Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gyu84


gyu84
tag

:R

(#2) Lenry


Lenry
félisten

eddig fel se tűnt :D
még nem döntöttem el, hogy tetszik-e, de köszi a bejegyzést, legalább tudom hogy kell kikapcsolni, ha mégse válna be :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) Tézé81


Tézé81
tag

Hasznos, köszönöm!

(#4) csepelball


csepelball
tag

Köszi!

Ryzen + madárpókok. Mi kell még ?

(#5) Chuck Norris


Chuck Norris
senior tag

Még én sem tudom, hogy tetszik-e vagy sem de inkább igen mint nem. Azt nem tudod, hogy lehet a lekerekített tabok és karika helyett a régi rombuszokat visszarakni?

(#6) Szokenesz


Szokenesz
senior tag

Koszonom! :R
Annyira meg nem zavart, hogy utana keressek, de igy mar nem is kell :DDD

(#7) asdf_


asdf_
veterán

Egy screenshot tökre jó lett volna, hogy lássa az ember, hogy mi a halál bánatos görcséről van szó....

(#8) DrBubo77 válasza asdf_ (#7) üzenetére


DrBubo77
addikt

Reggel, amikor olvastam, én sem értettem, hogy miről is van szó pontosan. De böngészés közben találkoztam vele és nekem tetszik.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#9) twollah1976


twollah1976
őstag

Engem nem zavart a hianya, de nem is hianyzott ez az uj feature.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#10) dugo_


dugo_
veterán

step 1:

(#11) Samus


Samus
addikt

Ha nem olvasom ezt, észre sem vettem volna. Egyébként gyári feature nincs ilyen buborék élőképre az oldalról, mint anno az Opera esetében?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#12) Samus válasza Samus (#11) üzenetére


Samus
addikt

És benne van :D

Ugyanott, ahol a kolléga bemutatta, csak épp az a része, amivel nem kell foglalkoznunk.

A "Tab Hover Card Images" funkciót bekapcsolva ugyanis nem csak szöveg, hanem kép jelenik meg a buborékban. Fogalmam sincs, miért nem ez a default. Ha még fejlesztik, miért van a Tab Hover bekapcsolva, ha így nulla funkciója van?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#13) tghwinner


tghwinner
csendes tag

Köszönöm! :D Engem kifejezetten zavar.

(#14) SODor válasza Samus (#12) üzenetére


SODor
csendes tag

Valószínűleg kísérleti jellegű funkció. A vállalkozókedvűbb felhasználók bekapcsolhatják, de vagy nem működik minden esetben jól, vagy összeomlásokhoz vezethet.

(#15) bakter24


bakter24
őstag

Köszönöm, engem is idegesített, kikapcsoltam!

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.