Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Ez szép és jó, csak az a baj, hogy rá kell szólni az emberekre, hogy kapj pirosat, de az meg úgy nem az igazi, így pl nekem sincs sok.

(#2) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Van már ilyen bejegyzés.

(#3) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Akivel üzleteltem, minden esetben kapott tőlem piros pontot. Általában nem volt viszonzás. Nem érdekel.

Nem kötelező piros pontot adni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) Thunderzolee válasza Vakegérke (#3) üzenetére

Ejha.

Igazad van, de főleg valahogy furcsállom ezt, te mindig olyan nyugalmas ember vagy, nem gondoltam volna, h ilyen határozott véleményed van erről.

"Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok..." :)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#5) Vakegérke válasza Thunderzolee (#4) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem semmi rosszat nem mondtam. :N

Köszönni sem muszáj, csak zokon veszi az ember, ha egyoldalú a dolog. Én is.
Azon viszont nem rágom a szám szélét, ha az üzletfél nem viszonozza piros pontos elismerésemet.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) slimshady válasza Psychonaut (#2) üzenetére


slimshady
senior tag

Köszönöm a hasznos észrevételt. Én sajnos eddig nem láttam azt. Most viszont bátran linkelhetem majd a saját bejegyzésemet. :)

üdv.: SlimShady

(#7) slimshady válasza Vakegérke (#5) üzenetére


slimshady
senior tag

Ebben teljes mértékben igazad van, de valamilyen szinten elvárható. Sok fórumtárs viszont pusztán csak azért nem ad pirosat, mert nem tudja hogyan kell. Hát íme itt a lehetőség, hogy megtanulja. Én mindig küldök privit az üzletfélnek mikor küldtem neki priosat és jelzem azt is, hogy várom vissza is amennyiben ő is úgy érzi, hogy megérdemlem. Igyekszem is mindig úgy eljárni, de ha nem ad, hát nem ad.

üdv.: SlimShady

(#8) Vakegérke válasza slimshady (#7) üzenetére


Vakegérke
veterán

Legközelebb elég lesz linkelni az írásod annak, aki a hogyanról érdeklődik. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) kenwood3


kenwood3
őstag

Ez a topik is úgy fog járni mint a többi. Az userek egy része ide fogja írni, hogy kinek kér pirosat és, hogy miért. A bejegyzést véletlenül se fogják elolvasni :(

Mi az az ekezet dragasag??

(#10) slimshady válasza kenwood3 (#9) üzenetére


slimshady
senior tag

Hát, kíváncsian várom az eredményt. Amint nekilátnak ide irkálni, zárni fogom. :)

üdv.: SlimShady

(#11) Thunderzolee válasza kenwood3 (#9) üzenetére

Jajj, igen, majd le kell zárni a hsz-okat, D1Rectnél is ez lett a vége mind a kettőnek. :K

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#12) ke_ni


ke_ni
csendes tag

Sziasztok!

Kb 1 órája keresgélek, és nem találtam eddig olyan bejegyzést, hsz-t ami megválaszolná a kérdésem, és így inkább itt kérdezek, hogy a kérdésemre választ találjak.
Piros pont osztása csak akkor érvényes ha hirdetést linkelünk?
Pl: Fórumon valaki keres valamit, és én ráírok hogy nekem van eladó, és vagy fordítva.
Vissza ír/írok megtörténik az adás vétel, de nem volt konkrét hirdetés, és én szeretném viszonozni piros ponttal a bizniszt.
Ha a fórum hsz-t linkelem hirdetés helyett akkor érvényes a piros vagy nem?

Köszi előre is a segítséget :R :R :R
Üdv

[ Szerkesztve ]

(#13) Dano26


Dano26
tag

Nem ide akartam írni!

[ Szerkesztve ]

Dano26 felhasználónak 38 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#14) Reco19


Reco19
csendes tag

Hatalmas pirospontot neki: bombibmw

Üdv:Attila

(#15) DeFranco válasza Reco19 (#14) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Felirtam, 500 Ft lesz a pirospont-regisztracio.

(#16) micu1


micu1
csendes tag

Kérek szépen egy nagy Piros Pontot http://hardverapro.hu/tag/pockhome.html kollégának a korrekt üzletért.
Gyors, precíz, megbízható, csak jót tudok mondani a vele történt üzleti tapasztalatomról. AAAAA+++++

(#17) DeFranco válasza micu1 (#16) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Felírtam, 500 Ft lesz a pirospont-regisztráció. :K

(#18) randras


randras
veterán

Ez most komoly? [link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.