Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Misály


Misály
addikt

K fasza a teljes kepernyos videohivas:)

(#2) #01696768 válasza Misály (#1) üzenetére


#01696768
törölt tag

Ez most irònia? :K

(#3) csoki46


csoki46
aktív tag

Jó lenne lassan valami érdemeleges infó a WP8/7.8-ról

(#4) moleculez


moleculez
veterán

2012 vegen azert ne akarjak mar, hogy hasraessek egy Skypetol...
Sztem ez alap dolog kene h legyen, hir ertekkel nem bir, valahova egy fel mondatot viszont boven meger, csakhogy tudjuk. Talan most azt latjuk, hogy a tegnapi sajtotajekoztato anyagat egyenkent kirakjak.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#5) Misály válasza #01696768 (#2) üzenetére


Misály
addikt

Dehogyis, nagyonis tetszik.

(#6) csoki46 válasza moleculez (#4) üzenetére


csoki46
aktív tag

Nincs ezzel baj szerintem, de azért tényleg nem a top feature-ök közt kéne reklámozni...

(#7) Rolly


Rolly
veterán

egy lumia 920-ra igényt tartanék :) bárcsak lehetne már kapni itthon is :) ... lehet, hogy beállnék sorba :) mint a sok apple fan :)

(#8) crey válasza moleculez (#4) üzenetére


crey
MODERÁTOR

mármint az, hogy a rendszerbe integrálták a skype szolgáltatását? Azaz nem egy külső app, hanem beépül? Szerinted ez nem egy key feature? :)

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#9) Hanon


Hanon
tag

uh fúúúú van skype
MUST BUY

Sony Ericsson Xperia neo > Sony Xperia SP > Sony Xperia Z3 Compact | Superlux HD681 EVO; JVC HA-SZ1000

(#10) Ati1979 válasza Rolly (#7) üzenetére


Ati1979
veterán

+1

Sorba azért nem állnék érte. :)
Van még egy pár ember aki erre vár! :)

(#11) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Nem vagyok képben, melyik mobilos OS - nél futhat a skype online háttérben?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#12) Sofian válasza Tigerclaw (#11) üzenetére


Sofian
őstag

iOS, Android

WP7-en nem megy

(#13) Glenda válasza Sofian (#12) üzenetére


Glenda
addikt

De úgy is lehet kérdezni, hogy amikor háttérben van, melyik platformokon meríti az aksit.
iOS, Android.

WP8 nem.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#14) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

A Skype része a Windows LIVE-nak, vagy továbbra is el van tőle „különítve”? (Pl. külön fiók kell hozzá.)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#15) Воланд válasza sz.balazs.95 (#14) üzenetére


Воланд
titán

nem kell kulon fiok hozza, jo az ms fiok is es azt ossze lehet fuzni a mar meglevo skype fiokkal. arra kell fiygelni, hogy egyelore szetvalasztani nem lehet es a bejelentkezeshez az ms fiokot kell utanna hasznalni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16) sz.balazs.95 válasza Воланд (#15) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Köszönöm a választ! :R
Akkor ezentúl eggyel kevesebb fiókot kell majd észben tartani. :)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#17) Tigerclaw válasza Glenda (#13) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Azt hogy csinálja? Központilag ébreszti az MS a telefonon a Skype-ot, ha hívást kap, vagy fut valami service erre a célra? (mondjuk ez utóbbi is fogyaszt egy keveset)

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#18) Воланд válasza Tigerclaw (#17) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#19) crey válasza Tigerclaw (#17) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Kb. igen. WP8 alatt push notification ébreszti a skypeot, service nem fut a háttérben.

Woland megelőzött, érdemes azt elolvasni :)

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#20) Glenda válasza Воланд (#18) üzenetére


Glenda
addikt

Kicsit mélyebben arról van szó, hogy eddig pollingolni kellett a szupernódot, ezért is nem tud WP7-en háttérben futni. Más platformokon viszont az állandó polling gyilkolja az aksit keményen.

SIP-nél ez nem probléma, csak a Skypenak más architektúrája volt eddig. Mindkettőnek vannak előnyei, ugy a tiszta P2P-t nehezebb lehallgatni, viszont valamit valamiért. Azt hiszem 256 bites AES-sel továbbra is titkosítva van minden, azt meg picit keményebb dió megtörni; ott a negatívum, hogy a paranoiásoknak nem biztos, hogy tetszik az, hogy a MS szervereken megy keresztül minden.

MOD:
Bár az új architektúra miatt gondolom más platformokon is át fog alakulni a módszer, így ott is kevesebb aksit fog enni. Nem ismerem az Android és iOS SDK-t, nem tudom ők tudnak-e push-t.

[ Szerkesztve ]

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#21) csab2


csab2
veterán

Ezt most nem értem. Miért jelenne meg a Store-ban? Hát nem integrálva lesz az OS-be?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#22) Воланд válasza csab2 (#21) üzenetére


Воланд
titán

nem, nem lesz integralva.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23) Sofian válasza Glenda (#20) üzenetére


Sofian
őstag

Tudnak

(#24) Glenda válasza Sofian (#23) üzenetére


Glenda
addikt

Akkor most az a kérdés, hogy a WP-t akarják jobban nyomni, vagy a Skypeot. Bár mivel Xbox Music is lesz mindenre meg Office is iPad-re, ezért gondolom a Skypeot.

Én mondjuk 6 hónapig WP exkluzívan csinálnám, de nem én ülök Ballmer székében :)

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#25) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Mi lesz WP7.5/7.8-al? :U

Everybody lies.

(#26) catroot válasza Barthezz2 (#25) üzenetére


catroot
veterán

Kicsit gáz, hogy tulajdonképpen magasról tesznek (legalábbis, ami ezt a pár napot illeti) az ún. "bétateszterekre" :U

Mindegy, nem is izgatom magam ezen. Majd megjelenik, ha megjelenik. Én már azon sem lepődnék meg, ha ki sem jönne a 1st gen-re.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#27) Barthezz2 válasza catroot (#26) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Osztom a véleményed, de most konkrétan arra gondoltam, hogy mi kapunk-e valami új skype-ot?

Everybody lies.

(#28) catroot válasza Barthezz2 (#27) üzenetére


catroot
veterán

Ja... hát szerintem nem :D

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#29) Glenda válasza Barthezz2 (#27) üzenetére


Glenda
addikt

Elméletileg az új backend miatt van rá esély, ezzel szórakoznak amióta megvették a Skypeot.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#30) crey válasza Glenda (#29) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Szórakoznak? :D Alapjairól írták újra a Skypeot :)

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#31) Glenda válasza crey (#30) üzenetére


Glenda
addikt

Jó, hát magamból indultam ki, én is programozó vagyok és élvezem a munkám, nekem szórakozás szinte :)

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#32) Probber


Probber
őstag

Ez egy kicsit zavaros. Ha a Skype a WP8 "mélyen integrált" alkalmazása (végre!), akkor az egyértelmű, hogy nem található meg a piactéren. Esetleg majdani frissítésekkel lehet ott találkozni. Jelen esetben a Skype for Windows Phone 8-ról van szó, a WP7 felé valószínűleg egy másik verzióval fognak előállni.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#33) Воланд válasza Probber (#32) üzenetére


Воланд
titán

"Ez egy kicsit zavaros. Ha a Skype a WP8 "mélyen integrált" alkalmazása (végre!), akkor az egyértelmű, hogy nem található meg a piactéren."

a skype alkalmazas tovabbra is egy kulon app, nincs benne a rendszerben alapbol, hanem a store-bol kell telepiteni. telepites utan viszont integralodik a people hubba. es azert nincs meg fent, mert nincs kesz az alkalmazas.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#34) Probber válasza Воланд (#33) üzenetére


Probber
őstag

Így már értem, ez így teljesen rendben van. A kérdés már csak az, hogy ilyen fajta integrálódásra vajon képes lesz más VOIP alkalmazásokkal is a WP8? Például Viber-nek is nyitott pálya lesz a people hub, vagy csak a "saját" fejlesztésük lesz erre képes?

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#35) Воланд válasza Probber (#34) üzenetére


Воланд
titán

"Microsoft today announced the expansion of voice over telephony (VOIP) for Windows Phone 8, enabling the integration of Skype into the phone OS in addition to any other 3rd party VOIP applications.

Come this fall users will be able to have Skype as well as any 3rd party VOIP clients fully integrated into the Windows Phone dialer and contacts, giving a near seamless user experience.
"
[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#36) crey válasza Probber (#34) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Elvileg az SDK biztosít egy VoIP platform nevű komponenst, majd a programozók megmondják, hogy mit enged. :)

Woland, bem mennél ki rágyújtani egy kicsit, már a fene essen beléd? :P

Én meg október 20-án ünnepeltem az egy éves füstmentességem 9 évnyi dohányzás (napi 1,5 doboz) után...

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#37) Воланд válasza crey (#36) üzenetére


Воланд
titán

pff, fel eve nem gyujtottam ra. :P

szerk.: grat!

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#38) Probber válasza Воланд (#35) üzenetére


Probber
őstag

Kösz az infót, ez egy szuper jó hír, ennek már itt volt az ideje.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.