Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kinder


Kinder
senior tag

Nekem való! : :DDD

(#2) bandigyerek


bandigyerek
senior tag

Nekem még a "régi" madzagos van. Imádom! Itt az ár a probléma.

(#3) Duree


Duree
veterán

Pont ilyet kesesek imádom az erös mély basszusokat,de ennek az ára korántsem szimpatikus.Kár érte mert így nem lesz az enyém.

duree54

(#4) popi1987


popi1987
csendes tag

a Veletech nem árpilis 8-án lesz? :)) már 6-án elkezditek?

(#5) moleculez


moleculez
veterán

Idevele, darktechnohoz nincs elég mély!

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#6) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Jöhetnek a mélyek! :D

(#7) Béééla


Béééla
őstag

Így is olyan fülesekbe futottam bele amikben csak basszus van. Mint a Tuner Jóska aki a szakadt zsiguliba beleszuszakol egy 2kW-os mélyládát mert az a lényeg, semmi más! Pedig közel sem vagyok audiofil...
Jó ha van, jó ha fel tudod tekerni, de ez így vicc. Vibramotor...

Bélabá

(#8) fattyu


fattyu
veterán

jáááj anyám

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#9) #96302336


#96302336
törölt tag

Vibrátoros fejhallgató. Hogy mikre van mostanában igény... ;]

(#10) #24536576


#24536576
törölt tag

Hát ez jó gusztustalanul néz ki.

(#11) mcs


mcs
veterán

Volt már balszerencsém meghallgatózni.
Ötöd annyi magyar forintért egy Superlux HD 681 Evo köröket ver rá. ;)

(#12) TaS1kaaa


TaS1kaaa
aktív tag

Bóvli kacat.

(#13) Šolaire


Šolaire
veterán

Maradok a HD 558-nál. Ehez én öreg vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#14) Viktor0610 válasza mcs (#11) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

De az vezetékes, ez meg Bluetooth fejhallgató. ;]

Samsung Galaxy A54

(#15) #56474624


#56474624
törölt tag

Talán sokan azért tolják fel a basszust az EQ-ban, mert nem hallottak még jó basszust, hangerővel azonban nem pótolható a minőség.

(#16) Jeanne d'Arc válasza #24536576 (#10) üzenetére

Nekem pont ellenkezőleg, tetszik ez a színvilág.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#17) forgonati


forgonati
őstag

Asszem a Focal Spirit One S-em sem fogom lecserélni erre. Pedig az is csak egy jó felső-közép kategóriás cucc. Na de ez... Vibramotor, ami rezgeti a fejet, anyám.

Keelah Se'lai!

(#18) bwoay válasza forgonati (#17) üzenetére


bwoay
nagyúr

Ez a harmadik generációs Crusher. A korábbi két modell is rezgett, egyikben sem volt vibramotor, mégis a tesztek rendre ezt állították. Ilyen passzív radiátor féleség van bennük, mint plusz driver, nem vibramotor.
Egyébként nem a SKDY az első, aki ezzel kísérletezik, a Panasonicnak a '90-es években volt egy VMSS (virtual motion sound system) nevű technológiája erre, ezt használták többek között a Shockwave (ütésálló)
walkman/discman modellekben. Hogy ott mitől rezgett, azt nem tudom, abban lehetett akár vibramotor is.
A különbség meg az, hogy a Panasonic nem igazán vitte ezt sikerre, a Skullcandy meg igen, ez a típus ugyanis egy népszerű modell, annak ellenére, hogy messze a legmagasabb az ára mindközül (lévén ez az egyetlen wireless). Lehet háborogni azon, hogy micsoda faszság, de van rá igény, egy olyan rétegnek készül, aki ezt keresi, hát itt megtalálja. Sőt, csak itt találja meg. Számtalan alkalommal megénekelték már, hogy a divatkategóriás audio termékeket eleve másként kell kezelni. Aki audiofil hangzást vár egy Skullcandytől, egy WeSC-től, egy SMS-től, egy Beats-től, az nagyon el van tévedve, ezeknek a gyártóknak eleve teljesen más a céljuk, mint a részletező, naturális hangkép.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#19) GMalik


GMalik
tag

Mélyek, melyek rezegnek, de fura lehet fülön..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.