Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) r3dsnake válasza Ricardo (#99) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Szerintem zseniális, régóta így kéne már működnie.

(#102) xhege válasza Ricardo (#99) üzenetére


xhege
addikt

Szerintem ezt eddig is meg lehetett oldani, annyi a dolog, hogy most már a felhasználó élvezheti az előnyeit is akár. Én kimondottan üdvözlöm ezt a funkciót. :K

(#103) joey04 válasza xhege (#102) üzenetére


joey04
titán

+1

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#104) HawerKing


HawerKing
őstag

Azandrojid még akkoris jobb :DDD

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#106) Ricardo válasza Giovan! (#100) üzenetére


Ricardo
félisten

Ha a kikapcsolt telefont is lekövethető az erősen véleményes. Ha egy kínai gyártó neve szerepelne a hírben nem hiszem, hogy pozitívumként lenne megemlítve.

(#107) Giovan! válasza Ricardo (#106) üzenetére


Giovan!
addikt

Ha a kikapcsolt telefont is lekövethető az erősen véleményes.

Egész pontosan miért véleményesebb, mint a bekapcsolt készülék lekövetése, ami eddig is elérhető volt? Én úgy látom ez főleg a tolvajok dolgát fogja megnehezíteni, de őket valahogy nem tudom sajnálni emiatt.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#108) Ricardo válasza Giovan! (#107) üzenetére


Ricardo
félisten

Mert kikapcsolhatatlan, tehát nem a felhasználóé a döntés.

(#109) Divinity válasza Ricardo (#108) üzenetére


Divinity
őstag

Kikapcsolható maga a funkció is ha valakinek szúrja a szemét

[ Szerkesztve ]

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#110) Ricardo válasza Divinity (#109) üzenetére


Ricardo
félisten

Úgy már rendben van.

(#112) r3dsnake válasza Ricardo (#106) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Persze, de ez nem egy kínai gyártó. :)

Amúgy is, ha zavar, le tudod tiltani a funkciót.

(#113) #16820480 válasza Giovan! (#100) üzenetére


#16820480
törölt tag

De amúgy tolvajok ellen nem az van már egy ideje, hogy amíg hozzá van kötve az Apple ID-dhoz, addig nem tudja más használni (mert nem lehet csak úgy leválasztani róla, újra-flashelni meg hasonlók)? Szóval kvázi pár éve nem érdemes iphone-t lopni már?

(#115) #16820480 válasza #40993792 (#114) üzenetére


#16820480
törölt tag

Hát, 12-től már az alkatrész sem játszik, mert nem nagyon tudsz kicserélni benne dolgokat úgy, hogy működjön rendesen. Ha meg alkatrésznek veszik, akkor mire megtalálod, már szét is kapják, ha nincs benne akksi, akkor ez sem működik.

(#117) #16820480 válasza #40993792 (#116) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk szerintem sokan egyszerűen csak más szemszögből közelítik meg. Míg mondjuk neked az elsődleges funkcionalitása egy ilyen újításnak az, hogy van valamid, és azt ne tudják (olyan könnyen) ellopni, addig másoknál meg a privátszférájuk az elsődleges "tulajdon", nem a telefon.
Ez amúgy nem feltétlen rossz dolog, főleg mert az utóbbi évek nagy IT robbanása a privátszféra felszámolásából/termékesítéséből táplálkozott.

Az Airtag esetébern is nekem a jelenlegi működés nem tetszik, ahogy a topikjában is írtam, mert lehetőséget ad erősen a stalkolásra, és ilyen formában nem tűnik elég átgondoltnak (pedig hány éve ülnek rajta már).
Ha mondjuk úgy nézne ki, hogy nem tudod követni a tag-ek és eszközök mozgását alapból, hanem ha úgy érzed, hogy elvesztetted, akkor bejelented a Find My appban, amit a rendszer log-ol, és a közelben levőknek azonnal jelzi hogy elveszett Airtag van, illetve neked is mutatja a hozzávetőleges pozícióját. Így nem az lenne, hogy folyamatosan követheted órákon vagy napokon át a kiszemelt célpontod és ő nem tud róla, hogy valahol a táskájában van egy tag, mert az automatizált rendszer csak későn szól.

(#118) judas13 válasza #40993792 (#116) üzenetére


judas13
addikt

Majd ők is megfogják tudni egyszer.... :K és be fogják látni, hogy akkor igazunk volt🙂

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#120) DFB


DFB
tag

Sziasztok!
Van a családban egy ipadpro 9,7 /32 tab.
Én nem igazán értek hozzá.
Eddig mindig sikerült az os-t frissíteni.
Jelenleg a Ipados 15.0 van rajta, de sem a 0.1 sem a 0.2 kiadást nem teszi fel.
A "frissítés ellenőrzése..."megy a végtelenségig, míg ki nem kapcsolom.
Ezen nem tud túllépni.
Wifin rajta van meg a töltőn is.
Tud valaki valami megoldást?Mi ennek az oka?

Köszönöm

(#121) Drizzt01


Drizzt01
őstag

Sziasztok. Olyat tapasztalt már valaki, hogy mióta a 15 van és hiába a javítások, nem tudom megosztani a netemet sem a laptoppal, sem a tablettel. Kapcsolódik, meg minden, de azt írja , nincs internetkapcsolat. Pedig közben messengerezek. Ötlet valami?

https://www.facebook.com/Drizztmodding/ http://www.techpowerup.com/forums/threads/obsidian.219662/

(#122) bedibazsa válasza Drizzt01 (#121) üzenetére


bedibazsa
senior tag

iPhonenál voltak ilyen problémák. Elvileg a 15.0.2 javította. Legalábbis nálam jó.

(#123) Drizzt01 válasza bedibazsa (#122) üzenetére


Drizzt01
őstag

Nálam nem változott. Eddig XS max volt, most 13 pro max. Ugyan az

https://www.facebook.com/Drizztmodding/ http://www.techpowerup.com/forums/threads/obsidian.219662/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.