Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#104) Sentra


Sentra
csendes tag

Sziasztok! :Y

Elnézést, gondolom már sokszor írva lett, de komolyan mondom le a kalappal!
DX verziók, típusok, generációk és játékok sli-crossfire tesztje, ilyet kerestem már régen és elkészült!

Nagyon alapos munka! :R

Üdvözlettel

(#105) csangabo


csangabo
csendes újonc

Az nem semmi teszt. :R Gratulálok a készítőnek. Csak azt nem értem, hogy egyeseknek manapság hogy van még türelme egy ilyen tesztet összeállítani. :))

(#106) nexplo


nexplo
őstag

Ez az etalon teszt. Komolyan ilyet még nem láttam itt fenn. Ebből még évekig lehet csemegézni. RESPECT a készítőknek. Tényleg emelem kalapom. Nálam ez felér egy felvételivel, ez a cikk tényleg profi munka. Amennyiben lenne PC boltom már csábítanám át a készítőket :K

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#107) DarthSun válasza nexplo (#106) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog (1)

A készítőket nem tudnád, csak a készítőt, ugyanis egy ember, GAI készítette az egészet. Egyébként több ilyen MEGAcikke is van.

(#108) nexplo válasza DarthSun (#107) üzenetére


nexplo
őstag

Biztosan többen segítettek neki szerintem. Nem a dicsőséget akarom elvenni tőle de ehez kell is segítség :)
Ekkora és ilyen fullosat még nem láttam tőle de pótolom. Thnx :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#109) flymi válasza nexplo (#108) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Persze hogy többen segítettek neki!
Sokan adták neki a kártyájukat pénzért vagy kölcsönbe. :DDD

"ATI vs. NVIDIA kezdetektől napjainkig" az igazi alapmű.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#110) nexplo válasza flymi (#109) üzenetére


nexplo
őstag

65 oldal, várj felkötöm a gatyámat, mert ez sem piskóta :DDD úgy látom most pár hét olvasgatás jön hogy beérjem magam :D

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#111) GAI válasza nexplo (#108) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog (1)

Ahogy flymi is írja, a kártyák beszerzésében kaptam segítséget másoktól, akik saját gyűjteményükből adtak kölcsön a teszthez. Enélkül szinte lehetetlen lett volna összehozni. Magát a cikket (mérések, fotózások, szöveg) egyedül csináltam, szabadidőben komótosan. Nálam ez hobbi, nem főmunkaidős tevékenység :)

(#112) nexplo válasza GAI (#111) üzenetére


nexplo
őstag

Pedig főmelónak is szuper lenne ;) Lehetne kombinálni youtube videóval is (vagy ott csinálni tesztet) hátha legalább egy kis bevétel is lenne amiből tudnád finanszírozni ezt a szuper és számunkra karitatív cselekedetet :K

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#113) GAI válasza nexplo (#112) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog (1)

Nem vagyok egy youtube videóra való ember :DDD Azt meghagyom az extrovertált embereknek :)

(#114) nexplo válasza GAI (#113) üzenetére


nexplo
őstag

A tudásod számít nem az hogy hogy nézel ki. Bár ha szőke vagy és a mellméreted is hatalmas akkor nagyobb lenne a sikered :DDD
De viccet félretéve sokan néznék-tanulnánk belőle hidd el.

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#115) GAI válasza nexplo (#114) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog (1)

Minden bizonnyal, de nekem sajnos nincs elég jó beszélőkém hozzá, se semmilyen rutinom a video készítéssel, szóval full amatőrnek tűnne az egész még ha meg is próbálnám, annál meg igényesebb vagyok, mint hogy ilyet adjak ki a kezemből. Maradok inkább az írott cikkeknél, bár tudom, hogy manapság már nem divat ilyet olvasni, és videókkal sokkal nagyobb nézettséget lehetne elérni, de ezeket elsősorban úgyis a magam szórakoztatására csinálom, hobbi jelleggel.

(#116) nexplo válasza GAI (#115) üzenetére


nexplo
őstag

Jogos, megértelek. És köszönjük a szuper cikkeket :K

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.