Hirdetés

2022. október 6., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Klaus Duran

Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Én ezért lőttem előtte egy fotót. :) Nagyban megkönnyíti a munkát.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#2) Simivok válasza Klaus Duran (#1) üzenetére

Simivok
aktív tag

:)

(#3) marked one94

marked one94
őstag

Nekem is már takarítani a billentyűzetet normálisan, mert elégé gané már :B Holnap ha hazajövök a munkából szerintem meg is csinálom. :)

De lehet hogy inkább venni kéne egyet :DDD

You'll Never Walk Alone

(#4) Simivok válasza marked one94 (#3) üzenetére

Simivok
aktív tag

Inkább takarítsd meg a régit. Most hogy újra összeraktam olyan mintha teljesen új lenne. Olyan lett a járása mint amilyen régen volt. :)
0,5-1 óra az egész.

(#5) Bjørgersson

Bjørgersson
félisten

Az enyém még pár napja kezdte taposni a a harmadik évét, de bőven ráférne már a takarítás, nagyon piszkos már.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility... • Eladó MSI GTX 1070 Quick Silver OC 8G, Samsung Galaxy S9 tokok, stb.: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bjorgersson/index.html

(#6) Simivok válasza Bjørgersson (#5) üzenetére

Simivok
aktív tag

Küldj róla képet, meglátjuk kié a koszosabb :)

(#7) Bjørgersson válasza Simivok (#6) üzenetére

Bjørgersson
félisten

Ennyire azért még persze, hogy nincs rossz állapotban két év alatt, de már így is bőven zavaró. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility... • Eladó MSI GTX 1070 Quick Silver OC 8G, Samsung Galaxy S9 tokok, stb.: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bjorgersson/index.html

(#8) matej013

matej013
csendes tag

Az én billentyűzetem 14 éves, és egyszer sem volt azóta takarítva. Mire számíthatok? :)

A sörben kevés a vitamin. Ezért kell sokat inni belőle.

(#9) Fr0z3n

Fr0z3n
őstag

Szétszeded, de semmi moddig? :F Vagy egy kis festés? Valami? :DDD

(#10) Bjørgersson válasza Fr0z3n (#9) üzenetére

Bjørgersson
félisten

Modding? Egy-két gombot felcserélt. ;]

(#11) Simivok

Simivok
aktív tag

Mit módosítsak rajta?

(#12) Fr0z3n válasza Bjørgersson (#10) üzenetére

Fr0z3n
őstag

Jogos :D

Simi: ha már szétszedted, én a helyedben legalább az alapot lefújtam volna egy kis feketével vagy vörössel. Lakkot rá és csókolom. Mindjárt kicsit kontrasztosabb és mutatósabb.
(Gombokat fehérre, saját betütipust kinyomtatni és azt ráragasztani, utána vagy 4-5 réteg lakkot hogy tartós legyen :DDD de ezek már csak az én perverzióim ;) )

(#13) Simivok válasza Fr0z3n (#12) üzenetére

Simivok
aktív tag

jó ez így ahogy van. Még a CPU hűtőm is Intel gyári :)

(#14) marked one94 válasza Simivok (#4) üzenetére

marked one94
őstag

Annyi a baj, hogy az egyik tartó pöcök a hátulján le van törve, meg szegénynek olyan ronda a színt kapott :O Minden fekete körülötte ez meg fehér-sárga keverék.

You'll Never Walk Alone

(#15) Simivok válasza marked one94 (#14) üzenetére

Simivok
aktív tag

Hát igen a fehér műanyaggal az a baj hogy megsárgul. Ezért teljesen fekete ez a billentyűzet. :)
Új bill.-el jobban járnál.

(#16) Fr0z3n válasza Simivok (#13) üzenetére

Fr0z3n
őstag

Én csak a kűlső dolgokkal foglalkozom, a belsőt meghagyom másnak. Mi az az intel? :DDD

(#17) Simivok válasza Fr0z3n (#16) üzenetére

Simivok
aktív tag

:)

(#18) Simivok válasza Simivok (#17) üzenetére

Simivok
aktív tag

Na már 103 megjelenés. :))

(#19) kemotox

kemotox
addikt

Én kb fél évente kitakarítom, nagyon durván tele szoktam morzsálni. Általában fél-egy pogácsát össze tudok rakni a morzsákból.
Viccen kívül egyszer a nyomtatóban viszont tényleg találtam egy fél pogit meg egy negrót.

(#20) Klaus Duran válasza kemotox (#19) üzenetére

Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

:F

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#21) Simivok válasza kemotox (#19) üzenetére

Simivok
aktív tag

Akkor az én billentyűzetem patyolat tiszta a tiédhez képest. :)

(#22) Petyyyyy

Petyyyyy
addikt

Nem is értem hogy tudtál eddig ilyen piszkos billentyűzettel élni? :F
Lehet csak az én hülyeségem, de mieltt géphez ülök kézmosás van. Meg amúgy is havi 1 takarítás.
A before - after viszont elég jó lett.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever. Im the star || Gloryfy Gi15 St. Pauli Red Mirror eladó!

(#23) NemesTom válasza Bjørgersson (#10) üzenetére

NemesTom
tag

Juhuhuhujj ><" :DD

(#24) Simivok válasza Petyyyyy (#22) üzenetére

Simivok
aktív tag

Hogyha van valami sürgős munkám, néha gép előtt szoktam enni. Ezért.
Ezért nem takarítottam eddig (csak letöröltem), mert tudtam hogy úgy is koszos lesz.

(#25) Lomha 8V

Lomha 8V
addikt

Nekem sem ártana a munkahelyit kipucolni, de nem merem. Néha valami mintha már megmoccanna benne. :DDD

Copyright © 2000-2022 PROHARDVER Informatikai Kft.