Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) II.Démonlord


II.Démonlord
tag

Reklámmenteset nem hiszem, hogy találsz ingyen :(
Ha csak próbára, vagy ideiglenes bemutatáshoz kell, akkor az atw szerintem jó lehet. Felső részen van egy reklám sáv. Ha a böngészőben be van kapcsolva az Adblock, akkor az sincs :)

(#2) kemotox


kemotox
addikt

000webhost, vagy valami ilyesmi a neve, az egész tűrhető. De amúgy ha elég néhány gigás cucc akkor nagyon olcsó egy tárhely. Egyszer találtam egy olyat (mutatta valaki), hogy egy ezresért három hónapig adtak tárhelyet. Nem emlékszem már a cég nevére. Keresgélj. Nemtom mire kell, de ha tényleg nem kell sok hely akkor megérhet egy kevéske pénzt, hogy reklámmentes, és stabil. Ez utóbbi dolog a mérvadó. Sok ingyenes free tárhely van, csak nem jó semmire mert napi 20 órát szarakodik :D

(#3) sketchifun válasza kemotox (#2) üzenetére


sketchifun
senior tag

A lényeg az, hogy gyorsan kéne, és bármilyen fizetőst keresek, napok, mire abból tárhely lesz.

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#4) Akmak válasza sketchifun (#3) üzenetére


Akmak
tag

Ultraweb(UW) Itt is csak egy csík van felül és ha regizel akkor egyből kapol( :K ) tárhelyet meg egynéhány email címet, A lényeg hogy legyen beállítva egy főoldal és akkor nem veszik el azzal az okkal hogy nem használod.. Ftp-vel lehet rá feltolni a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

Backup The World and Headphones on! AMD A8 6600k, Asrock FM2A85X Extreme4, Kingston HyperX DDR3 1600 2x2Gb

(#5) <stdio.h>


<stdio.h>
csendes tag

Hostinger.hu

Most van náluk beetetés céljából ingyen reklámmentes 2 giga. Néha lehal egy pár percre, de még mindig jobb mint a 000webhost.com. Az félnapokra szokott.

(#6) e=mc²


e=mc²
őstag

Godaddy.

eves kb 10$-ert .com + tarhely + email.
Nagyjabol 2 ora alatt megvolt nekem meg anno.

Ambulimax Provider

(#7) Blindmouse válasza e=mc² (#6) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Dettó. Fizet, a domain működött pillanatok alatt. és amennyit kér simán ki lehet fizetni. A nem .com-ok még olcsóbbak is, kb 1000 forintért lehet top domaint venni egy évre, ezek után nem tudom ki akar .atx.hu-t linkecske

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#8) horush válasza Blindmouse (#7) üzenetére


horush
addikt

Ilyen .tk-t még ingyen is be lehet regelni, csak hát az sem sokkal komolyabb, mint az atx, sajnos az a baj az ingyenesekkel, hogy épp az ingyenességből adódóan bárki beregelhet könnyedén, névtelenül, s így a legtöbb illegális dolgokat tartalmazó weboldalt is ilyenre regelnek. Szóval érdemes venni egy .com-ot, kb. $5 / év áron simán van.

Egyébként, ha jól emlékszem a google-nek is volt valami ftp-je, ami magánemberként regelve adtak 10gb tárhelyet ingyen.

[ Szerkesztve ]

(#9) zone


zone
őstag

bplaced.net és byethost.com

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#10) veector


veector
senior tag

000webhostot nem ajánlom, egy ideje egy idegesítő popup fogad amikor rámegyek az oldalamra
byethost jó-jó, de ritkalassú tud lenni

amire mostanában váltottam az a http://www.freewebhostingarea.com/. Egyelőre nincs bajom vele, reklámmentes, nem túl lassú ,és fél perc alatt már töltheted fel is a cuccaidat

mod: a hostinger.hu is ígéretes :)

[ Szerkesztve ]

(#11) iSheep válasza <stdio.h> (#5) üzenetére


iSheep
csendes tag

A hostinger egy rakás szar, felesleges regisztrálni. Folyamatosan lehal, szerkesztés közben is, és a sok órás munkád odaveszik. Többedik próbálkozásnál feladtam. Van valami normális ajánlata esetleg valakinek?

(#12) ilyen_85 válasza Blindmouse (#7) üzenetére


ilyen_85
senior tag

Szia!

látom affilate-s link :P remélem sikerül neked valamit csökkenteni a havidíjadon vagy valami :)

Mennyire jó ez wp-re meg joomla-ra?

Az ár szimpatikus, de nekem főként ilyen oldalakra kell, mert a "megrendelők" picit sem értenek semmihez, vagy cms, vagy semmi :)

(#13) Flashback válasza e=mc² (#6) üzenetére


Flashback
addikt

10$? Én 5$/hóért látok csak ilyen csomagokat...

Tudnál linket adni?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.