Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

Mi lesz ha Krisztike is vírusos lesz? :D

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) Thunderzolee

Mi lesz ha Krisztike is vírusos lesz? :D

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#3) FPéter válasza Thunderzolee (#2) üzenetére


FPéter
aktív tag

Semmi, hiszen maga a tény is, hogy egyáltalán léteznek, a társadalom szempontjából elhanyagolható. Továbbá úgyis mind meghalunk.

Jobbulást!

(#4) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Nektek használnak ezek a koldreksz/neocitrán/aszpirinpluszcé dolgok? Nekem sosem. Kérdeztem is a dokit, hogy fordítva dobom a pezsgőtablettát a pohárba, vagy mi a gond?!
Azt mondta, hogy nagyon kezdeti stádiumban még ér valamit, de amint komolyabbra fordul a helyzet, nem érnek semmit. :U

Rip and tear

(#5) polonic válasza Zolaash (#4) üzenetére


polonic
félisten

Nekem sem. Mint a kakának a pofon. :DDD

(#6) shaipo


shaipo
csendes tag

Sőt, egy biológus ismerősöm mesélte, hogy vigyázni kell ezekkel a forró italokkal, tablettákkal, mert ha túladagolod, görcsöket, és egyéb barátságtalan hatásokat válthat ki. :(

(#7) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Zsályalevél-kakukkfű-kamilla tea ajánlott.
A keverékből egy teáskanálnyit egy kétdecis (nem fém) bögrébe, és tessék szépen leforrázni. Le kell fedni (nem fém) dologgal, például kistányérral. Cirka 20 perc múltán le kell szűrni, és illatát élvezve kortyonként meginni. Nem kapkodni, hanem élvezni.
Cukor nyista! Méz jöhet, de nem szükséges.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) Zolaash válasza Vakegérke (#7) üzenetére


Zolaash
aktív tag

A kamilla meg az élvezet egy mondatban számomra perverzió. :P ;)

Rip and tear

(#9) Thunderzolee válasza Zolaash (#8) üzenetére

Ahham.. perverzió.. tudod is Te, h mi az..
Akkor mi a véleményed a 2 Girls 1 Cup jelenségről? ;]

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#10) Zolaash válasza Thunderzolee (#9) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Ejnye Zolika, ne nézz ilyen mocskot, mert beteg aberrált perverz tömeggyilkos leszel! Aztán lelőnek. Pedig még előtted az élet. :P

Rip and tear

(#11) Thunderzolee válasza Zolaash (#8) üzenetére

Mit szólsz ehhez?
Csipkebogyó ízű cukorka..

A délután folyamán találtam, eszembe jutott a kamillás megjegyzésed, na mondom, ezt kipróbálom. Van még pár ízben, pl. csalános.. :P

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#12) Zolaash válasza Thunderzolee (#11) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Kölyökkoromban rengeteg csipkebogyó lekvárt ettem, bírom! ;)
Csalán... Egyék meg a kacsák! :P :P

Rip and tear

(#13) Badman 4ever válasza Thunderzolee (#11) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Ez nagyon finom, a hecsedlit is szeretem, a tea meg megfázásra nagyon jó, teli van csersavakal és c-vitaminnal...

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.