

Na és ki említette itt a "másik processzorgyártó"? Mellesleg ők sincsenek éppen a topon.[link]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#41) Godefroy válasza Oliverda (#40) üzenetére


Godefroy
senior tag

"Na" én említettem..
Mivel processzorgyártót processzorgyártóval hasonlítottam össze, szerintem logikus, szerinted?
A linket köszönöm, de azért van egy apróság ami gondolom nem kerülte el a figyelmedet.
Intel 234 millió dollár nyerség. +
AMD 3 000 millió dollár veszteség. -

Ez azért nem ugyanaz a kategória.

[ Szerkesztve ]

Arra sosem emlékezünk ami nem jut eszünkbe...

(#42) Oliverda válasza Godefroy (#41) üzenetére


Oliverda
félisten

Szerintem nem. A ferdítés amit itt összehoztál az legalábbis biztosan nem. Olvasd el újra a hírt talán leesik.

Ez a túléléses bullshit amit már több éve emlegetnek a hozzád hasonlók pedig már elég unalmas. Egészen biztos hogy nem fognak csődbe menni, már csak az arabok olaj-milliói miatt sem.

Olvasgass

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#43) Godefroy válasza Oliverda (#42) üzenetére


Godefroy
senior tag

Elmagyaráznád mi itt a "ferdítés" hátha "leesik"?

Láttom bekattant az AMD fan de ettől a tények makacs dolgok.
Látom szeretsz okítani.
Nem örülnék, ha bedölne az AMD mert nem lenne konkurencia, de ilyen szintű veszteségeket nem tudom hogy tud kezelni, vagy a részvényesei mit szolnak hozzá.

Ha unalmas amit irok ne reagálj ennyi.

[ Szerkesztve ]

Arra sosem emlékezünk ami nem jut eszünkbe...

(#44) Oliverda válasza Godefroy (#43) üzenetére


Oliverda
félisten

"de ilyen szintű veszteségeket nem tudom hogy tud kezelni"

Ezt látom, de szerintem ők tudják úgyhogy megnyugodhatsz nem fognak "bedőlni". Tehát majd olcsóbban vehetsz Intel procit. :)

Félreértetted. Az első megnyilvánulásod volt unalmas mert ezt már itt rajtad kívül jópáran beböfögték az elmúlt pár évben. A további általad tényeknek hitt dolgok pedig egyszerűen nem állják meg a helyüket (szvsz hülyeségek). Röviden ennyi.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.