Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Manbal


Manbal
senior tag

Olyan miért nincs hogy szélsőségesen rasszista izraeli főrabbit kell kilőni?... :F unom ezt a gonosz nácik mindenhol dolgot, és biztos hogy nagyon sokan egyetértenek velem! :K

(#2) Remus389 válasza Manbal (#1) üzenetére


Remus389
veterán

a gta4-ben lehet

de egyébként tényleg, mindenhol a gonosz nácik

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#3) Mans20 válasza Manbal (#1) üzenetére


Mans20
addikt

Hát olyan game sose lesz mert akkor megint menne a sírás meg a kártérítés meg a szokásos mese..

(#4) Remus389 válasza Mans20 (#3) üzenetére


Remus389
veterán

mondjuk az tényleg túlzás lenne , ez a főrabbi dolog

viszont lehetne egy német katona szemszögéből is, politikailag Korrekt módon, és történelmileg hűen pl a végén Berlinben hősiesen meghalsz

olyan lenne mint a cod, csak éppen oroszokat meg amerikaiakat lehessen irtani

biztos nagy sikere lenne, még Amerikába is

unalmas már ez a tökös amerikai irtja a németeket, mennyi ilyen van, kismillio

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#5) #51736960 válasza Remus389 (#4) üzenetére


#51736960
törölt tag

nem hiszem, hogy amerikában sikere lenne egy amerikai katonákat irtó játéknak.
az amiknak ebben a tekintetben semmennyi humorérzékük nincsen, a többségük nagy hazafi, elég csak megnézeni, rengeteg kocsin ott a "support our troops" matrica.

nekem is van kinti rokonom, elég művelt fickó, de amikor ezek a háborús dolgok szóba kerülnek, akkor elborul az agya és képtelenség vele a témáról objektíven beszélni...

(#6) Manbal válasza Remus389 (#4) üzenetére


Manbal
senior tag

Még ezért is vernék a nyálukat, elhiheted... maximum egy német csapat készíthetne ilyet, ha nem lenne ott is más az "úr", mint maguk a német hazafiak :(

de sztem ez a világ már nem sokáig lesz ilyen mint most, ez a lufi kezd már kicsit túl méretes lenni, és egyszer csak kidurran, de akkor nagyot fog szólni!

(#7) redhunter válasza Manbal (#6) üzenetére


redhunter
senior tag

teljes mértékben osztom a véleményed

PSN - RedFoxHun

(#8) MageRG


MageRG
addikt

Szerintem sok ember gyomra nehezen venné be, ha egy totalitárius rendszer szolgálatában indulna hódító háborúba.

Meg a magyarok körében sem lenne túl nagy sikere egy olyan játéknak, ahol szovjet katonaként kell lövöldözni a Don-kanyarban.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#9) Remus389 válasza Manbal (#6) üzenetére


Remus389
veterán

nem biztos

meg lehet úgy is csinalni hogy smakkoljon nekik

pl az elején dicsőséges hadjaratokban veszel részt aztán egyre több barátod esik el, és ott vagy stalingradban is és szivsz, és onnantól csak visszavonulsz

persze az ilyen kivegzeses, nepirtasos dolgokat kihagynak

és a végén meghalsz, tehát az lenne az üzenet hogy nem érte meg

persze közben vígan irthatod az ellent

ha az oroszok vagy az angolszaszok tiltakoznanak, arra azt felelnek hogy a németek se tiltakoztak, pedig mennyi német irtos játék van

különben nem is németek csinálnak a játékot hanem mondjuk iraniak

ha be is tiltanak, a mai világban....

mindenki nyomna mert tiltott gyümölcs

csak igényesen kéne megcsinálni

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#10) Remus389 válasza MageRG (#8) üzenetére


Remus389
veterán

a COD 5-ben szovjetekkel is vagy

nem is a szovjetekrol hanem a németek szemszögéből

egyébként mit szóljanak a német gamerek, az első cod-k moha -k. pont erről szólt

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#11) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Kiadhatnának egy DLC-t, amely megcseréli az uniformisokat :)

(#12) #51736960 válasza Remus389 (#10) üzenetére


#51736960
törölt tag

én is szívesebben játszanék a német oldallal, nekik volt a legfaszább hadigépezetük, plusz az ss egyenruhák is tök jól néztek ki...
ha jól emlékszem, valamelyik népszerű énekes jelentette ki, hogy az ss tisztek koruk rocksztárjai voltak :)

(#13) vadkörte válasza Manbal (#1) üzenetére


vadkörte
addikt

"Olyan miért nincs hogy szélsőségesen rasszista izraeli főrabbit kell kilőni?"

Talán mert a kampósorrú tetűhintás a főszponzor.

Az első résszel játszottam. Az pl. nekem nagyon bejön... Szemezek a másodikkal is.

Üdv. V. Körte

(#14) MageRG válasza Remus389 (#10) üzenetére


MageRG
addikt

Off:
Nem tudom Németo.-ban mennyire sikeresek ezek a II. világháborús FPS-ek.
A szovjet hadjárat meg többé-kevésbé morálisan igazolható, hiszen a németek támadtak először - ergo. ez a "nagy honvédő háború" kiterjesztése. (Ezzel nem azt mondom, hogy a SZU egy fikarcnyit is jobb lenne.)
Egyébként olyat még nem láttam, hogy pl. a szovjet-finn háborúról csináltak volna FPS-t (szovjet oldalról).

[ Szerkesztve ]

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#15) joysefke válasza MageRG (#14) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

A szovjet finn háborúban volt olyan finn géppuskás hős, akiről éppen lehetne..

(#16) Manbal válasza vadkörte (#13) üzenetére


Manbal
senior tag

Ezt én is tudom (meg aki "lát" az tudja), csak nem akartam ilyen konkrétan leírni...

(#17) Remus389 válasza MageRG (#14) üzenetére


Remus389
veterán

állítólag a Szovjet -német háború egy megelőző támadás volt, hisz Sztálin akarta bekebelezni Európát( később a felét sikerült is, sajnos minket is), azért támadtak a németek, hogy az invázió -t megelozzék

van rá némi bizonyíték(orosz csapatmozgasok, olyan orosz tankok megjelenese amik gyorsan tudnak az európai utakon haladni( keskeny lanctalpu)) , persze nem verik nagydobra, talán tudják is csak titkositva van

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#18) Lacika112


Lacika112
aktív tag

most már tényleg unalmas ez az "ss-katonát ölni" stílus

én pl nagyon örülnék 1 olyan játéknak amibe elindulhatnék Lengyelországot lerohanni aztán átdobnának hogy írtsam a francikat stb stb

kegyetlen németek pff arról keveset írnak hogy a "megmentő szövetségesek" laza fél millió embert bombáztak le me olyan városban éltek ami németországban volt

vagy esetleg a sok katona "megmentését" célzó atombomba ami 100000ben mérhető civil lakosságot pusztított el, nyomorított meg

JAAAA úgy nem lehetne fényezni magukat

codokba is azt utálom hogy 4 amcsi ledarál 1 hadosztályt mert ők olyan kemények pff

1. világháború is létezett de nem sok játékot csináltak abból sem, értem én hogy a nagy része lövészárok hadviselés volt DE nem az egész

Öld meg hitlert? na szép lett volna azon imátkoztak az amik hogy minnél tovább a helyén maradjon adolf bácsi mert akkor nem katona vezeti a katonaságot

ha meghúzom a kocsidat az oc-nek számít?

(#19) Remus389 válasza Lacika112 (#18) üzenetére


Remus389
veterán

mondjuk az tény ha sikerült volna megölni, a helyébe lépett volna Goring, Goebbels vagy Himmler (a jobbról a legrosszabb eset)

szóval az utodjaert nem hinném hogy olyan lelkesen harcoltak volna a németek, Goring talán még meg is adta volna magát

szerintem ha Hitlert megölték volna sok-sok millió élet megmenekult volna

még a Himmler is a legvégén tárgyalni akart

de egyébként egyetértek jó lenne már egy korrekt fps a tengelyhatalmak oldaláról is(meg lehetne úgy is csinálni hogy ne fasistazzak le a keszitoket)

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#20) Darth_Revan válasza Remus389 (#19) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Egyet értek. Például egy német katonát kellene irányítani, aki az egyik fronton harcol, itt be lehetne mutatni, hogy a német oldalon sem volt annyira rózsás a helyzet, aztán meg a játék másik felében a katona hazatérne és csatlakozna a német ellenállókhoz, akik a Valkür hadmüveletben megpróbáltak végezni Hitlerrel és megbuktatni a náci pártot.

Így végre lehetne látni német oldalon is egy FPS-ben a háborút és rá se lehetne fogni, hogy "Fúj, mocskos rasszista nácival kell játszani, títsák be!".

[ Szerkesztve ]

(#21) ch003067


ch003067
addikt

jól néz ki. az első rész egy baromság volt, ergo ez is az lesz, de azért majd kipróbálom.

(#22) hugo chávez válasza Manbal (#1) üzenetére


hugo chávez
aktív tag

Azért vannak olyan játékok is, amikben nincsenek gonosz (német) nácik. ;)

Special Force 2: Tale of the Truthful Pledge

Under Siege

"sajnos ez a beszélgetés olyan alacsony szintre jutott, hogy a továbbiakban már nem méltó hozzám" - by Pikari

(#23) nobela


nobela
senior tag

Ennyi segghülyét itt, Manbal veled az élen :W

Te szerencsétlen hülyegyerek a főrabbi direktben szerinted hány tízmillió ember haláláért felel, bazzeg? Koncentrációs táborokban kínzatott, csonkoltatott, nyomorított meg többszázezer embert szerinted? :F

Szerencsétlen agyhalott, agymosott zombi vagy.

Olyan játékot amit te szeretnél, meg azért nem készítenek, mert nincs rá valós piaci igény (egy-két hülye elvtársad nem számít, amúgy is csak lewarezolnátok).

Ja, és amúgy semmi közöm "azokhoz". Egyszerűen csak szeretem és tisztelem a történelmet, valamint van saját önálló világképem is. Veled ellentétben nem vagyok rászorulva hogy valakik megmondják hogy mit kell gondolnom. Se így, se úgy. Az igazság ugyanis SOHA nem fekete vagy fehér, azt csak a hozzád hasonló tudatlan, tanulatlan tömegek hiszik.

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.