Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Chrys_


Chrys_
addikt

Lehet, hogy csak nekem új, de ez a kattintásra szétnyíló táblázat nagyon jó :)

Egyébként egy ideapad nem lenne rossz ezért az árért, csak azt nem értem, miért kell még mindig USB2.0-val szerelni a kisebbeket.

(#2) sarkanyolo2 válasza Chrys_ (#1) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Én is pont ennek örültem nagyon, mondjuk a gépek se rosszak. :))

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#3) Fionn


Fionn
tag

2700-at kicsit túlzásnak tartom pláne, hogy mire ide ér kishazánkba lesz az 3200 is.

(#4) tDr1v3r válasza Chrys_ (#1) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Én meg próbálom oldalra görgetni. :DDD Tök jó ez a pattanós effekt, lezso megérdemli a simit.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#5) szegedilaci


szegedilaci
tag

Ez a flex is olyan, ha leveszed a hátlapot és előtte a biosban nem állítod át a kapcsolót akkor letiltja az alaplapot örökre? :D önmegsemmisítő

(#6) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Nagyon sok az a 2700 dodó, nem?

(#7) tecsu válasza Chrys_ (#1) üzenetére


tecsu
addikt

Jah, hogy ez szétnyílik? Azt hittem rosszul méretezték. :DD

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#8) Prof


Prof
addikt

Egy Legion-t kernek dupla vastag hazban normalis hutessel egy 1060-as VGA eleg lesz es olcsobb I7-es a tobbi spec jo bar hdd nem kell, 1500 dolcsi-ert.

(#9) Luskan


Luskan
tag

Nem tetszik, hogy lehagyják az ethernet csatlakozót sok gépről. Amikor csak lehetőségem van rá azt szoktam használni.

(#10) citkar


citkar
addikt

Kiadnak egy gépet Core i7-7820HK processzorral és GeForce GTX 1070 8 GB VGA-val, majd a RAM mérete max 16 GB?
Nem fér bele több az árba? :D
Nem mintha olyan kevés lenne az a 16 GB, de ilyen kategóriában csak én hiányolok többet?

(#11) B-Clone


B-Clone
aktív tag

Gyalázatosan sz*arok lettek ezek a legionok. Nem is nagyon emlékszem hasonló mértékű blamára az utóbbi 5-6 évből.

(#12) XuChi válasza szegedilaci (#5) üzenetére


XuChi
addikt

Ez miféle beállítás ? Pls valami linket adj hozzá :R

(#13) Fecogame válasza Chrys_ (#1) üzenetére


Fecogame
veterán

Na igen, ezt én sem értem. Kb. plusz 200 Ft lenne a bekerülési költség, és mégis sokat dobna a gépen :K

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.