Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

ezek az árak is csak megerősítenek abban, hogy érdemes volt normális középkategóriás csájnafont venni. :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2) zsarkov válasza Mr.Csizmás (#1) üzenetére


zsarkov
tag

És arra van magyarázat, hogy 2 év rablánccal miért drágábbak a készülékek, mint függetlenül gyári garanciával?

(#3) Silentfrog válasza zsarkov (#2) üzenetére


Silentfrog
veterán

Meg van mondva, te a szolgáltatást veszed meg,ők nem "telefonboltosok". :) / tényleg ez az indok /

(#4) fateless


fateless
veterán

Úgy látszik, megint valami akciót akarnak bevezetni - akkor (is) szoktak emelni előtte...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#5) Mr.Csizmás válasza zsarkov (#2) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

plusz tft, közép-felső kategóriás telefonban? 2014-ben? szotyi pls :D

samsung low kategóriáról nem szólva.

@fateless asszem az UK-ban van/volt az a szabály, hogy úgy akciózhatsz, ha előtte 28 üzleti napon át magasabb volt a termék ára, mint az akciósnak hirdetett. ilyen kellene itthon is, nem a felveszem-leveszem az árat akciósan... :U

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6) alfaromeo33


alfaromeo33
aktív tag

Fire 30ért? Young 33ért?
Na elmennek ezek a pi..ába.!!
Ki veszi meg ezeket a szarokat és pláne ennyiért. Ebben az árban még 2020ban is fognak Youngot árusítani, mert sose fogy el. Végül majd a T-Mob elajándékozza 20év múlva a Távközlési Múzeumnak ami maradt.

Negyed mérföldről negyed mérföldre élünk! "Alfa nélkül lehet élni, de minek?"

(#7) xmaas


xmaas
őstag

Jol toljak ezek a barmok elmehetnek a jo budos fenebe rablo banda kulfoldon meg hozzad vagjak a keszulekeket szinte ingyen csak csinalj elofizetest :W

(#8) Reignman válasza Silentfrog (#3) üzenetére


Reignman
aktív tag

Érdekes, 3-4 éve még tudták normális áron adni a telefonokat, mára nem piszkolják össze a kezüket a mobilokkal, csak a 'szolgáltatással'. Mondjuk érezhető is, minden 7-8 eladóra jut 1 szervizes, általában ott áll a sor mindig.

Az ember azt gondolná, hogy a telefon és a szolgáltatás összefügg, de a T-nél a telefont csak ajándék egy brutális havidíj mellé, a mezei előfizetéses, aki 6-7 ezret fizet havonta, annak nem jár semmi, csak a magas ár.

(#9) RAMb0


RAMb0
tag

Nem azért, de szerintem egyértelműen látható az oldalon, hogy pl. új, s örömteli, hogy van BlackBerry Z10-es LTE változatban, tehát nem a TI-s SoC-cal, ami pedig kifutó modell lett. :P

(#10) Silentfrog válasza Reignman (#8) üzenetére


Silentfrog
veterán

Szerintem a megszokás miatt veszik az emberek a telefont a szolgáltatónál,mert régebben olyan elképzelhetetlen lett volna ,hogy a független telefont a MM-ba olcsóbban megvegyék.
Ma már pedig sokszor a drága nagy áruházakban is olcsóbb függetlenül.

(#11) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Pont tegnap este volt az M1-en a Kékfény című műsorban egy olyan téma, amikor azt vesézték ki, hogy egy faszi átverte a szolgáltatót, mert vett tőlük aprópénzért egy csomó (amúgy baromi drága) telefont a cége nevére, aztán persze nem fizette a havidíjat, mert a telefonokat eladta egy gsm üzletnek.

Ott nyilatkozott egy nő valamelyik telefonszolgáltatótól, és azt bizonygatta, hogy ha a szolgáltatói árnál olcsóbban tudunk valahol telefont venni, akkor az tuti csalás, és lopott, vagy ilyesmi... :)

Szerintem ezeknél az áraknál nem nehéz olcsóbbat találni biztos forrásból sem...

[ Szerkesztve ]

Minden szavam magánvélemény!

(#12) spawn21


spawn21
veterán

Hát ezek mennyire olcsók???!!!! :Y
Na ezért lesz az, amikor lejár a hűségem ,nem fogok hosszabbítani ,sem telefont venni. Inkább spórolok ,és megveszem máshol

iPhone 13p

(#13) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

Lumia 1020 vicc a múltkori ~28ezres emelések után :W

Továbbra is azt mondom, ha kiadnák a receptjét a cuccnak amit az árazási részlegükön szívnak, többet keresnének mint mobilszolgáltatóként :DDD

Pár telefont megnéztem telenornál, és átlag 20-30 ezerrrel olcsóbban adják minden ugyanolyan kategóriájú csomagokban. Arról nem is beszélve, hogy sok már függetlenül is olcsóbb, megbízható cégeknél (akár MM, pedig az sem éppen olcsó hely).

[ Szerkesztve ]

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#14) DS39


DS39
nagyúr

Alcatel OT Fire 30k? mivan? jó hogy most volt hír hogy a Firefox OS-es telefonokat 10k körül akarják terjeszteni. nálunk persze ez is drágább :DDD
őszintén szólva ezeket a budget telefonokat ilyen Tesco, Auchan szintű helyeken kellene terjeszteni, X összegű vásárlás mellé kedvezményesen és függetlenül.

[ Szerkesztve ]

(#15) dani993


dani993
senior tag

Hova drágítják már a G2-t, telenornál 60ezerrel olcsóbb hasonló előfizetéssel és korlátlan nettel.

(#16) ppp78 válasza zsarkov (#2) üzenetére


ppp78
csendes tag

Nincs! :N

(#17) halkow


halkow
őstag

Aki kártyásan akarja venni az függetlenbe vegye ,mert itt +20,40k rátesznek az eredeti árra

Alcatel onetouch idol2s the king

(#18) Crafter32


Crafter32
őstag

Én mindig független telefont veszek. Ezeket az árakat felesleges is nézni. Ha vki a szolgáltatónál vesz telefont 2 évre még alá is ír, akkor azt elnézést, de még sajnálni sem tudom.

(#19) margithid


margithid
veterán

Azért lehet jó árakat is kifogni, pl blackberry Z10 69k-ért. Ez azért nem rossz!
Amúgy meg tényleg ott vannak a kínai webshopok, persze garancia ott nehézkes, de 40-50k-ért már nagyon jó telefont lehet venni.
De ott van még az expansys is, vagy itthon az ujmobilok.hu.

(#20) Romvr válasza tothmaxy182 (#11) üzenetére


Romvr
őstag

"egy faszi átverte a szolgáltatót, mert vett tőlük aprópénzért egy csomó (amúgy baromi drága) telefont a cége nevére"

Ezt egy 5 éves is ki tudná védeni úgy hogy
- Magánszemélynek jár a csúcskategória olcsóbban / Cégnek van rá pénze ha akarja
- Egy ember, egy előfizetés, egy készülék. / Ha nagyi-papi-muter-fater-fiú-lány számára is akar valaki előfizetést és telefont akkor meg ne a negyedmillás árkategóriába nézelődjön. Ha igen akkor van rá pénze. /
Másik amihez már némi szakértelem is kellene:
- Az előfizetéses telefonok IMEI számai bekerülnek egy adatbázisba amit a mobiltelefon értékesítők lekérhetnek (megfelelő igazolás után) és ha látják hogy Kolompár Vinetú néven van aktív hűségidő és előfizetés a készüléken akkor illedelmesen visszaadják. Ebből az adatbázisból csak a készülékre kötött hűség/kifizetés lejárta után kerül ki az adott telefon.

De az nem megoldás hogy a szolgáltató a függő telefont drágábban adja mint bármelyik szürke-importos üzlet a függetlent. Rám is furcsán nézett az üf.szolg. kisasszony a Telenor-nál mikor rákérdeztem XY telefon árára, ha a meglévő (már 3 éve változatlan) díjcsomagom mellé venném, majd közöltem hogy harmincért olcsóbban leemelem innen húsz méterre a bevásárlóközpontban, függetlenül. Pedig én tényleg náluk szerettem volna hozzájutni. (másik örök harcom a VOIP kapcsán van velük, illetve a korlátlan, de még is korlátozott mobilnettel).

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#21) joey04


joey04
titán

A fire meg zoom áremelést nem igazán értem. Szerintem egyik sem egy olyan készülék, amiért kapkodnának az emberek. Így meg aztán pláne. Még a zoomnál mondhatnám azt, hogy az a pár ember akinek ilyen kell az megveszi ennyiért is, de a Fire célközönségére ez már nem jellemző.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#22) safi74 válasza Crafter32 (#18) üzenetére


safi74
csendes tag

Jó neked. Telefont szolgáltatónál csak azért vesznek az emberek ,mert részletre megvehetik. Sajnos nem mindenki engedheti meg magának ,hogy 70-80-90-100k-t kiadjon egy összegbe egy telefonért és ezt a szolgáltatók ki is használják. Tehát minél nagyobb a nyomor a szolgáltatók annál jobban élnek. Szomorú ,de ez van.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=safi74

(#23) Benetnes válasza Reignman (#8) üzenetére


Benetnes
tag

Ez is csak itthon van, ebben az abszurd országban! Az Osztrákoknál meg ugyanez a szolgáltató Hétezer forintért már korlátlanul beszélhetünk amihez Negyvenötezer egy 16gb-os IPhone 5s! Kérdem én mikor lessznek a "szolgáltatók" halálra birságolva az évek óta tartó átb...ásért?

(#24) Def26 válasza Benetnes (#23) üzenetére


Def26
félisten

Hamarosan.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25) eventus válasza Crafter32 (#18) üzenetére


eventus
veterán

Kedves vagy.. Nem mindenki teheti meg, hogy kiperkàlja a teljes összeget..

Safi74: így van.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#26) Takuun válasza safi74 (#22) üzenetére


Takuun
aktív tag

Rendszerint vannak akciók a műszaki boltokban amikor részletre 0 ft-os kamattal el lehet vinni a készüléket.
Édesanyám 4 éve így vásárolja az összes műszaki dolgot a lakásba (hűtő, tv, mikro).

Amúgy, sokan ki vannak akadva a készülékek árára ami érthető is. Arra jók ezek az árlisták, hogy az ember nevessen vagy sírjon egy jót. Manapság szinte mindenki tudja már, hogy a szolgáltatóknál nem szabad telefont venni.
A másik, hogy ÉN alapvetően a szolgáltatók csomagjaival sem vagyok megelégedve. Magentás szolgáltatónál vagyok flottás csomagban, mert így tudom a percdíjakat 20 ft alatt tartani. A havidíj sincs az egekben. De ezt bárki el tudja intézni, csak kicsit érdeklődni kellene. Itt a fórumon is van megfelelő oldal erre.

(#27) secler07


secler07
tag

Telenornál a G2 15 ezerrel olcsóbb, még a legkisebb előfizuval is, ezek meg csak emelik .. :W

(#28) tothmaxy182 válasza eventus (#25) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Erre tudok egy nagyon egyszerű megoldást. ha nem tudja kifizetni, akkor ne vegyen olyan drága telefont. Ilyen egyszerű.

Minden szavam magánvélemény!

(#29) Gerr'y válasza tothmaxy182 (#28) üzenetére


Gerr'y
senior tag

jo, de mivan akkor ha hosszutavra tervez es ezert akar venni egy aktualis csucskeszuleket, hogy az kiszolgalja majd akar 4-5 evig.
Szerintem ertelmesebb mint ha evente megveszi a legolcsobb belepo szintu keszuleket.
Ugyhogy marad a 0% -os THM, vagy tegyen felre ra minden honapban.

(#30) alfaromeo33 válasza tothmaxy182 (#28) üzenetére


alfaromeo33
aktív tag

Te is egy kedves ember vagy! Ezért tartunk ott erkölcsileg és gazdaságilag, ahol! A béka segge alatt. Magyar a magyar mellé soha nem áll, azonban a külföldinek kinyalják a valagát is. Az ne is zavarjon senkit, higy a külföldi meg magas szinten szarik a magyarok pofájába. Kellett a TESCO, Aldi, Lidl, Penny, Spar stb. mint kecskének a kés, a kis családi vállakozások tönkre mentek tőlük, a jö minőségű magyar termékek és ételek helyett megkapjuk a világ selejtjét és a kezelt meg módosított meg génezett meg mindenelt mérgeket velünk etetik meg. Az EU pedig a legnagyobb háború nélküli megszállás. Eddig a szabad kivándorláson kívül csak kárát láttuk.De, hogy ez mind klappoljon, kell egy nagyon buta és önző nép, nna ez a Magyar.

[ Szerkesztve ]

Negyed mérföldről negyed mérföldre élünk! "Alfa nélkül lehet élni, de minek?"

(#31) bubuka80 válasza Takuun (#26) üzenetére


bubuka80
tag

"Rendszerint vannak akciók a műszaki boltokban amikor részletre 0 ft-os kamattal el lehet vinni a készüléket."
Ezzel az a gond, hogy ezekben a boltokban kérnek különféle igazolásokat a munkáltatótól, akinek nincsen határozatlan idejű munkaszerződése, vagy alapbére van és arra jönnek bizonyos pótlékok stb. (amivel együtt már nem olyan kevés a kereset), akkor azt már nem veszik figyelembe és hiába van munkaviszony (és talán nem kevés bér), nem biztos, hogy el lehet hozni részletre a cuccot. T ilyet nem kér.

Szóval egyet kell értsek safi74-el, szerintem is a részletfizetés miatt hozzák még az emberek el a telefonokat T-től.

(#32) Takuun válasza bubuka80 (#31) üzenetére


Takuun
aktív tag

Ezt nem tudtam! Kicsit fura számomra, hogy olyan embernek is képesek hitelre odaadni aki nem is biztos, hogy ki tudja majd fizetni a telefon árát, mert belebukik a törlesztésbe 6-10 hónap múlva mondjuk. Számomra ez kicsit hihetetlen, de nem kizárt. Azért valamit csak kér a szolgáltató (igazolás)?

(#33) safi74 válasza Takuun (#26) üzenetére


safi74
csendes tag

Ebben teljesen igazad van. Kb 1,5 éve akartam egy laptopot (tesco) venni 99990-ért. Vittem minden papírt kereseti igazolás,bankszámla kivonat ,etc. Papír kitölt 30-40 perc. Válaszra várás kb 1 óra ,majd jött a válasz a banktól ,hogy nem. Semmi indoklás csak egy szimpla nem (volt mindenem ,látszólag minden kritériumnak megfeleltem). Ez már az életem 3. ilyen alkalma volt. Arról meg nem is beszélve ,ha telefont akarok venni ,akkor a legközelebbi MM 40km. Addig el kell jutni (idő,pénz) és még mindig benne van a pakliban a nem. Csak azért írtam le ,mert gondolom ,hogy az esetem nem egyedi ,tehát nem csak én járok hasonló cipőbe.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=safi74

(#34) Benetnes válasza tothmaxy182 (#28) üzenetére


Benetnes
tag

Remélem ezt nem gondoltad komolyan?
Itthon Vért izzadunk a fizetésnek nevezett segélyért aminek a harmada kapásból áfaként visszacsorog az államnak, és mégis sírnak hogy nő az államadósság! Angliába meg a hajléktalannál van iPhone 5 mert ott az amit megengedhet magának! De szerinted ha itt valakinek nincs rá pénze akkor ne vegyen az igényeinek megfelelőt hanem elégedjen meg egy rakás hulladékkal kompromisszum gyanánt mert az olcsóbb?
Tehát ha minimálbért keresel vegyél egy Zte-t (tehát amit a magyar megengedhet magának) tuti a maradék hajad is kihullik a használatától, meg persze meg is utálod a technikát miután negyed óra neki a mobilos oldal betöltése, utána megfagy! Kidobott pénz lejjebb adni annál ami kiszolgálja az igényeidet......

(#35) bubuka80 válasza Takuun (#32) üzenetére


bubuka80
tag

"Azért valamit csak kér a szolgáltató (igazolás)?"
Nem, legalábbis nálunk, mert kb. 15 éve vagyunk előfizetők (nem Dominos) náluk. Mindig rendesen kifizettük a számláinkat.
Amúgy a példám nekem is saját, mi sem kaptunk hitelt a fent leírt okoknál fogva. Kérdeztem akkor a hitelügyintézőt, hogy ha ennyi keresettel (ami le van igazolva) nem vagyunk hitelképesek, akkor ki az??? és azt mondta röhögve, hogy a nyugdíjasok :W
Ők kapnak áruhitelt.

(#36) Cilindrik válasza Takuun (#32) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

Tőlem annó 2006 ban amikor az első telefont vettem tőlük előfizetésre és részletre, akkor tőlem bemondásra megkérdezték mennyi a család 1 főre eső jövedelme és kb ennyi volt, mondjuk előtte már 5 éve dominós voltam.
Most bármit elhozhatok tőlük 0 forintra tekintve hogy aranykártyás vagyok és nincs 6 hónapon túli számlatartozásom (ezt egy ügyflészolgálatos emberke mondta mikor izgultam hogy 2 napot csúsztam a befizetéssel)
Mondjuk ha 0 perces T-s multal bemennék hogy ide nekem egy i5s-t részletre biztos ki kellene perkálnom vagy 100e-et mint mobilelőleg.

(#37) <stdio.h>


<stdio.h>
csendes tag

Alcatel Fire 30k-ért? Ezek bolondok. Amikor bevezették 13k volt és az egy reális ár volt érte.

(#38) Romvr válasza Takuun (#32) üzenetére


Romvr
őstag

"Kicsit fura számomra, hogy olyan embernek is képesek hitelre odaadni aki nem is biztos, hogy ki tudja majd fizetni a telefon árát"

Ebben a stabil, kiszámítható gazdasági környezetben nem véletlen könyörögnek a bankok hogy vegyél fel hitelt. Mert senki nem akar. Miért? Mert a jövő hónapban közölheti veled a cég hogy "szevasz". Nincs garancia hogy ha felveszed a 10 havi hitelt akkor az alatt a 10 hónap alatt a.) megmarad a munkahelyed b.) megkapod a fizetésed.
Csak akinek határozott a szerződése érezheti magát kicsit biztonságban, de csak amíg a szerződés szól. Arra viszont a bank nem ad hitelt. Hiába vagy januárban 1 éves szerződéssel és kéred 10 hónapra a részletfizetést, akkor sem kapod meg. (logikából 1-es)

Szóval Mo.-n az ember inkább félre rak (ha van miből) és ha összegyűlt a pénze akkor megveszi amit szeretne. Én is így csinálok. 1x futottam bele laptop vásárlásba 10 havi 0%-os hitelre, mondván van munkám, jó fizetésem, de ebből a 10-ből 3 hónapig a félretett pénzemből fizettem mert "létszámcsökkentés" volt a cégnél (az más kérdés hogy 3 hónap múlva visszavettek, rájöttek hogy túlzásba esetek, mert bár több pénzük maradt, de egy munka se készült el, ami a második hónapban már veszteséget termelt. :D )

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#39) Cilindrik válasza Crafter32 (#18) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

Erre csak azt tudom mondani ha ugyis kell neked előfizetés mert telefonálni telefonál az ember és ha már úgyis otthagyod náluk azt az x összeget minden hónapban, akkor nem teljesen mindegy hogy van + egy papír ami kötelez erre. Valamint ha egy telefont megkapsz ennek fejében 0 %-os részletre amiről tudod hogy nem lesz gond a kifizetésével akkor nem éri meg jobban mint egyben kiköhögni mondjuk 100 000Ft-ot?

Engem inkább az zavar hogy a hűséges előfizetőket akik már ott vannak 10-15 éve kb semmivel sem tartják többre mint azt aki csak ugy beesik az utcáról.

[ Szerkesztve ]

(#40) tothmaxy182 válasza alfaromeo33 (#30) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Az egy dolog, hogy a hozzászólásod nagy részének nincs sok köze ahhoz, amit írtam, de oké. Szerintem meg nagy részben pont azért tartunk ott, ahol (a béka segge alatt), mert rengeteg ember totál felelőtlenül, rengeteg hitelt (főleg deviza) vett fel ahelyett, hogy takarékoskodott volna, vagy olyan dolgokat vett volna, amiket meg tud fizetni.

Ezért volt az, hogy az Isten háta mögötti x-edik faluban is Suzuki Ignissel járt a Pistabácsi, holott a nyugdíja a kocsi tankolására is kevés volt, de nem baj, azért ő megvette hitelre a kocsit, most meg fent tüntet a Kossuth téren a deviza hitel ellen, meg hogy segítse már meg az állam. A telefonvásárlás ugyan ez, csak kicsiben.

Hidd el, én amikor csak lehet a magyarok mellé állok, de vegyük már észre, hogy hol állunk mi gazdaságilag és sajnos morálisan is mondjuk egy némethez vagy angolhoz képest. Sokat járok Németországban és ott sincsenek sokkal újabb, vagy jobb autók, mint itt... Se mobiltelefonok...Vond le a következtetést, hogy miért...

#29: Aki drágábbat akar, az gyűjtsön...

#34: De, totál komolyan gondolom. Aki minimálbért keres, annak valószínűleg nem a munkájához kell a drága telefon. Tehát vagy gyűjtsön rá, vagy vegyen olcsóbbat, de ne legyen már az, hogy megveszi hitelre, aztán meg nem tudja fizetni...

[ Szerkesztve ]

Minden szavam magánvélemény!

(#41) w333


w333
félisten

Máshol függetlenül sokkal olcsóbbak a telefonok ... ez tiszta vicc :U

(#42) Crafter32

Akinek van egy kis esze az inkább függetlenül veszi meg hitelre (olcsóbb) :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#42) Crafter32 válasza eventus (#25) üzenetére


Crafter32
őstag

Ha nincs rá pénzem , akkor bevállalok a telefonért egy hitel szerű konstrukciót + magasabb percdíjat és alapdíjat? :O
Tegyük fel szeretnék egy Iphone 5s-t. Nincs rá pénzem és jelenleg flottában 10 forint/percért beszélek (ilyen csomagot könnyen találni). Ezért bemegyek a szolgáltatóhoz és megveszem havi törlesztőért + aláírok 2 évet magasabb perc díjjal vagy/és magasabb alapdíjjal? Utána lehet vele villogni az utcán. Szándékosan az Almát írtam, mert sokan bevállalják így szerintem és nem a legolcsóbb készülék.
Én úgy gondolom semmi negatívum nincs abban ha nem tudom megvenni, mert nincs rá pénzem ezért olcsóbb Samsung telefont választok mindenféle megkötés nélkül. De egy full hiteles telefonnal nem szívesen járkálnék, ráadásul elég nehéz lenne anyagilag utólérnem magam (törlesztő+percdíj), hogy legközelebb ne hitelre kelljen vásárolnom.
Rosszul gondolom?

(#43) kbyte1024


kbyte1024
addikt

A szokásos vicckategória árazás:)) frankón nem vágom,hogy ezek nem látják miket írnak ki?:DD

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#44) Cranberries


Cranberries
aktív tag

Azért az LG G Flex ára sem rossz. Egy éves előfizetéssel 2115990 Ft.
[link]

(#45) M.A.Z. válasza joey04 (#21) üzenetére


M.A.Z.
aktív tag

Biztos azért, mert jött rá frissítés, amitől használhatóbb lett! :D

(#46) Peterson_ válasza w333 (#41) üzenetére


Peterson_
addikt

"Akinek van egy kis esze az inkább függetlenül veszi meg hitelre (olcsóbb)"
-Majdnem eltaláltad.
Ha hitel, akkor egyértelműen csak a szolgáltató.
Hosszabb futamidő is lehetséges, és kamatmentes.
Máshol ilyet nem igazán találsz.
Persze még így is érdemesebb megvenni egyösszegben, függetlenül.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#47) zsarkov válasza Peterson_ (#46) üzenetére


zsarkov
tag

Azt is érdemes hozzátenni a szolgáltatótól vásárolt mobilok hátrányaihoz, hogy a frissítések is jelentős késéssel jönnek meg.

(#48) Benetnes válasza tothmaxy182 (#40) üzenetére


Benetnes
tag

Ok ne vegye meg hitelre aláírom, de ha kell neki egy normális készülék ne mondjon le róla csak az ára miatt!
Persze ez Magyarország, itt az emberek nem lecserélik a dolgaikat újra hanem megvárja még az előző elromlik! Hitel nélkül meg sajnos 0 az egzisztencia az átlag magyarnak! 70-100.000-ből ki az aki félre tud rakni akár csak egy vésztartalék képzésére nem telefonra? Ezért írtam, hogy Angliába a hajléktalan is néha magasabb technikai szinten jár meg nyaralni is többet volt mint azok akik itthon keményen dolgoznak vicc pénzekért de ne érezzük magunkat Átb...va! Rengeteget beszéltem németekkel, franciákkal, angolokkal és ők képtelenek voltak felfogni azt, hogy hasonló árak mellet (náluk még van ami olcsóbb is pl: elektronika, ruha, ékszerek, utazás) itt tényleg van aki elmegy éhbérért dolgozni, de még az átlagkeresetünkre is csak annyit mondanak: Pffffffffffff.....
A legszebb amit hallottam egy francia 45-ös úrtól:
"74.000,- az mire elég? Én keresek 2200 eurót az asszony meg 1500-at és így pont elvagyunk" (közbe rázták a kezüket, hogy so-so)
Versenyhivatalt ezeknek a mocskoknak, de nem magyart hanem Uniósat azt hiszem nem sokáig lenne itt Voda, Telenor meg a Tmobil (meg szinte semmilyen külföldi cég)!

(#49) Peterson_ válasza zsarkov (#47) üzenetére


Peterson_
addikt

Mit jelent a jelentős késés?
N3-nál(T-s), nem volt egy hónap sem a 4.4.
De egyébként igen, így is később jön.
Csak nem értem minek turkálják amikor élből hozzá sem kéne nyúlniuk.
Teleszemetelik az egészet felesleges appokkal a bootanimról nem is beszélve.:N
Sőt, olyat a régebbi 4.3 frissítésbe még bugot is sikerült varázsolniuk, ami csak a T-s romokban volt.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#50) tothmaxy182 válasza Benetnes (#48) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Az uniós versenyhivatal pont a mobilszolgáltatókat fogja védeni, mivel azok külföldi (német, angol) cégek. Eddig az Unió nem túl sok dologban kedvezett Magyarországnak ilyen esetekben.

Minden szavam magánvélemény!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.