Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sn00k


Sn00k
veterán

Nem mint ha, olyan sokat szamitana hogy 3 vagy 4, de jobban mutatna, akkor mar a 4 gb ram. Mindenestre, ha tenyleg 5.3" al jon az mindenképpen dicseretes a reszukrol.

3njoy the Lif3

(#2) Kasya válasza Sn00k (#1) üzenetére


Kasya
nagyúr

Tekintve hogy eleg kompakt modon megoldottak az 5.5"-es meretet, nem indokolt a csokkentes. Hacsak nem a konstrukcios hibak javitasa miatt.

A kep teljesen hiteles, hiheto informacio (mint altalaban) ;]

RAM elkepzelheto hogy itt is ket fele megy...3GB szolgaltatoknak, 4GB fuggetlennek. Majd kiderul minden idoben....

(#3) Legendd válasza Kasya (#2) üzenetére


Legendd
senior tag

Persze, igazából én aztán nem vagyok ilyen RAM-hajhász, de azért lenne jó a 4 GB, hogy még időtállóbb legyen a telefon. A G3-nál is érdemes lett volna megvárni az S805-öt, mert azért durván laggol sajnos S801-gyel, ami persze a rendszernek is köszönhető, de na, így legalább váltani kell :D

Alea iacta est!

(#4) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Szinte ugyan az a soc lesz az összes telóba idén? 410 vagy 810? Néha becsusszan egy 615. Fő a változatosság... Rá kéne gyúrni a szolgáltatásokra is.

(#5) Kasya válasza Legendd (#3) üzenetére


Kasya
nagyúr

azért durván laggol sajnos S801-gyel
Ezt be ne ird G3 topikba ;] :DDD

Ha masert nem is, de a marketing miatt is indokolt lenne a 4GB. A G3 eseten is hoztak az elvart 3GB-ot, valamint a tobbi telefon kozuli kiemeleshez a tobbi "szamhaborusdit" (mint kijelzo stb).
Remelem nem fognak kicsinyeskedni.

(#6) kbyte1024 válasza Kasya (#5) üzenetére


kbyte1024
addikt

Na meg ha már a zászlóshajóról beszélünk,akkor illik fullosnak lennie:)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#7) darkarthur válasza Fr0z3n (#4) üzenetére


darkarthur
senior tag

Erősen! Meg a szoftverre. Abban mindenki el van maradva.

Samsung S23 Ultra 5G

(#8) fornettisuti


fornettisuti
veterán

2015-ben monitort lefenyképezni... #facepalm

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#9) Ricardo válasza Fr0z3n (#4) üzenetére


Ricardo
félisten

"Szinte ugyan az a soc lesz az összes telóba idén?"

14 nanométeres Exynosszal jöhet a Galaxy S6

Lesz gondolom jó néhány MTK-s telefon, a Huawei is ad ki saját soc-ot Kirin néven

Azért lesz választék, bár a többség valóban az általad említett Chipset-t fogja kapni.

[ Szerkesztve ]

(#10) pusszycat válasza Sn00k (#1) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem mindegy, az LDDR4 4 GB takarékosabb és gyorsabb is. :)
Viszont de, nem értem azt a Soc 810 dolgot, sorra jelennek meg vele telók, de még most fogják újratervezni. :U

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#11) k5.20 válasza Kasya (#5) üzenetére


k5.20
senior tag

Ezt be ne ird G3 topikba ;] :DDD

Szerintem ide se kellene, mert komolytalanná teszi a színvonalat...
A memória vadászat pedig...nos az a durva: a lollipop kapcsán mást se hallhatunk, csak hogy mennyit fejlesztettek a memóriakezelésén, és nincs is akkora memória-igénye... akkor mihez is kell a 4 GB Ram?

(#12) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Na a kompak kialakítás és az 5,3" kijelző jól hangzik. Sokszor már az 5" is kénylemetlen.

(#13) macskea


macskea
őstag

Legyen a 3 GB RAM és a kisebb kijelző, a G3-hoz hasonlóan kompakt házban. Cserébe egy olyan ár, amit e-pénisz komplexus nélkül is hajlandó kiadni érte az ember. Nem kell beszállni a számháborúba, teljesen felesleges! :R

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#14) Paul119 válasza Ricardo (#9) üzenetére


Paul119
addikt

Jo hat az mtk azert nem igazan emlitheto egylapon a snapdragonnal :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#15) kovacs.adam9


kovacs.adam9
tag

G2 vel kezdtem most g3-m van. Lg g széria fanatikus vagyok várom már, hogy kiadják! :DD

LG KP500 -> Sony Xperia X8 -> Huawei Ascend G300 -> Huawei Ascend P6 -> LG G2 -> LG G3 -> LG G4 -> Motorola Defy + Volkswagen Passat 2.0 benzin

(#16) DeathAdder válasza k5.20 (#11) üzenetére


DeathAdder
veterán

Miért tenné komolytalanná?
Nem lukat beszél a levegőbe, hanem egy fontos tényre világít rá, ami a tesztben is meg volt említve :)
Nem csak a jó dolgokról kell beszélni :N

(#17) Kasya válasza k5.20 (#11) üzenetére


Kasya
nagyúr

Tudhatnad, hogy az MA mar tobbszor is kifejtette velemenyet, miszerint a proci gyenge a kijelzohoz, ill. a rendszer laggoktol szenved. Ezzel kar vitatkozni...

Nekem mas a velemenyem, de azt meg kifejtem a G3 topikba ;)

(#18) hallerlaller válasza k5.20 (#11) üzenetére


hallerlaller
addikt

A gyártói bloatwarenek.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#19) k5.20 válasza DeathAdder (#16) üzenetére


k5.20
senior tag

Miért tenné komolytalanná?

Csak azért, mert akik használjuk a vasat (és nemcsak olvasgatunk róla), egyáltalán nem ezt tapasztaljuk...
De hagyjuk, nem érdekes...
Laggoljon csak durván a G3... :))

(#20) DeathAdder válasza k5.20 (#19) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nekem az exynosos note4 is durván laggol, szarrá pucolva, custom kernellel, TW-re meg már nem is emlékszik, mert első dolgom volt páros lábbal röpíteni :D

De ezen tényleg ne vitázzunk :R

(#21) EnterR


EnterR
veterán

Abszolút csúcskategória minden tekintetben. :K

PSN ID: marquuard

(#22) falijja


falijja
őstag

Legalább a kijelzőn javíthatnának valamit, mert a g3 kijelzője a felbontáson kívül mindenben alulmarad a g2 kijelzőjéhez képest...mind fényerő és kontraszban is... :((

(#23) G33Z@


G33Z@
tag

Volt a kezemben több G3... semmire nem cserélném el a rootolt G2-met, 4.4.2 gyári vodás (de kigyomlált) androiddal, még a lollipop frissítés sem érdekel... egyedül a fókuszsegéd lézert irigylem kissé, de nem számottevő. FullHD-nél nagyobb felbontás ötcolos készülékekbe szvsz HW és brainstorming...

[ Szerkesztve ]

(#24) Chevalier válasza falijja (#22) üzenetére


Chevalier
tag

Teljesen egyetértek, ha kijelző terén kontraszttal és betekintési szöggel végre felér majd a riválisokhoz, elkezdek rá gyüjteni.
Addig is biztatóak a hírek :))

einhorn az finkle

(#25) Fejvadi válasza Kasya (#5) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Pedig az az igazság, ha leírja, ha nem :)

(#26) BazsiBazsi


BazsiBazsi
aktív tag

Jön a G3 lagháború! Jajj ne Várós, g3 tulajként kíváncsi vagyok mit hoznak ki. Most az egyszer szénné optimalizálhatnák a szoftverüket, kiküszöbölve minden melegedés és megakadást.
És igen a G3 nem laggol mint az állat, amikor valaki ilyet mond az szokott eszembe jutni amikor a 4X HD-n akartam megnézni a térképet, és 1-2 perc volt mire feltámadt a lezárt képernyőből(közben zenét hallgattam), az laggolt mint állat. Amúgy meg laggdroid powa!

(#27) REXIS


REXIS
tag

Kíváncsi leszek rá. :K Nyár végén tervezek új készüléket venni, addigra talán az ára is beáll.

(#28) GeryFlash


GeryFlash
veterán

3 vagy 4 gb annyira farokméreregtés az egész, max az LPDDR4 miatt lenne értelme a 4Gb-nak, de inkább vmi masszívabb készülékházat kapjon meg IP védelmet....

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#29) kromatika


kromatika
veterán

Várjuk szeretettel. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.