Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Stanlee


Stanlee
őstag

Érdekes elgondolás. Megnéztétek, hogy mennyi más cég kínál hasonló megoldást? Elég sok vCARD küldő szolgáltatás van, mennyire érzitek egyedinek a szolgáltatást, vagy mi az, ami miatt mások lennétek, mint a többi cég? (gondolom ezeket a kérdéseket sokan felteszik:-))

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#2) kidifirnigel válasza Stanlee (#1) üzenetére


kidifirnigel
csendes tag

Köszönjük a kérdést. Több funkció van amiben egyedi a Slipto, de kettőt kiemelnék:

1. Intelligens küldés: Bluetooth és NFC kapcsolódás _nélkül_ a képernyődön megjelennek a közeledben levő felhasználók, akiknek egyetlen mozdulattal át tudod csúsztatni a kártyád

2. Felhő-technológia: több különböző eszközzel is csatlakozhatsz a Slipto-hoz, mert az adatok a központi szervereken tárolódnak. Ha változik a telefonszámod, frissül azoknál is, akiknek korábban elküldted a kártyád

(#3) Stanlee válasza kidifirnigel (#2) üzenetére


Stanlee
őstag

Lehet Outlook vagy Thunderbird címjegyzékbe integrálni? Én pl. sosem tartottam magamnál elég névjegykártyát, szóval jól jönne egy ilyen kis program. Remélem sikerül megfelelő mennyiségű új felhasználót szereznetek a kickstarter kampánnyal.

Egyedül ami zavar, az a felhős adattárolás, szóval a komplett privát elérhetőségem nem tartanám ott, de a többféle profil miatt egy mobilszám és e-mail kombót megosztásra alkalmasnak találok. A céges az más, az kompletten fent lehetne.

Még egy kérdés: milyen modellben kívánjátok fenntarthatóvá, gazdaságossá tenni a projektet? (nekem ez a vesszőparipám :-))

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.