Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vsgaborr11


vsgaborr11
tag

Mennyibe fájt a masina? Amúgy nagyon brutális, és biztos szellős is, Én is most egy Aerocool házat használok, ides-tova két éve, csak azon még fent van a táp, így nagyon zajos.

(#2) sirzollee válasza vsgaborr11 (#1) üzenetére


sirzollee
tag

15K körül van.Én a computermode-ből rendeltem.Ez,ahogy írtam is eléggé csendes,a nagy elődhöz képest(AEROENGINE SR).Bocsi,de decibel mérőm nincs,de tényleg csendes.

(#3) veector


veector
senior tag

Azt az I/O panelt elfogadnám :Y Persze állítható fényerővel...

[ Szerkesztve ]

(#4) Thunderzolee válasza veector (#3) üzenetére

Ahha, az nekem is tetszik. :K

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#5) Bodz


Bodz
nagyúr

Az külön is kapható és nem is drága. :)

(#6) bul07


bul07
nagyúr

iponnál mostanában 6db gyárilag szerelt ventilátorral szállítják
1,5 hét és nekem is ilyen házba lesz az új gépem

a vezetékeket ha elrendeznéd lehet jobb lenne a levegő áramlás
valahogy így
[link]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7) tomóka


tomóka
csendes tag

Az előlapi panel áganként 12w terhelést bír el.
http://www.aerocool.com.tw/accessory/v14k.htm
A linkelt venti 3.6w fogyasztással bír, tehát 8-at (!!) kényelmesen kiszolgál.
Nálam a "nagy" testvére dolgozik (f6xt) egy NZXT TEMPESTBEN és kurva jól teszi a dolgát :DD
Klassz a cikk!

Ha annyi eszed lenne mint nekem, pont olyan hülye lennél mint én!

(#8) Fejes Péter válasza bul07 (#6) üzenetére


Fejes Péter
tag

Hy!

Én is az iponban vettem és szintúgy 6db piros ledes ventivel :C
Mondjuk én hajtom is azt a 6ventit azzal a 4csatornás vezérlővel de +fordult a fejem hogy talán majd veszek bele egy 6csatornás vezérlőt az f6xt-t.Íme 1 kép a mostani felállásról bár azóta kicsit rendezkedtem a kábelek terén.Bár szereztem bele 1 batár hűtést majdnem nem bírtam feltenni az oldallapját.Így is már egymásba és a proci és a oldalsó venti... :))

Hűvösebb időben:

Melegebb időben: /Konvertálás alatt/

És maga a gép még kábelrendezés előtt:

by Peti007

(#9) zH.


zH.
senior tag

fasza ház nagyon jó áron. :)
lehet énis megpróbálok beszerezni 1et. ^^

just be

(#10) Fejes Péter válasza zH. (#9) üzenetére


Fejes Péter
tag

Jó választás és persze tágas amellett!ÉS a csavarmentes szereléssel sincs problémám nem rezonál be az író sem az olvasó a gépemben.Bár kicsit benéztem a procihűtő vásárláskor,mert majdnem nem fért be a házba :C

Ha teheted akkor úgy vedd hogy 6ventivel nem hangos és jó a hűtésfoka is.

by Peti007

(#11) makraipeter1 válasza Fejes Péter (#8) üzenetére


makraipeter1
tag

kódgen befigyel :DDD

(#12) bul07 válasza Fejes Péter (#8) üzenetére


bul07
nagyúr

én végül nem az Ipon-tól rendeltem a gépem így 2 ház ventilátoros lett(nem is baj mert úgyse használtam volna mindet minek)
de nekem elég hangosnak tűntek a ház ventilátorok sőt az egyik még hangosabb is mint a másik így kénytelen voltam ellenállással kisebb voltot adni neki és így halkabb de még mindig az a leghangosabb a gépembe alapjáraton
hőfokok Prime95 alatt 33percig futott ez volt a legmagasabb
[link]
táp berakása előtti képeim vannak a házamról
[link][link]

nekem volt gondom a rezonanciával merevlemezem rezonált be közép magasra volt rakva lejeb kelet tennem ott már nem rezonálta be annyira a házat

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13) Fejes Péter válasza bul07 (#12) üzenetére


Fejes Péter
tag

Mondjuk kinek mi a halk:D
Nekem tetszik úgy ahogy van..a hűtés a lényeg végül is az igazán csak mellékes hogy halk is legyen.Legalább is számomra

És mellesleg hogy üzemel az asrock alaplapod látom új szeriás..nekem még nem volt ilyenem de azt mondják egész jó alaplapokat készít.Mondjuk nekem most gigabyte lapom van de jó kis lap annak ellenére hogy nem mai darab!

[ Szerkesztve ]

by Peti007

(#14) bul07 válasza Fejes Péter (#13) üzenetére


bul07
nagyúr

még van gond a gépel mert ha áramszünet van magától újraindul de nem rendesen mert csak búgnak a ventilátorok és más nem reagál a reset gombra beindul rendesen
hogy mi mait azt nem tudom még

hát azért 24órába egy hangos gépet nem lehet elviselni, amennyire lehet ventilátorokkal halk gépet akartam

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#15) Fejes Péter válasza bul07 (#14) üzenetére


Fejes Péter
tag

Értem.Van ez így majd idővel elvállik hogy lessz-e belőle énekes halott-e vagy sem:D
Mondjuk az enyém nagy ritkán megy középfokozaton..

by Peti007

(#16) bul07 válasza Fejes Péter (#15) üzenetére


bul07
nagyúr

amúgy ezt a túlventilátorozást nem értem egyeseknél
lesarkítva minek
hogy 3fokkal hűvösebb legyen a gép de közbe kétszer olyan hangos, jó ez persze nem vonatkozik a tuningos gépekre mert ott azért van + hő
tesztelték hogy van olyan processzor hűtőt , gyárilag egy ventilátoros is ugyanazon a hőfokon tartja a processzor mint kettővel vagy esetleg 1fokkal hűsebb (alapjáraton,terhelésnél jelent pár fok különbséget)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#17) Dr_Syrex válasza bul07 (#16) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

A ház nem rossz, nekem is bejön. Az előlapi gyári ventiszabályozó meg +pont és még árban is jó. :K

@bul07
A túl sik ventival az a bajom, hogy néha nehéz megfelelően szabályozni mindet, főleg, ha kevés az alaplapi csatlakozó (12V-on elég hangosak szoktak lenni). Bár az Y kábeles pwm-es ventik legalább részben megoldják ezt a problémát.

A cpu hűtőkkel kapcsolatban igazad van. A 2. venti nem sokat számít: 1-3 fok általában, az is inkább nagyob terhelésen (mint írtad is).

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.