Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Sipi16:] Válás

Hozzászólások

(#1) Xirtam


Xirtam
veterán

Most itt kocsiról volt szó?:DElőszőr azt hittem csajról!Megtévesztettél utálak! :DDD

(#2) aero. válasza Xirtam (#1) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

dettó.

először nekem is csaj, aztán kocsi, aztán már nem tudom, mivel kocsi eladáshoz nem adják le a jogsit, maximum gyorshajtás / egyéb büntetésnél. aztán már ez is fura volt, mert "Azóta nélküle vezetek", ha jól tudom jogsi nélkül értelmes ember nem vezet. :DDD

(#3) Lauda


Lauda
félisten

Szerintem a jogsijarol ir, amit elvettek vegleg, de lesz uj, gondolom pia. ;] bar azt le kelle adni, nem feladni, tokom tudja. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4) Sipi16 válasza Lauda (#3) üzenetére


Sipi16
senior tag

A jogosítványcserém van folyamatban. Igen, jogsi nélkül vezetek most. ;)

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#5) Lauda válasza Sipi16 (#4) üzenetére


Lauda
félisten

Errol szo, az iras, vagy meg fejtegessuk? :D Adohivatal hol jon a kepbe?

[ Szerkesztve ]

(#6) Sipi16 válasza Lauda (#5) üzenetére


Sipi16
senior tag

Valami indokot kell adnom, hogy miért cserélem ki a jogosítványom. Ugyan úgy néz ki a magyar jogsi mint a svéd, de csak nehezen fogadják el, mert nincs rajta a teljes svéd személyi számom. Az adóhivatal adta ki azt a lapot ami bizonyítja hogy itt lakok. :U

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#7) Lauda válasza Sipi16 (#6) üzenetére


Lauda
félisten

Igy mar ok. :K

(#8) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez kész... :DDD :O

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Sipi16:] Válás
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.