Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

Ez így nem lenne túl reprezentatív. :N

Amúgy a legelterjedtebb nyilván az olcsóbb telefonok, pl Samsung Galaxy Mini. De pl iPhone is sok van.

Asszem mindenféleképpen!

(#2) tboldi


tboldi
nagyúr

Hali!

Én egy ZTE Blade-et nyúzok nap mint nap. Az osztályban van 1 iPhone 3GS, 2 ZTE Skate, 1 Motorola Defy+, 1 Samsung Galaxy Ace, 1 Samsung Galaxy Mini, 1 SE Xperia X10 mini és 2 X10 mini pro, valamint egy LG GT540. A rokonaim közül egy sem használ okostelót. A többi barátom közül is csak egynek van egy GT540-e (illetve az ő nővérének egy Nokia Lumia 710). Mindenki másnak elég egy S5230 is az "ingyenfészbúkra", bár a többiek sem használják másra a smartphone-jukat.
Majd nyáron elmegyek dolgozni és abból egy HTC One V-t szeretnék venni, de ez a jövő zenéje.

Remélem, ezzel tudtam segíteni. :)

[ Szerkesztve ]

(#3) Sn[4k3] válasza EczkE (#1) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Végre, visszajött a net...

Azért raktam az idézőjelet, mert mondjuk egy nagyjábóli képet fest a jelenlegi elterjedtségről, ha nem is teljesen reprezentatív :K

Én egy ZTE Blade boldog/boldogtalan tulajdonosa vagyok. Most Gen2-esítettem és raktam fel rá egy friss ROM-ot, így már sokkal szimpatikusabb az eszköz :) Az osztályban ezen felül található még egy Blade, egy Galaxy Y, egy Wave, egy Xperia X10 mini és mini pro, valamint egy ZTE Arizona - a WP7-es topikban még be is pötyögtem az évfolyamszintű felmérésem, lehet majd becopyzom ide is. És tényleg, rahedli S5230 van a mi iskolánkban is.

[ Szerkesztve ]

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#4) Lenry


Lenry
félisten

sok hasznát nem látom, de ráérek ilyenekre
nekem, az öcsémnek és egy kollégámnak ZTE Blade, anyámnak ZTE Arizona, apunak Nokia 5230
a cégnél továbbá van egy
Xperia Mini
Galaxy Ace
HTC Desire S
3 darab Galaxy S
és egy Galaxy S2

úgy látom kicsit túlteng az Android errefelé, főleg mintha a Blade lenne kicsit felülreprezentálva :DDD

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) Sn[4k3] válasza Lenry (#4) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Miért kell mindennek a hasznát keresni? :N De hajrá, hagy gyűljenek!

Blade meg, háát... ungarische néptelephone :D

[ Szerkesztve ]

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#6) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Nekem ZTE Skate, öcsémnek Galaxy Ace, plussz van a családba egy Galaxy S2. Haveromnak Galaxy S2, másiknak HTC Sensation XE, x10 mini pro, illetve iPhone 4. Suliban ami így eszembe jut baromi sok S5230, 3-4 iPhone 4, sok iPhone 3g meg 3gs. Most így ennyi jutott az eszembe :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#7) Sn[4k3] válasza mocsanisi (#6) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

:Y Gazdag egy környék lehet ahol a gyerkőcök szifont kapnak csak úgy

[ Szerkesztve ]

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#8) Kolondrum


Kolondrum
félisten

<< N8

párom szintén és a következő is erre épül.

(#9) mocsanisi válasza Sn[4k3] (#7) üzenetére


mocsanisi
senior tag

nem az. gimnázium aztán gondolom kisírják maguknak. :U

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#10) ducsidu válasza mocsanisi (#9) üzenetére


ducsidu
senior tag

Én egy Vodafone 845-öt használok Bátyám HTC Sensation XE-t nyúz, nővérem pedig egy Galaxy 3-at. Osztályban van: Galaxy S II, Galaxy S, iPhone 3GS, 2 db Galaxy Ace, HTC Wildfire S, Galaxy Gio, Xperia Mini, LG GT540, Galaxy 3.
És itt is van sok S5230 :D

(#11) ArchElf válasza ducsidu (#10) üzenetére


ArchElf
addikt

nem válasz akart lenni...

Otthon egy SGS, egy SG Mini és egy SGT (régi 7"-os), az egész (nagyobb) családban nincs több okosteló.
Munkahelen pár iphone, néhény magasabb kategóriás android (pl. SGS, SGS2, Arc S) és céges BB - több kollégánál is láttam is láttam közép/alsó kategóriás androidot (SG3, Blade, X10 Mini, stb.)

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#12) Sn[4k3] válasza mocsanisi (#9) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Ez az undorító :U Én úgy vagyok vele, hogy nem szabad még ennyire sem elkényeztetni a gyerekeket. Nekem is mindig mindent magamnak kellett megvennem, csak a legalapvetőbbeket (ruha) kaptam meg. Mondok egy sarkított (?) példát: drága szülők a csemetéjük születésekor nyitottak neki egy bankszámlát, hogy szépen-lassan adagolják a pénzt rá. Mire a gyerek betölti a 18-at, addigra lesz kocsija meg lakása úgy, hogy a kislábujjhegyét sem kellett megmozdítania érte. Utána meg csodálkoznak a szülők, hogy 30 évesen drogos meg alkoholista lesz belőle, mert nem tud mit kezdeni az életével.

Xperia X8 spotted! Reggel kiküldtek a boltba és ez volt a boltos kezében a nagy pangás közepette :)

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#13) ArchElf válasza Sn[4k3] (#12) üzenetére


ArchElf
addikt

Mire a gyerek betölti a 18-at, addigra lesz kocsija meg lakása úgy, hogy a kislábujjhegyét sem kellett megmozdítania érte. Utána meg csodálkoznak a szülők, hogy 30 évesen drogos meg alkoholista lesz belőle, mert nem tud mit kezdeni az életével.
Szerintem meg minden szülő elemmi érdeke, hogy a gyereke jobban induljon, mint az "átlag". Jobb pozícióból indulás ha nem is garantálja, de előkészíti a lehetséges sikert. Aki pedig a gyerekét, bár megtehetné, de nem támogatja, az [self moderated] ott ahol van...

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#14) Samus


Samus
addikt

Én jelenleg (még mindig) egy LG GT540 mobillal nyomulok, SDSL CM7 ROM, lassú, kritikán aluli a kijelző, de még megy...ha lejár a hűségem, akkor váltok, vagy SE Xperia Mini Pro (húgomnak egyébként ilyen van), vagy HTC One V, vagy Moto Defy+, a feltételektől függ. egyik munkatársam Pulse Mini-t használ, egy másik X10 Mnini Pro-t, egy ismerősöm Galaxy S Plus-t, és összesen egy ismerősöm van, aki HTC HD7 telefonnal rohangál. Az összes említett személy elmúlott már 20, vagy dolgoznak, vagy egyetemisták.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#15) kmisi99


kmisi99
addikt

Nekem galaxy s2, testvéremnek galaxy mini, anyumnak Samsung wave Y, Az osztályba van még htc wildfire s,vodafone 858 smart, 1db blade,1db SE xperia mini, Meg egy nokia c7 bár én a symbiant már nem tartom okos telefonnak.

(#16) Sn[4k3] válasza ArchElf (#13) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Én azt mondom, hogy a szülők úgy biztosítsák a gyermekük jobb rajtolási lehetőségét, hogy egyetemre, főiskolára járatják, biztosítják neki az alapokat és mindenben támogatják amit csinálni akar, hogy a gyerek is tudja, hogy a szülei mindig mellette állnak és segítenek neki, ha rászorul. Én szerintem nagyon fontos, hogy a gyerek a saját lábán lépjen ki az életbe, ne pedig kocsival, jogsival, lakással az ülepe alatt.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#17) ArchElf válasza Sn[4k3] (#16) üzenetére


ArchElf
addikt

Szerintem a kettő nagyon nem zárja ki egymást.
Ha lehet a szülőktől értelmes dolgokat tanulni - és a szülők megkövetelik a tanulást -, akkor mindegy , hogy a kisgyerek kap-e kocsit és lakást (pontosabban nem is mindegy, hanem határozott előny). Ha tanul és fejlődni akar, akkor jó eséllyel nem lesz drogos/seggfej. Ha pedig nem akar tanulni / fejlődni / beilleszkedni, akkor mindegy, hogy adnak-e a feneke alá bármit is, akkor is problémás lesz.
A gond szerintem nem ott van, hogy a szülők "túl sokat adnak", hanem ott, ha túl keveset követelnek.

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#18) Rimuru


Rimuru
veterán

Én Galaxy 3-mat használok, családba még nincs más okostelefon, Xperia X8 (2 darab) , Mini Pro, Optimus Hub, Nokia 5800, 5230, c6, Vodafone 845, Galaxy mini, spica, Omnia, Omnia II, Iphone 3G(vagy 3GS nem tudom :B).

Vigyázat, csalok!

(#19) Kolondrum válasza kmisi99 (#15) üzenetére


Kolondrum
félisten

ez hiba. Bezzeg régen ugye ugye. Én meg ha látok egy telót, de az nem symbianos, eleve elvesztette az esélyt, hogy foglalkozzak vele. Majd ha a symbian totál megállt, meg talán addigra a droidokba is rendes kamerák lesznek.

(#20) Sn[4k3] válasza Kolondrum (#19) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Szerintem is, egy Nokia ugyanúgy okostelefon, mint akármelyik droid. Attól, mert valakinek nem jön be, az még nem egyenlő azzal, hogy nem okostelefon - ugyanúgy vannak rá appok, játékok, általában erre gerjednek a júzerek.

Azért egy PureView alá nem fog egy ideig droid kerülni ;]

ArchElf: valóban, a szülők áldásos munkája általában mindig ott botlik meg, hogy nem mernek sokat követelni. Egy szülő igazi dolga a határok felállítása és betartatása.

[ Szerkesztve ]

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#21) kmisi99 válasza Kolondrum (#19) üzenetére


kmisi99
addikt

Hát igen régen más volt a helyzet. Régen az n82 őmet imádtam most mikor két hétig azt kellett használnom majd megőrültem. Amúgy már van 1-2 korrekt kamerás droid.

(#22) blackydan


blackydan
senior tag

Családban:
SE LWW, Samsung Omnia 2, Nokia 5230, Iphone 3gs

(#23) mephi666 válasza Sn[4k3] (#16) üzenetére


mephi666
nagyúr

épp most lett vége a kresztanfolyamomnak és volt a csoportban egy ránézésre 17körüli gyerek, aki állítása szerint szülei unszolására kezdte el az egészet: végig buzerálta a samsung galaxy-ját az okításokon, ha pedig megszólalt, akkora ökörségeket mondott, hogy az már fájt... utolsó órán már a pótvizsgák felől érdeklődött...
sok ilyen van, aki semmibe nem becsüli, akármit is kap... (mert azért alaphangon 160-180ezret kipengetni a tanfolyamra nekem is odavág, hiába keresek városi viszonylatban elég jól... és igyekszem azért elsőre lenyomni mindent, mert pótvizsgákkal/plusz órákkal simán feljebb menne az összeg)

on: nekem egy zte skate van, barátnőméknél a családban kb 4db se x10 mini pro... sógoromnak meg valami huawei, aztán ennyi... nem éppen felső kategória egyik sem és tegyük hozzá, hogy mindenki már saját fizetésből vette a sajátját

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#24) EczkE


EczkE
addikt

Nekem egy SE Xperia Mini, egy Alcatel OT-995, nővéremnek SE X8, bátyámnak SE Xperia Mini Pro.

Suliban: 3 Samsung Galaxy Mini, LG GT540, SE Play, iPhone 3GS, Samsung Galaxy Ace, SE Xperia Ray, SE Xperia ARC S, iPhone 4S, HTC Wildfire S.

Asszem mindenféleképpen!

(#25) KYZRR


KYZRR
őstag

Családban:
iPhone 4
iPhone 3GS
Nokia X2
Nokia N8

Suliban: fél osztálynak X8 ;] SGS2, HTC Desire, Star 2, N8

[ Szerkesztve ]

You can only die once, make sure it is worth it...

(#26) Wictor


Wictor
senior tag

Érdekes, errefelé nem annyira az okostelefonból van sok*, hanem még mindig inkább az S5230-ból, meg KP500-ból. Nekem nincs saját mobilom pár hónapja, de egy Alcatel OT-995 ki van már nézve.

*De ha az okostelefonokat nézzük, akkor az X8-ból van a legtöbb.

(#27) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Munkahelyemen velem együtt három embernek van LG GT540-ese. Otthon egy ZTE Skate üzemel és a cserepadon pedig egy Nokia 6600 (a jó öreg symbianos) várja a bevetést.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#28) Sn[4k3] válasza Wictor (#26) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Az Samsung S5230 már-már népszerűbb, mint a Fila táska :D

Nap végén lejegyzem az eddigieket és megpróbálom összesíteni.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#29) Wictor válasza Sn[4k3] (#28) üzenetére


Wictor
senior tag

Bizony, de főleg picsamobil. A rózsaszín és a La Fleur a legsűrűbb itt.
De a fekete X8 is terjed, mint a spanyolnátha, pedig már nem nagyon kapható.

Az újabb generáció kezében már inkább Galaxy-kat látok, de az még ritka.

[ Szerkesztve ]

(#30) k.


k.
őstag

Suliban 80% iPhone, a maradék Androidos, de szoktam látni pár Nokia-t is.
Utcán olyan 40% iphone, 30% Android, és 30% Symbian az én észrevételeim alapján az arány, ha csak okostelókat nézünk.

(#31) madgie válasza Wictor (#29) üzenetére


madgie
titán

X8-at 18k-ért vette az asszony kifutóként, csodálkozol, ha elkapkodták és sok van belőle? :)
S5230 tényleg filatáska-szint, csak a munkahelyen kettő van belőle :DDD (leesik a hátlapjuk)

k.: gondolom Pest, erre, "nagyonkeleten" sokat mondok, ha 20% iPhone-t látok, Android van viszont egyre több pulya kezében.

[ Szerkesztve ]

(#32) k. válasza Sn[4k3] (#16) üzenetére


k.
őstag

Ha magadba nézel, ez nem azért van, mert zavar, hogy neked nem tudtak segiteni? Nem piszkálni akarlak, csak úgy értem, hogy igazándiból nem az zavar téged, hogy neked ez nincs, neki(k) pedig megvannak?
Mitől lenne egy ember különb, ha van lakása, vagy kocsija, vagy akármilye? Mármint, pont az a jó, hogy annak a gyereknek nem kell majd feltehetőleg alja melót végezni, jobb körökbe tud kerülni, és ezáltal sikeresebb lehet mint az átlag. Szerintem a legtöbb szülő ezért csinálja ezt, az én szüleim is ezért spórolnak/spóroltak/költöttek rám, hogy ez lehessen. Persze, lehet, hogy nincs igazam, nyugodtan megcáfolhatsz :)

(#33) szezso15


szezso15
addikt

Nekem Incredible S, nevelőapámnak SGS2, osztályban egy i4, i4S, Telenor One Touch, N8, Galaxy Ace, SE X10 Mini Pro, ZTE Blade, ZTE Skate, meg vagy 4-5 S5230 . :)

*Hajrá Loki!* i15+

(#34) mocsanisi válasza k. (#32) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Szerintem igazad van. Nekem is kifizették a jogsit, ha kérem az autót ideadják. Nyelvsulira is unszolnak, ecdl-t is megcsináltam. Anyám szerint jó ha sok "papírod" van, kocsit meg nyílván azért kapom meg hogy minél több rutint szerezzek. Én ebbe semmi rosszat nem látok. :U

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#35) kmisi99


kmisi99
addikt

Hova a fenébe jár az akinek az osztályban ilyen rohadtdrága telók vannak mint i4 meg gs2 meg ilyemi? :D Én az egész iskolában alig látok valami komolyabb telót ami nem ilyen alsó,közép kategóriás vacak.

(#36) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Én most rendeltem egy Sony E Xperia Neo-t . Ez lesz az első "okostelefonom " remélem beválik .Ha a jó öreg nokia 6303 nem halna be nem váltanék .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#37) Sn[4k3] válasza k. (#32) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Cáfolva, én még csak most fogok egyetemre menni :) Viszont hiányt sosem szenvedtem. Mindig volt jó ruhám, meleg étel az asztalom, stb, de minden luxuscikkért nekem kellett megdolgoznom: az Xbox, az első okostelefonom, a jobb számítógépem, a játékaim. Persze bármikor kérhettem apát, hogy pótolja ki ezt-azt egy-két ezressel, de sosem kértem, hogy vegyen meg nekem valamit. Meg is mondta, hogy nem fog nekem olyasmiket finanszírozni, mint jogsi, kocsi, egyetem, lakás, mert ezt neki is magának kellett megteremtenie, ahogy a nagyapámnak is, dédapámnak is. Mi generációk óta úgy tanulunk meg úszni, hogy a mélyvízben kezdünk. Én és minden családtagom ezt látja természetesnek, mert pl. még az oroszlán sem fog gazellát vadászni meg párt keríteni a kölykének.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#38) Sn[4k3] válasza kmisi99 (#35) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Mondja ezt az, aki SGS2-vel rohangál :P

Spotted! Samsung Galaxy Mini (2db), Galaxy Y, Galaxy S, LG Optimista GT540 (2db), SE Xperia X8 - elmentem dolgozni meg vissza :D

Az összesítés késik, mert óraműpontossággal lekéstem a buszt és csak most értem haza...

[ Szerkesztve ]

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#39) k. válasza Sn[4k3] (#37) üzenetére


k.
őstag

Ebben nem fogunk egyetérteni.
Én főiskolás vagyok, első éves, szóval nem sokkal öregebb nálad.
Én azt gondolom, hogyha a szülő megteheti, segítse a gyerekét-reális kereteken belül persze, ne rendelje fullra magát alá mindennek- ésha a lakás NEKI úgy belefér, hogy nem jelent komoly terhet a család számára, hogy nem adják el az örökséget, vagy esetleg vesznek egyet a gyereknek, akkor igenis kapjon a gyerek.
Autóval is az van, ha belefér az új autó úgy, hogy a régit odaadják a gyereknek-vagy kevés pénzért megveheti a szülőktől- akkor legyen a gyereknek úgy autója.
Minden pénzkérdés.

(#40) Sn[4k3] válasza k. (#39) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Bizonyos keretek között persze, helyes is lehet. De én azzal indítottam, hogy azt tartom irrevelánsnak, hogy 18 évesen lakás, jogsi és kocsi legyen a gyerek segge alatt. Éppen arra akartam kilyukadni, hogy a szülők segítsenek, de ne kényeztessék el, mert az rosszabb.

Űbanyeg, most jutott eszembe, hogy nekem már van egy lakásom :DDD

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#41) k. válasza Sn[4k3] (#40) üzenetére


k.
őstag

"Űbanyeg, most jutott eszembe, hogy nekem már van egy lakásom "
?:D:D:D:D:d
Ezt igy hogy, azt hogy tudod elfelejteni?:D

(#42) mocsanisi válasza k. (#39) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Pontosan. Nekem is az volt hogy összeszedtem X összeget motorra a hiányzó részt ideadták hogy vedd meg. (az más kérdés hogy már ellopták) Ha teheti az ember segítse a gyerekét, és szerintem azzal semmi rosszat nem tesz ha tud venni egy lakást vagy autót a gyereknek. Valamiféle előnnyel indul így a srác/csaj, több pénz marad tanulásra, utazgatásra, stb. :U
(szerintem ez szimplán irigység. Nyílván túlzás azért M3-mast venni mert valaki átment az érettségin, de ha tehetős a család, és a gyerek produkált akár az érettségin, akár felvették egy jó egyetemre, akár lediplomázott, miért ne kaphatna valamit?)

[ Szerkesztve ]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#43) k. válasza mocsanisi (#42) üzenetére


k.
őstag

"Nyílván túlzás azért M3-mast venni "
Egyből ez ugrott be: 3as metro ;]

Mindamellett én is hasonlóan látom a helyzetet.
Lehet, hülyeség amit most mondok, de miért kötelező/tényszerű, hogy valaki alulról-úgyértem tényleg legalulról- indítsa a karrierjét, miért nem lehet pl, hogy egy lakás/auto stb neki a minimum, és ezekből akar ő tovább fejlődni?

(#44) Sn[4k3] válasza k. (#41) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Á, csak anyám hagy majd rám egy 70 négyzetméteres erzsébeti lakást, igaz most is üres, mert nem ott lakik. Mondta, hogy bármikor átiratja a nevekre, ha akarom. De nekem nem kell, mert minek, megyek majd (remélhetőleg) Bécsbe egyetemre (csak ugye le kell majd tennem a felsőfokút).

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#45) k. válasza Sn[4k3] (#44) üzenetére


k.
őstag

Hmm, az szép összeg.
Én a helyedben-ha külföldre megyek, lehet nálam is ez lesz majd- eladnám, és az összegből finansziroznám a kinti albérletet sokáig/egy kisebb lakást vennék kint, és ott telepednék le.
Bécs az jó hely :)

(#46) Sn[4k3] válasza k. (#43) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Mert máskülönben hogyan derülnek ki, hogy legalulról is fel tudná magát küzdeni, ha netán oda jutna? Ha valaki nem képes arra, hogy letegyen egy diplomát, letegye a jogsit, vegyen autót, lakást, eltartsa magát, akkor minek vergődni? A saját lábán álljon meg a gyerek, ha felnő - szerintem.

#45: szerintem le is írtam, hogy miért nem tenném. Bennem még van egy olyan bizonyítási vágy is, hogy megmutassam, én mindezt elértem a "nulláról".

[ Szerkesztve ]

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#47) k. válasza Sn[4k3] (#46) üzenetére


k.
őstag

Nem ezen "vitatkozunk", én a 0 fogalmán magán.
Valaki itt kezd, valaki ott, ahhoz képest jusson előre, Ez az alap dolog.
Én így látom, de szerintem hagyjuk ezt mára, nehéz napom volt:)

(#48) Sn[4k3] válasza k. (#47) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Ámen!

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#49) gzbotii


gzbotii
veterán

Nekem jelenleg LG Optimus Sol van, de nallam kb havonta valtozik. Wildfiretol iPhone 4 volt mar sok mindenem WP-droid-iOS-bada vonalon :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#50) joey04


joey04
titán

én sok droidot látok, leginkább samu és se. nagyon ritkán lg, még ritkábban htc. iphone-ból is nagyon sokat látok. Nokiát alig, pár Lumiát csupán. egyéb wp7-et nem nagyon.

vannak ilyenek: [link]

[link]

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.