Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kromatika


kromatika
veterán

Baba

(#2) lofagi


lofagi
addikt

Biztos mindenkinek meg van a maga ízlése, de ez a túl rgbzett ház nekem már nagyon sok. Persze gondolom,h lehet egy színű is , talán azzal még el tudnám képzelni.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#3) Graphics


Graphics
Jómunkásember

A ház jó, de ezt a szivárványos l.faszt nem értem :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) do3om


do3om
addikt

Nekem tetszik. :C

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#5) Pipó válasza Graphics (#3) üzenetére


Pipó
őstag

Mit nem lehet ezen érteni? "S", mint sirály!

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#6) ZnVjaw0K


ZnVjaw0K
tag

Gagyi ez az egyszínű hűtőfolyadék. Igazán rakhatnának bele valami csillámport.
Vagy pár csepp olajat, hogy szivárványos legyen :))
Ezt leszámítva elég LMBTQXYZ-re sikerült ez a config :DD

(#7) Steve_Brown


Steve_Brown
aktív tag

Egy sötét szobában ettől nem lehet epilepsziás rohamot kapni?

(#8) figoa


figoa
tag

Tenyleg szep,es jok a szinek.
gg Guys

"My chosen torture makes me stronger .In a life that craves the hunger .A Freedom and a quest for life Until the end the judgment night ...."

(#9) #56573440


#56573440
törölt tag

Edzett üveggel csak csak. A plexi kb 10 percig szép. Utána poros majd karcos lesz... Elhiszem hogy van akit nem zavar, de engem kikerget a világból...

(#10) figoa válasza #56573440 (#9) üzenetére


figoa
tag

a karc meg a por mar engem is

"My chosen torture makes me stronger .In a life that craves the hunger .A Freedom and a quest for life Until the end the judgment night ...."

(#11) Astroboy


Astroboy
őstag

Elsőre sirályszaros-t olvastam...aztán a képek láttán megnyugodtam ;]

(#12) vaakuum


vaakuum
addikt

itx méretben mikor jön?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#13) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Elég megosztó ez a ház.
Nagyot dobna a látványon, valami színes hűtőfolyadék. :D

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#14) figoa válasza Astroboy (#11) üzenetére


figoa
tag

;] :DD

"My chosen torture makes me stronger .In a life that craves the hunger .A Freedom and a quest for life Until the end the judgment night ...."

(#15) tailor74


tailor74
őstag

A ház bejön, de az alsó képtől már a szivárvány póni is elhányná magát. :D

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#16) Tidus válasza tailor74 (#15) üzenetére


Tidus
addikt

Na ha a második képen lévő géppel nyomnák full-full beállításon két óra gamet. Asszem leolvadna a plexi.

(#17) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Nem méltó a TT névhez. Mondjuk sok cuccukat eddig is inkább Codegen néven kellett volna piacra hajítaniuk.

(#18) Graphics válasza Dr. Akula (#17) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mi a gond vele?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#19) MineFox54 válasza lofagi (#2) üzenetére


MineFox54
őstag

Az a helyzet, hogy ez annyira rossz, hogy már jó :)

[ Szerkesztve ]

(#20) Dr. Akula válasza Graphics (#18) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Gagyi. Azt már nem is számolom hogy 5.25" egy szál sincs benne.

(#21) Duree


Duree
veterán

az RGB ledek az alaplapi rendszerekkel is összehangolhatóak, illetve tartozékként megkapjuk nem csak a Riing Plus vezérlőt, de egy ehhez tartozó PCI bővítőkártyát is, amivel szoftveresen lehet majd vezérelni a különböző világító elemeket. Ennek aztán mi az értelme? Lassan eljutunk arra a pontra , hogy a ház már csak másodlagosnak számít mert a led fény játék az elsö, de leht később még talán lézer show is lesz.

duree54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.