Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

alacsony vérnyomás, alultápláltság, vitamin és nyomelemhiány. :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2) localhost válasza Mr.Csizmás (#1) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Így látatlanban ez a diagnózis

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#3) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ahogy Mr.Csizmás írta, keveset és azt is rendszertelenül eszel.

Először is szokj rá a rendszeres reggelire és ebédre, és mindig normális adagot fogyassz. Másodszor pedig igyál sok folyadékot. Naponta, az elfogyasztott ételtől függetlenül, igyál meg 2 liter folyadékot (elsősorban vizet vagy gyümölcsteát, ne legyen benne koffein, mert az dehidratál). Átmenetileg, amíg rendbe jössz, szedhetsz valami multivitamint is.

Ezek mellett az sem ártana, ha mozognál egy kicsit.

***

(#4) Csillag5


Csillag5
újonc

hát az adatokból és a korból kiindulva szerintem hirtelen nőhettél meg a hormonok hatása.. velem legalább is ez volt fél év alatt a tornasor legvégéről én lettem a 6dik legmagasabb...akkor voltak hasonló rosszulléteim...(de azért menj dokihoz!)

(#6) localhost válasza Mr.Csizmás (#5) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Én csak ezt mondtam:
"Krónikus fáradtság szindróma
Ezeket a tüneteket nagy valószínűséggel az Epstein Barr (EBV) vírus általi infekció okozza. Ez a vírus, amelyet klinikailag még nem definiálták teljes egészében, a fertőzött egyénben folyamatos és állandó fáradtságérzetet vált ki. Ennek a csodálatos növénynek a számos hatóanyaga segíthet a betegséget megelőző energiaállapot visszaállításában. A magnézium az E vitaminnal belép a sejtek "elektromos központjá"-ba és segíti az ott zajló biokémiai folyamatokat. Az emésztőenzimek és az acemannan segítik a táplálék lebontását és felszívódását, anélkül, hogy megterhelnék a már egyébként is legyengült szerveket. Ebben az esetben hasznos lehet napi négy kanál (50 ml) tiszta 100%-os aloé juice fogyasztása vitalitásunk visszanyeréséig."

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7) sislaciii válasza Mr.Csizmás (#1) üzenetére


sislaciii
aktív tag

:R
(#3) ollie: általában úgyis ásványvizet, és 100%-os narancslevet iszom. Szoktam ilyen vitaminos pezsgőtabit tolni, meg naponta egy almát legalább megeszek.
(#4) Csillag5: igen, május óta 15-20centit. dokit meg beiktatok akkor.

Köszi nektek! :R

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#8) phaet0n


phaet0n
tag

Nem lehet, hogy terhes vagy?

Viccet félretéve, most lenne a legfontosabb, hogy rendesen egyél. És nem feltétlenül tonnaszámra, de sok húst (rizzsel vagy krumplival), meg főzelékeket.

~175 cm meg ~55 kg-nál napi négy "szendvics" mellett még egy kwashiorkorra is benevezhetnél. (ha érdekel, google.)

[ Szerkesztve ]

(#9) Gergő_


Gergő_
őstag

cukorbeteg is lehetsz.
kevesebbet dohányozz. :)

(#10) Mr.Csizmás válasza Gergő_ (#9) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

inkább ne is dohányozzon. jelentősen javítana az állapotán.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#11) dedike válasza phaet0n (#8) üzenetére


dedike
addikt

Ne bántsátok! Én is voltam így anno nagyon régen, s ahogy "kinőttem magam" elmúlt! :K

Tehát: kitartás!

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#12) EczkE válasza phaet0n (#8) üzenetére


EczkE
addikt

Nekem is ez jutott az eszembe. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#13) Csillag5 válasza dedike (#11) üzenetére


Csillag5
újonc

Szerintem is ahogy írtam pubertás kor eleje ugrás szerű növekedés... max vitamin hiány semmi komoly ...

(a hív vírust kizárom így látatlanba is mert az mielőtt tünetei mutatkoznának 4-5 évig lappang azaz csak fertőz..ha csaknem élt már nemi élete 9-8 éves korában..de még 14 évesen is korai lenne)

[ Szerkesztve ]

(#14) mephi666 válasza phaet0n (#8) üzenetére


mephi666
nagyúr

én 177cm/66kg vagyok, de nem vagyok egyáltalán kövér... még 75kg-val sem voltam az... kevés szerintem az az 55kg... pont én beszélek, amikor összevissza eszek folyamatosan, de változatosan kell étkezni... húsok, főzelékek, mellette tejtermékek, máj, stb... pl a májat is utálják sokan, de jó az jókis lecsóval :K egyik ismerősöm vashiányos volt, ajánlották is neki, de azért sem ette... úgy nézett ki, mint hófehérke... (nem volt épp tökéletes a vérképe, ránézésre megmondta még a vak is)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#15) phaet0n válasza mephi666 (#14) üzenetére


phaet0n
tag

Én éppen a mennyiségi és minőségi (a kwashiorkorral) alultápláltságára próbáltam felhívni a figyelmét.

A kwashiorkor lényege, hogy még ha eszik is eleget a fejlődő szervezet, de nem visz be mondjuk elegendő fehérjét (amit a 4 szendviccsel 100%, hogy nem fog), olyan tünetegyüttesben részesülhet, hogy azt "öröm nézni". (ödémák, pókhas, haj és bőrproblémák, zsírmáj, vérszegénység, apátia..) Bár oké, hogy ehhez már talán öreg, de akkor sem buli, ha rossz étrend miatt nem fejlődik rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#16) sislaciii


sislaciii
aktív tag

köszi nektek! akkor holnap orvos, ma meg elegendőt eszem, és holnap is.:R

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#17) Gergő_ válasza sislaciii (#16) üzenetére


Gergő_
őstag

ha mész orvoshoz és megméri a vércukrodat... tegyük fel délelőtt mész. akkor lehetőleg ne egyél előtte.csak ha nagyon szükséges.

(#18) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Szegény csicsa.. :O

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#19) sislaciii válasza Gergő_ (#17) üzenetére


sislaciii
aktív tag

reggelizni úgyse nagyon szoktam, és holnap délelőtt megyek, legalább töri tz-ről lemaradok. :D

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#20) Tim82


Tim82
nagyúr

Szerintem meg fogsz halni.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#21) sislaciii válasza Tim82 (#20) üzenetére


sislaciii
aktív tag

egyszer biztos. :))

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#22) Vakegérke válasza Tim82 (#20) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ezekért a magvas beszólásaidért kedvellek. :K

Persze, hogy meghal, de előbb jól túlél minket. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23) sislaciii válasza Vakegérke (#22) üzenetére


sislaciii
aktív tag

tudom. :DDD

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#24) remixboy


remixboy
tag

fuss egy kört! :D

Hibás és nem müködő telefonokat,keresek gyűjteményembe!

(#25) Wictor válasza sislaciii (#23) üzenetére


Wictor
senior tag

Az adataink az életkort kivéve megegyeznek. ;]

Amúgy meg vitaminhiány. Vagy nem megfelelően lettél kikúrálva az előző megfázásból, vagy influenzából.

(#26) Narxis


Narxis
nagyúr

Szedjél vitaminokat. :D

Thanos was right.

(#27) sislaciii válasza Wictor (#25) üzenetére


sislaciii
aktív tag

Az lehet, bár össze vissza vagyok beteg, valamikor orvoshoz se mentem, ugyan úgy jártam suliba, bár lehet összeszedtem valamit barátnőmtől a napokba, mert ő is sűrűn beteg..

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#28) Wictor válasza sislaciii (#27) üzenetére


Wictor
senior tag

Nekem csak idén volt már 180 óra hiányzásom...

Nem tehetek róla, 5 éve gallyra ment az immunrendszerem. Idén nyáron fogok tudni elmenni először egy olyan orvoshoz, aki talán segíteni is tud... A többi meg csak bámult eddig és tanakodott, hogy mi bajom lehet... :(((

(#29) Vakegérke válasza Wictor (#28) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csalántea, fokhagyma. Sok. Még több.
Általános gyógyszerek. Szinte mindenre jók.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30) Wictor válasza Vakegérke (#29) üzenetére


Wictor
senior tag

A gyomrom, vagy az epém nem bírja a fokhagymát. Pedig én szeretném. Meg hát penicillin-érzékeny embereknek nem túl ajánlott...

(#31) gamerkiller válasza Wictor (#30) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Én is penicilin érzékeny vagyok. Bár nem is szeretem a fokhagymát.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#32) Wictor válasza gamerkiller (#31) üzenetére


Wictor
senior tag

Én régen nagyon szerettem. De 5 éve, ha nyersen eszem a fokhagymát, akkor utána két napig olyan vacak a gyomrom, hogy alig bírok enni. És biztosan amiatt van, direkt leteszteltem (volt rá pár évem... :D).

Vakegérke: csalánteát még nem próbáltam, ellenben a kamillát azt literszámra iszom megfázások során. Pedig állítólag nem kellene...

[ Szerkesztve ]

(#33) sislaciii válasza Wictor (#28) üzenetére


sislaciii
aktív tag

uhh..

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#34) nem_tom válasza Wictor (#32) üzenetére


nem_tom
őstag

Ha beteg vagyok én is liter szám döntöm az arcomba a teákat, de nekem csakis az idő segített mindig.

(#35) Vakegérke válasza Wictor (#32) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ideje kipróbálnod.

Ami meg a fokhagymát illeti, nyersen okoz gondot. A sós vizet már rég kitalálták. Főzd meg benne, vagy akár só nékül. A levet is nyomasd be.
Egészségedre!

Egy próbát megér.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#36) dedike válasza Vakegérke (#35) üzenetére


dedike
addikt

Szerintem sokkal jobb a disznósajt, vagy a jó házikolbász... :))

Jó szerencsét!

(#37) puttputt válasza Vakegérke (#35) üzenetére


puttputt
őstag

Azt hiszem, mi ketten lehetnénk a Fokhagymakövetség konzuljai.
Benne vagy?
Legalább virtuálisan. :))
Éljen a fokhagyma!
De most komolyan.
Osztom a véleményed.
(Meg a fokhagymát.)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#38) Gergő_ válasza puttputt (#37) üzenetére


Gergő_
őstag

szintén zenész, csatlakozhatok? :)

[ Szerkesztve ]

(#39) qestion


qestion
aktív tag

37-es bicepsz kimaradt

a pálya

(#40) puttputt válasza Gergő_ (#38) üzenetére


puttputt
őstag

Simán.
Ajtónk mindenki előtt nyitva áll.
Sőt. A szánk is. :DDD
(Persze csak egy határig. :)) )

Amúgy van egy ismerősöm, aki mézes/cukros teával fogyasztja a fokhagymát.
Ez hozta ki a betegségekből.
Tisztítókúra. ;]
Amúgy meglepő módon még mindig él és virul, rosszul sem szokott lenni tőle.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#41) Vakegérke válasza puttputt (#37) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az aláírásomban már nem fér ki, de boldogan leszek társkonzul a fokhagymaságban. :K

Tegnap megerőszakoltam magam, és kelkáposzta főzelékre vetemedtem. A vetemedés a főzésre vonatkozik, hiszen a kaja fő kedvenceim közé tartozik.
No mindegy, ma eszem a maradékot. A lényeg az, hogy fél fej fokhagymát tuszkoltam a főzelékbe.

A fokhagyma jó, a fokhagyma szép, a fokhagyma kívánatos.
Gyönyörű látvány, érintése bársonyos, illata mámorító, ízénél talán nincs is jobb a világon.
" Egyiptomban szent növényként tisztelték. A középkorban is gyógyító és tisztító erőt tulajdonítottak neki, gerezdjét amulettként hordták a nyakukban. A pestisdoktor madárfejszerű álarcának csőrrészébe (amin át az orvos belélegezte a levegőt) többek között fokhagymalevelet is tettek."
Forrás: [link].
Boszorkányok ellen is védelmet nyújt.

Éljen a fokhagyma!
Azok is élni fognak, akik fogyasztják, hiszen maga az élet ízestől, szagostól.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#42) sislaciii válasza qestion (#39) üzenetére


sislaciii
aktív tag

csak35

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#43) sislaciii


sislaciii
aktív tag

mindjárt megyek dokihoz, kíváncsi vagyok.

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#44) sislaciii


sislaciii
aktív tag

megérkeztem, fejlemények a bejegyzésben.

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#45) ollie válasza sislaciii (#44) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Majd írd le azt is, hogy mi a diagnózis.

***

(#46) sislaciii válasza ollie (#45) üzenetére


sislaciii
aktív tag

okés, azt mondta a dokim, hogy hívjam majd fel, ha elmentem a leletekért, és majd megmondja, hogy mennyire súlyos, ha nem súlyos,akkor hétfőn vissza kell mennem. amúgy ő is azt mondta, hogy reggeliznem kötelező, és napi 2-2.5-3liter folyadékot igyak, meg szedjek vitaminokat.

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#47) _Voyage_ válasza ollie (#45) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Orvosok számára eddig ismeretlen betegség, nagyon súlyos. :(

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#48) sislaciii válasza _Voyage_ (#47) üzenetére


sislaciii
aktív tag

mint a az a tőr a hátadba? :))

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#49) puttputt válasza Vakegérke (#41) üzenetére


puttputt
őstag

A fokhagyma jó, a fokhagyma szép, a fokhagyma kívánatos.

Ez mehet erre a dallamra (indulónak):

[link]

? :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#50) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Hormonális zavarok, alacsony vérnyomás, nyomelem és vitaminhiány. Elküldenek majd vérvételre, vérnyomást mérnek, utána majd kiderül. Helyedben nem aggódnék túlzottan, de jobbulást!

Sok gyümölcs, zöldség, több testmozgás!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.