Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Előfizetéses modellben jó lesz egynek :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Egynek jó lesz. Jó közepes játék, kb mint az eddigi részek.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#3) Đusty


Đusty
addikt

Örülök, hogy dobták a nyílt világot ennek a stílusnak nem való.

(#4) Sensut


Sensut
őstag

Kipróbáltam, de az első küldetéssel fel is adtam (egyelőre). Idő és türelem igényes, de még annál is rosszabb, hogy a kézi mentés hiánya folyton újrakezdésre kényszerít, ha eltolsz valamit, és ez 3-4 alkalom után kiábrándító. Nem értem, hogy az ilyen játékoknál miért ennyire kiátkozott a manuális mentés lehetősége, hiszen maga a játékmenet kényszerít állandóan tévedésekre, meglepetésekre, és ami egyszer valahogy, véletlenül összejött az akció során az másodjára biztos nem fog és ha a játékos nem tudja elmenteni ezt a sikert, akkor hamar megunja és feladja. Nem is beszélve arról, hogy az embernek nincs mindig annyi ideje, hogy egy hosszú küldetést végigvigyen csak azért, mert nem tudja elmenteni az állást, ahonnan nyugodtan folytathatná majd. Két szerencsétlen járőrt az elején már 3x is kinyírtam az újrakezdések miatt, név szerint ismertem már őket, de akkor se sikerült tovább jutnom és inkább dobtam az egész játékot. Amúgy nem volna rossz játék, csak túl van bonyolítva és ha valami nem sül el jól benne, kezdheted elölről, vagy jobbik esetben egy checkpointtól, ami elég hézagos. És manapság ehhez már nem nagyon van türelme az embernek :( Amúgy a CI-től (City Intercative, ha valaki nem ismerte volna fel őket :) ) nem is vártam volna jobbat.

(#5) Lazy Paul


Lazy Paul
újonc

Az előző részek nekem eléggé bejöttek igy nagy lelkesedéssel vártam ezt is. Hát a lelkesedésem az kb 15 perc játék után el is múlt. Már a legelején ez az új célzás rendszer kiakasztott, meg ha kinyírnak akkor előről kell kezdeni a küldetést, meghát kicsit túl van bonyolítva az egész. Az előző részek feelingje már nincs benne, úgyhogy 1 óra kínlódás után uninstall, ennek több esélyt nem adok.

(#6) kropi válasza Sensut (#4) üzenetére


kropi
tag

Kösz a véleményt, sok bosszúságtól megkíméltél. Ugyan azért bosszankodtam volna én is mint amit leírtál.

(#7) XuChi


XuChi
addikt

#4 #5: Ajjajj, akkor ezt kihagyom, inkáb mással töltöm el azt az 1 órát :D

(#8) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Na, ezt jó tudni. Mindenképp ki fogom próbálni, de akkor ezt a 10%-os akciót most kihagyom.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#9) GreatL


GreatL
őstag

Köszi az infókat... akkor ezt dobom pedig Far Cry 3 klónnak tűnt.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#10) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Térjetek vissza a 3-hoz.

(#11) sheep válasza Lazy Paul (#5) üzenetére


sheep
addikt

Same here. Azt vártam a 3. rész játék mechanikáját viszi tovább de ehhez nekem nincs türelmem. Fél óra kínlódás után uninstall lett a vége.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#12) Heroes fan válasza sheep (#11) üzenetére


Heroes fan
őstag

A sok ellenfél a gáz az elején. Videókból nézve.

(#13) zseko


zseko
veterán

Tegnap vettem meg a játékot, 'szerencsére' nem olvastam az értékeléseket a vásárlás előtt :DDD

Háát, érdekes egy játék, az biztos... Van benne jópár bug, meg idegesítő megoldás. Ha nem imádnám ennyire a sniperes játékokat, nem biztos hogy játszanék vele. Ez a pálya kb. 10 órámban lehet, mire így összejött:

Ha nem szaladtam neki vagy huszonöt alkalommal, akkor egyszer se... A legelsővel, ami nincs kész, a végén már nem is foglalkoztam. Nem jöttem rá, hogy mit akar. A leg'érdekesebb' az volt, mikor buktam a riasztás nélkülit, és mivel az idióta mentési rendszer miatt nem lehet a még jó részt betölteni csak a legutolsót, így teljesen elölről kellett kezdeni. Viszont, a gránátos és az aknás rész már teljesítve lett, így az újrakezdésnél az már kész feladatként maradt :F
Ez nem tudom hogy bug-e vagy szándékos 'fícsör', de érdekes... Az viszont bug, lelőttem az ellent, bevittem az út közepéről az épületbe, ledobtam a lépcsőre a második emeleten, és a hulla 'visszateleportált' az úttest közepére... :U :((( Meg még pár hasonló apró fasság.

Végeredményben szerintem azt a 6.36€-t megéri amennyiért vettem :), és a pályák sem a szimpla csőpályák, igen sok alternatív útvonal és járat van, ez tetszik. Meg hogy sniperes, ez is tetszik. A Sniper Elite szintjét mondjuk szerintem nem éri el, de miután kitapasztaltam a hülyeségeit, egész jól szórakozok. Az egyéni mentés az, amit nagyon hiányolok.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#14) NeoPampalini válasza zseko (#13) üzenetére


NeoPampalini
aktív tag

Láncölés = chain kills, ilyesmi volt a Far Cry-ban is. A lényeg, hogy egy láncolatban nyírj ki 2 vagy több ellenséget (ehhez előbb be kell vásárolni a szükséges képességet).
Elkezded az elsőnél, ha közel a másik delikvens, akkor megjelenik egy nyíl, az annak megfelelő irányt választva kinyírod azt is, és így tovább. :D

Amúgy érdekes egy bughalmaz ez, 8 GB memóriával állandóan kifagyogatott, 16-tal meg semmi ilyesmi nem volt. Értem én, hogy minimum HW elvárások, de na. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.