Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Máté94


Máté94
addikt

És akkor lehet is frissíteni a hírt...[link] :B ;]

Semmi baj srácok, mások is felültek neki. ;)

(#2) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Tolják csak a sok telefont
Feleslegesen

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#3) sg22 válasza enginev3.0 (#2) üzenetére


sg22
senior tag

Feleslegesen...

Akinek van egy csepp esze is az nem vesz 1000 euroert telefont ha majdnem ugyanazt megkapja 200-ert is

what should I do about this?!

(#4) Griff55 válasza enginev3.0 (#2) üzenetére


Griff55
senior tag

Ez pont nem felesleges, sokan várnak már végre egy SD660-al szerelt Xiaomi telefonra, ami kellően erős, gyors és kedvező árú (Redmi note 4 óta várjuk)

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#5) sg22 válasza Griff55 (#4) üzenetére


sg22
senior tag

en elozo heten csereltem le mi max-ra 1 ev utan, nem birtam tovabb varni

what should I do about this?!

(#6) enginev3.0 válasza sg22 (#3) üzenetére


enginev3.0
félisten

Annyi xiaomi telefon van hogy már ők sem tudják követni

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7) Klara_ válasza enginev3.0 (#6) üzenetére


Klara_
őstag

Kulosen support teren, amit a redmivel muvelnek szegyen...
Tenyleg nem ertem mire jo havonta kiadni egy uj keszuleket.

(#8) #06658560 válasza sg22 (#3) üzenetére


#06658560
törölt tag

Mégis csökkentek az eladásaik.

(#9) Matada2.3 válasza Klara_ (#7) üzenetére


Matada2.3
veterán

Mostanság kevés Xiaomi volt nálam, mi a baj a supporttal. Kevés az OTA, vagy bugos?

Finn the human

(#10) DrKapocs válasza Klara_ (#7) üzenetére


DrKapocs
őstag

Mi a gond a Redmi supporttal? Redmi 4 Prime és mi2s tulajdonosként kérdezem...

[ Szerkesztve ]

(#11) -Faceless- válasza Matada2.3 (#9) üzenetére


-Faceless-
őstag

Egetverő bugokról nem igazán olvastam inkább csak olyanok, mint nem csatlakozik bluetooth-os eszközhöz amihez más telefon igen, és hasonlók. Inkább csak idegesítő apróságok, mint hogy néhány helyen a még évek után se tudták lefordítani a kínai szövegeket, a felület 3 éve elment, de most olyan, mintha játéktelefon lenne, és amint kifut egy készülék a főverzió frissítést el lehet felejteni.

Az OTA-val nem szokott annyi gond lenni (pedig fejlesztőin vagyok), de ahány telefon annyi féle, egyszer ilyen az alkalmazás váltó képernyő, egyszer olyan. Múlt héten felkeltem arra, hogy megint frissített a telefon este, és visszautaztunk 4,5 évet az ikonos multitask menühöz.

[ Szerkesztve ]

(#12) joey04 válasza sg22 (#3) üzenetére


joey04
titán

A xiaomi eladásai olyan szinten bezuhantak, hogy még számokat se közöltek...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#13) Swinegod válasza -Faceless- (#11) üzenetére


Swinegod
őstag

Neked lehet "elment" én most is imádom, és nem vagyok egyedül szerintem, igaz a Miui 7 sokkal jobb volt design szempontjából
Valamint nekem az ikonos jobban tetszik, és megjegyzem jobb fent van a kis (majdnem) windows logo, azzal lehet váltani

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#14) beyruth82 válasza enginev3.0 (#6) üzenetére


beyruth82
veterán

Szerencsére.Még jó,hogy nem csak egyetlen telefont ad ki minden gyártó évente mondjuk a csúcskategóriában és aki nem tudja megvenni az kötesse be otthon a vonalast...

(#15) enginev3.0 válasza beyruth82 (#14) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ja, mert csak ez a két lehetőség létezik :C

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#16) beyruth82 válasza enginev3.0 (#15) üzenetére


beyruth82
veterán

Sosem értettem miért baj ha egy gyártó sok telefont kiad.Akinek nem tetszik a dolog az pártolhat olyan gyártó mellé aki kevesebb telefont ad ki.Mindenki más meg örülhet,hogy ilyen széles a választék.

(#17) enginev3.0 válasza beyruth82 (#16) üzenetére


enginev3.0
félisten

Feleslegesen terhelik magukat, egyre nehezebb lesz a szoftverek frissítése, ez a baj

és a miuinak bőven van mindig kisebb nagyobb hibája
és akkor még ott van az android verziók frissítése

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18) beyruth82 válasza enginev3.0 (#17) üzenetére


beyruth82
veterán

Ez mondjuk igaz.

(#19) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Most már végleg nem tudom eldönteni, hogy lesz vagy kamu ez az Mi6c. Egyik nap igaz, másnap meg hamis.

[ Szerkesztve ]

(#20) Gabbbb válasza enginev3.0 (#17) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Xiaomi sosem frissít rendszerverziót, szóval teljesen mindegy nekik.

(#21) Graphics válasza joey04 (#12) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ettől még ott vannak a listán, mint ahogy Te is minden velük kapcsolatos topicban. Csúnya dolog a kárörvendés

Beestek az eladások, örülj inkább :)

Cikkhez: Mi5C most jött ki, elég korai lenne, szerintem ez csak etetés

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22) DrKapocs válasza enginev3.0 (#17) üzenetére


DrKapocs
őstag

A MIUI-t legalább frissítik. Ha veszel egy Samsungot, akkor jó eséllyel egyetlen frissítést sem fogsz kapni rá. Maximum egy beváltatlan ígéretet... ha esetleg csoda folytán mégis kapsz egy frissítést, akkor az úgy belassítja az egész rendszert, hogy kínodban sírni fogsz tőle és megpróbálod visszareszelni a régit. De jópár év miui használat után azt gondolom tény, hogy nem minden frissítés hibátlan. Az viszont nem igaz, hogy komoly hibák vannak benne, zömmel apróságok, amit javítanak (hogy aztán újabb apróság jöjjön elő). A frissítések zöme inkább csak látszat, jelentéktelen... sokszor háttérszín árnyalat váltás volt. Én ha találok egy gyors, akkubarát romot, már csak akkor frissítek, ha valami must have feature kerül bele, egyébként nem.

Fejvadi: Te minden témához hozzászólsz, sokszor figyelem. Gyakran írod, hogy ilyen-olyan telefont veszel, ezt már mindjárt, áhh, megsem, várok, majd ilyet, áhh, inkább ilyet... szoktál venni is, vagy csak írod? Esetleg van otthon úgy 150-200 db telefonod? :D

[ Szerkesztve ]

(#23) Máté94


Máté94
addikt

És most képzeljük el, hogy minden Xiaomi készüléken Stock Android+Pixel Launcher fut... :))

(#24) Graphics válasza Máté94 (#23) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem kéne :(

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25) beyruth82 válasza Máté94 (#23) üzenetére


beyruth82
veterán

Nem kéne

(#26) Máté94


Máté94
addikt

Menthetlenek... :)) ;]

(#27) joey04 válasza beyruth82 (#16) üzenetére


joey04
titán

elsősorban a cégnek baj, mert átláthatatlan a kínálat, a gyors modellfrissítések és javított verziók miatt pedig rossz szájízzel fogják használni a készülékeket a korábbi vásárlók. marketing és egyéb területeken még rengeteget kell tanulniuk a nagyoktól. önmagában a korrekt készülék korrekt áron koncepció nem lesz sikeres. vagyis hosszútávon biztosan nem, fellángolásra esetleg elég lehet ahogy a xiaomi példája mutatja.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#28) beg válasza DrKapocs (#22) üzenetére


beg
veterán

Á, csak rémeket látsz :D

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#29) beyruth82 válasza joey04 (#27) üzenetére


beyruth82
veterán

Szerinted végleg elcsúsztak?Már sosem lesznek olyan népszerűek mint 2014-ben mikor a 3.helyen álltak eladási adatok alapján?

(#30) joey04 válasza beyruth82 (#29) üzenetére


joey04
titán

olvasom a kommentem, de valahogy sehol nem látom, hogy ezt írtam volna.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#31) beyruth82 válasza joey04 (#30) üzenetére


beyruth82
veterán

Én kérdezem a magánvéleményed.

(#32) kromatika


kromatika
veterán

Köszi az infót.

(#33) Graphics válasza beyruth82 (#31) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Na erre a válaszra én is kíváncsi leszek. :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#34) joey04 válasza beyruth82 (#31) üzenetére


joey04
titán

fogalmam sincs. bárki lehet első és utolsó a későbbiekben. de ahhoz vagy változtatniuk kell, vagy a piacnak kell változnia.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#35) Fejvadi válasza Gabbbb (#20) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Azért ezt ne híreszteld, mert nem így van.

(#23) Máté94
Az lenne az utolsó Xiaomi amit megvennék, vagy inkább már meg se vennék, pedig régóta veszem őket.

(#36) DrKapocs válasza Fejvadi (#35) üzenetére


DrKapocs
őstag

#22
:D

(#37) Griff55 válasza Gabbbb (#20) üzenetére


Griff55
senior tag

ez nem igaz, redmi note 3 pl lollival jött ki és megkapta a marshmallow-t

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#38) mjani1172 válasza beyruth82 (#14) üzenetére


mjani1172
addikt

Ti ugyanezt a dumát nyomjátok mindenhol. Van egy ilyen sablonod?

(#39) beyruth82 válasza mjani1172 (#38) üzenetére


beyruth82
veterán

Igen van ahogy azoknak a retardáltaknak is akik szerint baj,hogy van választék és nem csak 1-2 fajta mobiltelefon létezik.

(#40) Fejvadi válasza DrKapocs (#36) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Csak arra írom, veszek, amit tényleg veszek is. A többire max. annyit írok, hogy tetszik. Te csak figyelj, ha nincs jobb dolgod. Miért kellene több 100 telefonomnak lennie? Az már meg sem fordul a fejedben, hogy el is lehet adni? Ha már ennyire szeretsz vájkálni, elárulom neked, hogy előfordult amikor 2 nap alatt 3-at vettem. Szinte előfordul, ha reggel meghozza a futár, délután 6-kor, már gyári állapotra visszaállítva, ment vissza a dobozába és másnap reggel már megy is a háztól. Egy telefon volt, amit nagyon akartam és sosem vettem meg, az a Honor8. Remélem, sikerült kielégíteni a kíváncsiságod. Ha szeretnél esetleg a bukszámban is turkálni, tépj sorszámot. :D

(#41) Klara_ válasza Matada2.3 (#9) üzenetére


Klara_
őstag

Mar az androidos biztonsagi frissitesket sem teszik bele, kicsit tobb mint 1 eves telefonnal, leginkabb ez..

(#42) DrKapocs válasza Fejvadi (#40) üzenetére


DrKapocs
őstag

Nem kell különösebben figyelni, Fejvadi tuti kommentel. Nincs ezzel gondom, csak nem lehet nem észrevenni. Tőlem annyi telefont veszel, amennyit csak akarsz, mindenki arra szórja el a pénzét, amire akarja. Te dolgoztál meg érte. A bankszámla egyenleged nem különösebben érdekel, szerencsére nem szorulok rá.

(#43) beyruth82 válasza Fejvadi (#40) üzenetére


beyruth82
veterán

Én rászorulok nekem nyugodtan adhatsz egy kis mánit :DDD

(#44) Fejvadi válasza beyruth82 (#43) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nem ajánlottam fel senkinek, veled kivételt teszek, de csak, mert Xiaomi-s vagy. :)
Csak telefonvásárlásra használható fel. :)

(#42) DrKapocs
Van még egy nagyon rossz szokásom, ami csípi a retardáltak szemét.
Ha elolvasok egy tesztet, megköszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#45) enginev3.0 válasza DrKapocs (#22) üzenetére


enginev3.0
félisten

S7 Edgere kaptunk frissítést, kisebb Samsung

telefonok esetén nem tudom, mert szinte mindig egy jelenlegi vagy tavalyi csúcsmodellt veszek bármely gyártótól, a kisebb telefonokban nem bízok

De mondjuk bnő Redmi 4A-ja hónapok óta nem kapott globál stabil frissítést
Se húga Redmi 3s telefonja

Se miui se Android frissítést

8.2 van mindkettőn

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#46) Graphics válasza enginev3.0 (#45) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Amikor kijöttek az R4A-k 8.1-esen voltak, azóta jött a 8.2, a stabil ritkábban frissül.

De szokott.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#47) _cHAos_ válasza Máté94 (#26) üzenetére


_cHAos_
aktív tag

Classic! :DDD

Egy régi tanárom feletébb elmés mondása jut az eszembe, nem te vagy a hülye kisfiam, hanem aki téged ide meghívott. :DDD Remélem a PH-s házigazdák magukra veszik lassan, nekik köszönhető, hogy ilyen topikokat "termel" ki az oldal. :U

[ Szerkesztve ]

(#48) Swinegod válasza Klara_ (#41) üzenetére


Swinegod
őstag

11 hónapja jött ki a telóm, frankón nem kapja a biztonsági frissítéseket, tényleg

Mondjuk ennél a Redminél telibe lefossák a főverzióváltást, mondjuk pont nem érdekel, csak mégiscsak jobban nézne ki a 7.1.1 ott a 6.0 helyén

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#49) MineFox54 válasza Gabbbb (#20) üzenetére


MineFox54
őstag

Redmi2Pro, 4.4-el jött ki, jelenleg 5.1, és ha jól hallottam még kap új főverziót :)
Nem egy új modell, de tökéletes a támogatás, nekem semmi bajom sincs vele. Volt 1 heti frissítés ami kicsit instabil volt, következő héten tökéletes minden. Úgyhogy nekem semmi problémám sincs vele.

Egyébként meg nem feltétlen jó a főverzióváltás... MIUI7 és 4.4-el simán elvoltam, semmi feature nem hiányzott.

[ Szerkesztve ]

(#50) Klara_ válasza Swinegod (#48) üzenetére


Klara_
őstag

Orulj neki, az enyemre mar tojnak magasrol:

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.