Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

már semmit nem adnak ingyéé... :(

(#2) VD


VD
őstag

Még jó, hogy bevásároltam anno akciósan egy jó pár talicska aprómajmot! Az utóbbi időben egyre többen érdemlik meg, hogy küldözgessem nekik.
Konkrétan "b.szájba a a felmenődet!" érem gyanús ez a húzás is!

(#3) Tutu7030 válasza VD (#2) üzenetére


Tutu7030
veterán

Bölcs vagy és előrelátó! :C :DDD

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#4) crey


crey
MODERÁTOR

Majd akkor fizetek bármiért is a Skyfire-nek, ha tisztességes böngészőt raknak le az asztalra. Amúgy merem ajánlani Androidra az Opera új verzióját a gyári böngésző mellé.

Desire-ön nagyon szimpatikus a működése.

A videó áttömörítés kizárólag akkor érdekes Androidon, ha valóban sávszélességet akarsz vele csökkenteni. iPhone/iPad-en sokkal több értelme van, szerintem inkább ott lesz ez a funkció fizetőssé tétel fájóbb a felhasználóknak.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#5) rep3at válasza crey (#4) üzenetére


rep3at
őstag

Egyetértek, nekem is az Opera vált be a legjobban pedig sokat kipróbáltam. Csak ajánlani tudom.

Forward thinking. كرر

(#6) h-yle válasza RandomGosu (#1) üzenetére


h-yle
addikt

Mert aztán az a 3 dollár video transzkódolásért húdesok.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#7) vakondvok válasza crey (#4) üzenetére


vakondvok
tag

+1 Opera

(#8) Tutu7030 válasza vakondvok (#7) üzenetére


Tutu7030
veterán

Nem rossz az opera, régebbi telóimon én is a minit használtam.
De átszoktam a dolphin HD-re. :)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#9) rudymester


rudymester
senior tag

Teljesen megértem őket. Anno az iOS-re megjelent böngészőjüket üzemeltető szervereket túl is terhelte a sok almás kütyü. Akinek "i" eszközre tellett (vagy igazából bármilyen smartphone-ra), azoknak nem lesz ez nagy érvágás. 3 dollár még nálunk sem sok. Akinek videolájátszásra van szüksége, az majd megveszi. Ennyi.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#10) molnarpeter válasza rudymester (#9) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Ott a pont. Ehhe, 1700. szakmai komment :D
Én Opera Minit használok, egy időben Skyfire is fenn volt, de bőven vagyok GPRS-en is, ott pedig az Opera bizonyult jobbnak.

mp

[ Szerkesztve ]

(#11) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Azt hiszem most érett meg egy törlésre a program... :( Egy ideig ez volt az alapértelmezett. Utána áttértem az Opera Mobilera. Főleg az új frissítéssel nincs értelme, mindent megkapott az Opera, amit csak lehet. Gyorsabb, szebb, mindenben jobb. A Skyfire meg amúgy is egy csomó videót nem hajlandó lejátszani (főleg, ahol reklám van a videó előtt). Nincs Flash támogatásom (GT540-en nem is kell, mert úgyse bírná a hardver szerintem). A sok extra funkció a használhatóság rovására ment teljesen szerintem. Most komolyan, ez a Facebook, Twitter kliens meg a stb. hülyeségek kinek kellenek? Inkább arra fektették volna a hangsúlyt, hogy az ajaxot normálisan lerenderelje. Akkor meg tudná nyitni pl a Neptun egységes tanulmányi rendszert (tudom, hogy nem sok embernek fontos, de azért vannak egyetemisták bőven, akik tudják miről beszélek), amit az Opera gond nélkül kezel. Arról nem is beszélve, hogy az új Opera az Acid3 teszten 100/100, míg a Skyfire "csak" 93...

(#12) crey válasza kolosanyi (#11) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Az Adobe Flash csak az arm7 alapú procikat támogatja, azért nincs az arm6-os GT540-hez. A Neptunról sok rosszat el tudok mondani, de főleg, hogy úgy szar ahogy van. Szerencsére én utoljára még a narancsról/sárgára váltáskor használtam - kb. 5 éve... Viszont még most is él az accom :D . .. hááhááá. .. . új.... kééék :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#13) kolosanyi válasza crey (#12) üzenetére


kolosanyi
veterán

Tudom, hogy a proci a ludas a flash hiányában. Bár Joestone belerakta a romjába a flash liteot. Majd lehet kipróbálom. A Neptun meg tényleg szar, de az Opera gond nélkül kezeli. Ergo jó böngésző az... :)

(#14) agressor12


agressor12
senior tag

A Skyfire-ban az volt az 1etlen jó dolog,hogy vitte a flash-es videókat is arm7-es processzor nélkül is.amit semelyik másik böngésző nem tud.(ZTE Blade)

(#15) debrejo


debrejo
senior tag

Nálam még mindig a gyári böngésző a befutó (sgs). Simán viszi a netes flash game-eket is,amit az O.Mobile nem tud. Azért az is fent van, mert másban meg smooth-abb. Skyfire-t sose használtam. A Dolphin HD meg tetűlassú még a gyárihoz képest is. Mindez persze szubjektív vélemény.

(#16) Namelesske


Namelesske
addikt

Még egy dolog a sok más mellé ami miatt az Opera és a gyári marad a böngésző. Nagyon sokat vesztettem vele..

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#17) Watt25


Watt25
veterán

Egy dolgot felejtett el a cikk szerzője megemlíteni. Csak az új userek számára fizetős. Akik már letöltötték és használják régóta, azonak marad ingyenes. Azt nem tudom, hogy ezt hogy ellenőrzik, valszeg telefon csere esetén tuti elveszik az ingyenesség, lehet, program újratelepítés esetén is, de mielőtt elkezdtek valamit szidni, azért nézzetek már utánna!

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#18) tybcy válasza Watt25 (#17) üzenetére


tybcy
csendes tag

Így van, engem olyan üzenet fogadott, hogy megköszönik hogy régóta használom a programot, erre a készülékre továbbra is ingyen tölthetem le.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.