Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) stefanbeer


stefanbeer
kezdő

39 ezer muhahahahahaha Blitzwolf bw f4 pontokkal 10.000 környékén meglehet....
Igaz nincs ip védelem dehát rengeteg vizzáró csomagolás kapható pár dodoért.Meg esőben legtöbbször vége a bulinak....

[ Szerkesztve ]

(#2) Wesder válasza stefanbeer (#1) üzenetére


Wesder
félisten

Medencés party?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) Próféta válasza stefanbeer (#1) üzenetére


Próféta
tag

Elszabadul a buli és valaki lehányja?

Ez szerintem életszerű. ;]

[ Szerkesztve ]

(#4) szupermacs


szupermacs
veterán

Az XL nem rossz, majd 40 alatt jó vétel lesz. Azért Charge 2+-hoz képest még szép, hogy jobban szól. Durva lenne, ha nem ezt tenné. +10K pénzért elvárható.

(#5) Carbonado11 válasza szupermacs (#4) üzenetére


Carbonado11
tag

Lefogadom, hogy nem is szól szebben! SZVSZ 40 rugó környékén nincs a Charge2/Charge2+ - nál jobb vétel.

Redmi Note 8

(#6) stefanbeer válasza Wesder (#2) üzenetére


stefanbeer
kezdő

Aki medencés partykat tud csinálni az nem 20 wattos fröccsöntött műanyagon tol zenét...
Ha meg igen fele ennyiért akkor is van 2x jobb hangminőségű ip védett kínai is...

(#3) Próféta
persze jogos .De akkor miért nincs rajta immobilazer mert beugrik egy szotyizó és ellopja ;]

[ Szerkesztve ]

(#7) Fejvadi válasza Wesder (#2) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Üres medencés buli. :)
Köszi a bemutatót.

(#8) Wesder válasza Fejvadi (#7) üzenetére


Wesder
félisten

Az fàjni fog ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9) szupermacs válasza stefanbeer (#6) üzenetére


szupermacs
veterán

Linkelsz egyet?

(#10) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

JBL Xtreme-nek szerintem egyik sem jöhet a közelébe se.. pedig azt már 50-60 körül megkapni szinte újonnan.

(#11) szupermacs válasza Lotusomega (#10) üzenetére


szupermacs
veterán

,,pedig azt már 50-60 körül megkapni szinte újonnan."

Ez az XL új és olcsóbb. Persze, hogy közelébe sem ér. Nem ugyan az a kategória.

(#12) Matada2.3 válasza stefanbeer (#1) üzenetére


Matada2.3
veterán

Most rendeltem a Blitzwolf-ot, remélem jó lesz, bár nem várok tőle JBL minőséget. :)

Finn the human

(#13) Próféta válasza stefanbeer (#6) üzenetére


Próféta
tag

"De akkor miért nincs rajta immobilazer mert beugrik egy szotyizó és ellopja "

Tessék, már meg is van az első innovációs lehetőség, valós igények alapján. :DD

(#14) stefanbeer válasza szupermacs (#9) üzenetére


stefanbeer
kezdő

keress rá bangoodon gearbesten tonna szám van.Blitzwolf termékek a közepes méretig ipszabváyn védettek is csak a legnagyobb nem.

Ismét leírom ingyen postával akár áfával 15 alatt megvan a blitzwolf bwf4 amihez veszek egy vizálló tokot 2 dollárért és még mindig a fele pénz hangminőség meg simán ott van..

Itt pedig a példa,hogy nem kell50-60 egy frankós horodzható hangfalra...

[ Szerkesztve ]

(#15) szupermacs válasza stefanbeer (#14) üzenetére


szupermacs
veterán

Ez még mindig zsákbamacska, nem tudom, hogy fog szólni élőben. Nem mintha a JBL-t cserélni akarnám.

(#16) #15419392 válasza Carbonado11 (#5) üzenetére


#15419392
törölt tag

Denon envaya mini sokkal jobban szól

(#17) dementor


dementor
senior tag

Nekem az a bajom az ilyen és ehhez hasonló hangszórókkal, hogy nem minden esetben tudjuk meghallgatni őket. Rendben, hogy vannak tesztek de azért csak jobb ha a saját fülünk dönt.

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#18) vigyori78 válasza szupermacs (#15) üzenetére


vigyori78
őstag

Ne is akard a blitzwolf köszönőviszonyba sincs a JBL-el.

Barricade XL-ben mekkora aksi van ? ezt nem találom semelyik modellnél.

Éppen ezért a trióból egyedüliként büszkén viselheti a Tetszett plecsninket, hiszen a JBL Charge 2+-nál jobb minőségben szólal meg : JBL Charge 2+ csak 2×7.5W , minimum egy JBL Charge 3-al kéne összehasonlítani ami szintén 2×10W.

(#19) #15419392 válasza vigyori78 (#18) üzenetére


#15419392
törölt tag

Nem értem miért a jbl-t hozzátok fel összehasonlítási alapként. A minőségük nem képviseli azt az árszintet ahová pozicionálják őket. Tapasztalataim szerint a dali, canton, denon, bose, sony termékek sokkal jobban szólnak és a legtöbb kivitelezése is jobb.

(#20) Carbonado11 válasza #15419392 (#16) üzenetére


Carbonado11
tag

Szerinted. Szerintem meg nem. Cimbimnek Envaya -ja van, nekem meg Charge2+ - om. Rendeztünk egy összehasonlító bulit. Neked és neki a Denon a jobb, nekem meg a JBL. De bárkinek is legyen igaza, ez a Barricade nem hiszem, hogy jobb lenne náluk...Hangminőségben legalábbis tuti nem.

Redmi Note 8

(#21) #15419392 válasza Carbonado11 (#20) üzenetére


#15419392
törölt tag

Ezek a skullcandyk számomra jellegtelenek. A design kicsit bumfordi.

(#22) TTTotya


TTTotya
senior tag

Nem tudom, hogy ha a JBL Xtreme-t és ezeket a SkullCandyket összehasonlìtanánk, melyik hol lenne.

Egyébként a design nem hagy mély nyomot, de inkább a hangja legyen jó, mint a kinézete.

(#23) Carbonado11 válasza TTTotya (#22) üzenetére


Carbonado11
tag

Az Xtreme-hez hasonlítani dőreség lenne... Mintha egy Teslát hasonlítanál egy Nissan Leafhez.
Egyszerűen más kategória a kettő.

Redmi Note 8

(#24) Carbonado11 válasza #15419392 (#21) üzenetére


Carbonado11
tag

Nekem a Skullcandy enyhén a Tesco-féle Technika márkához hasonlít.
Formázza a nagyokat, megvan a minőségi jellege, de csak kullog a többi után..
Nem vagyok sznob és nem vagyok gazdag, de Technikát sose vennék semmiből.. Inkább gyűjteném még pár hónapig a pénzecskémet, vagy beruháznék egy használt, " jónevű" termékre.
Senkit nem szeretnék megbántani, lehet hogy tévedek. Ez az én VÉLEMÉNYEM.

Redmi Note 8

(#25) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

Nincs gyenge hangfal, csak kevés pia/drog/stb. :D

(#26) gergejly


gergejly
aktív tag

Az XL-ből élből kettőt kell venni. Összekötni, oszt csá 80 ropi

(#27) szupermacs válasza #15419392 (#19) üzenetére


szupermacs
veterán

A cikkben a JBL Charge 2+ van felhozva. Egy kategóriába tartozik ezekkel az ára miatt. Minőségben nekem semmi bajom nem volt az említett hangszóróval. Cseppálló, bár nem bántam volna, ha van fedél a csatlakozók bemenetén.
Egyébként még így is olcsóbb cucc, mint a cikkben az XL. Lehet mással is összevetni a cikk alanyait, de csak ebben az ársávban érdemes.

(#26) gergejly: Össze lehet kötni?

[ Szerkesztve ]

(#28) toth_janika


toth_janika
őstag

"Három különböző méretű, de nagyon hasonló Bluetooth hangfalat próbáltunk ki," "hangfalat"... Ez még hangszórócskának is sz&#>^˘r, nemhogy "hangfalnak"

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#29) szupermacs válasza toth_janika (#28) üzenetére


szupermacs
veterán

Ilyen a BT hangszórók világa. :)

(#30) Krill77


Krill77
őstag

Viccesek a kommentek. Mindenki a sajátját védi. "nincs jobb vétel" ez az all time kedvencem. Ezt csak az irhatja le aki mindent meghallgatott.

Blitzwolf lehúzáshoz csak annyit, h nagyon jó áron kiválo szinten szól. Siman pariban van a nevesebb gyartók drágább termékeivel.

(#31) feliks


feliks
senior tag

Lehet nekem vannak életszerűtlen igényeim, de mikrofonos, atom hangerő, kiváló minőség, jó akku, vízhatlan felsorolásból nekem egyértelműen a JBL Flip 3 jön ki győztesnek (nem a kettő, mielőtt valaki összekeveri)...

[Be Happy]

(#32) szupermacs válasza feliks (#31) üzenetére


szupermacs
veterán

Talán Charge 3 is megfelel ennek. A Charge széria elég jó akksival bír. Mivel power banknak is megfelelő.

(#33) Krill77 válasza feliks (#31) üzenetére


Krill77
őstag

Sztem meg a Sony SRS-XB3. Ami a flip 3 nal jobb akkuval, nagyobb hangerővel rendelkezik. 34 e ft de volt aki minap 30ért vette mmban. (charge 3 tol is hangosabb) . Vizhatlan.

[ Szerkesztve ]

(#34) feliks válasza szupermacs (#32) üzenetére


feliks
senior tag

Persze, az is megfelel, csak a 35k(Flip) és 45-55k(Charge) közti differencia miatt inkább a flipet írtam :D

[Be Happy]

(#35) feliks


feliks
senior tag

Elhiszem hogy hangosabb, de minőségre nem biztos hogy hozza a szintet, elég sokat nézelődtem mire a Flip3 mellett tettem le a voksom. A plusz hangerő nemt'om mikor lehet valós szempont, ha a flip3-mal kerti grillezéshez is elég hangot lehet elérni, jó minőségben. :D

[Be Happy]

(#36) szupermacs válasza feliks (#34) üzenetére


szupermacs
veterán

Azzal viszont nem tudsz telefont tölteni. ;] Itt egy fórumtárstól 30K-ért vettem a Charge 2+ hangszórómat.
De pár helyen van már 40K-ért is.

(#35) feliks: Próbáltam Flipet. Elég durva hangereje van a kicsinek. Charge szebben szól, de nem annyira hangosan. Ezen meg is lepődtem.

[ Szerkesztve ]

(#37) Krill77 válasza szupermacs (#36) üzenetére


Krill77
őstag

Azért a flip max hangerőn mar komolyan elvesz a basszusbol. A charge 3 pedig nem. De ezek egyébként siman jok egy élvezetes zene hallgatásra.

Feliks: "minőségre nem biztos hogy hozza a szintet," Hat igen sokan szeretik azt hinni, h a saját vételuk a best buy. Millio " ilyen áron ennel nincs jobb" kommentet olvastam már.
Abba azért nem mennék bele, h a sony v a jbl a jobb minőségű. Mert kutya kötelessége mindkettőnek kiválónak lennie.
Maradjunk annyiban, h egy bmw is lerobbanhat.

(#38) feliks válasza Krill77 (#37) üzenetére


feliks
senior tag

Persze, nem is akartam fölé helyezni a Flip3-at a Sonynak, csak te hangerőről írtál végig, én meg minőségről, így kézenfekvőnek tűnt megemlíteni.

Egyébként töredelmesen bevallom, az álatalad említett típust pont nem ismerem, így ha a hangminőség egzakt dolog lenne, akkor sem tudnék véleményt alkotni. Azért fogalmaztam mégis így, mert amikor vettem, messze elkente a száját az összes próbált modellnek, amivel hasonlítottam, egyedül a Bose Soundlink 3 volt a JBLeken kívül az, amin nem sírtam fel hogy budimélyéről szóló szokolrádióra emlékeztet. :D [note: 45k-ig nézegettem, tehát annál drágábbak nem is játszottak, a charge sem]

(#36) szupermacs: nem is akarok vele telefont tölteni, mert elkaristolok két napot egy töltéssel a telefonommal :DDD Amúgy a charge 3 tényleg jobban szólhat (ha már nagytesó, illik is, bár nem hallgattam meg tüzetesen), csak kiskertes környezetbe, vagy noti mellé (nekem) nem éri meg a differenciát. :D

[ Szerkesztve ]

[Be Happy]

(#39) Krill77 válasza feliks (#38) üzenetére


Krill77
őstag

Ha jol emlexem a sonyban 8000+ akku van. Ehhez jon hozzá a tényleg nagy hangero. Ugyanúgy vizállo. Tehát kozel azonos áron talan ez tobbet tud.
Nagy hangero olyankor kellhet ha sok ember van körülötted + autoforgalom távolabbról. Egy csondes kertben valobn nem lehet ilyen panasz.

(#40) szupermacs válasza Krill77 (#39) üzenetére


szupermacs
veterán

Ez melyik Sony? Tudsz linket dobni?

(#41) Krill77 válasza szupermacs (#40) üzenetére


Krill77
őstag

Sony srs xb3

(#42) UnA válasza szupermacs (#40) üzenetére


UnA
Korrektor

Esetleg Anker, ha ismered pl: http://amzn.eu/dHeMki2

(#43) gergejly válasza szupermacs (#27) üzenetére


gergejly
aktív tag

aztat írják hogy van multi speaker

(#44) szupermacs válasza gergejly (#43) üzenetére


szupermacs
veterán

És akkor szól sztereóban, vagy csak több helyről jön ugyan az a mono hangzás? Mert JBL-nél is a Flip szériában is van ilyen lehetőség, de azt se hallottam még összekötve.

(#45) Carbonado11 válasza szupermacs (#44) üzenetére


Carbonado11
tag

Nekem van két kis TDK - m. Azok sztereóban szólnak. Gondolom másoknak is megy az ilyesmi. :)

Redmi Note 8

(#46) szupermacs válasza Carbonado11 (#45) üzenetére


szupermacs
veterán

Jó tudni, köszi az infót! :R

(#47) gergejly válasza szupermacs (#44) üzenetére


gergejly
aktív tag

Nemtom. Ki kéne próbálni.

nekem ilyen van, ha valakit érdekel:

http://www.conceptronic.net/product.php?id=801&linkid=788

ez sokkal jobb azért. és olcsóbb

(#48) LiteCross91 válasza gergejly (#47) üzenetére


LiteCross91
aktív tag

Sziasztok!
Most 1,5 év után tartunk ott, hogy a Barricade XL 40 ezer alatt van, egész pontosan 24990 Ft.
Be is ruháztam egyre és egyáltalán nem bántam meg!

Készítettem egy bemutatót: Barricade XL bemutató

Fogadjátok szeretettel :K

twitch.tv/litecross91 - youtube.com/litecross91

(#49) Z.o.l.o. 19


Z.o.l.o. 19
tag

Sziasztok, most vettem egy Barricade Xl-t a Media Marktban 25.000 és nem bántam meg :)

Rosszabbra számítottam és elméletileg 2 év garancia van rá, remélem nem élsz rá szükség :))

"Sose voltál, mindig vagy "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.