Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zarayg


zarayg
aktív tag

gyönyörű, lenyűgöző! :R

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#2) Bowser válasza zarayg (#1) üzenetére


Bowser
aktív tag

Nagyon tetszik :D Gratulálok, szép munka! :R

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#3) kaszaking


kaszaking
tag

BlackSoft!
Jó látni a munkád eredményét írásos formában is sok-sok képpel. Király gép lett :)

(#4) MineFox54


MineFox54
őstag

:C

(#5) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Köszönöm! :R

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#6) total90


total90
veterán

Egy ilyen gép SSD nélkül??? 😳

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#7) BlackSoft válasza total90 (#6) üzenetére


BlackSoft
addikt

Az SSD itt látszik, ahogy eltakarja a fényt, a tartály mögötti lemez hátulján van a TJ11-nek 2,5"-os rögzítőhely.

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#8) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

nagyon szep lett, gratula :K

a fogos muvelet tenyleg idegorlo, nekem a spacer a matrixnal maradt rajta a hatlapi csavaron, egy elmeny volt fogoval leugyeskedni a PCBrol.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#9) bombibmw


bombibmw
veterán

Basszus Blekk,összeszámolni sem merem,mennyibe kerülhetett ez. :D
Grat hozzá,jó cucc,szép munka,brutál gépezet na. :R
Akril csövezés nem lesz? :)

(#10) babkukta


babkukta
senior tag

Aztaa!! Nagyon jó cucc!! + tetszenek a videók is :)
Egyébként nem megvétel céljából, de mégis érdekelne, h mennyi lenne ez a konfig, így mindennel (hardver + munka) együtt???
Nagyon brutál cucc lett :R

Üdvözlettel, Tibi

(#11) sid.:Rc211v


sid.:Rc211v
őstag

Ez mán konfig ! Grat hozzá ! :)

<R6 08'> Core™ i5-13600KF / Gainward RTX 4070 Panther / ACER™ PREDATOR XB271HU 165Hz //

(#12) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Köszi mindenkinek :R

(#10) babkukta: Hát ha most el akarnám adni, akkor a fáradtságot, és mindent összeszámolva, én 2M-t kérnék érte. (Azaz egy 300k-val lenne drágább, mint amennyibe került a gép nagyjából)

[ Szerkesztve ]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#13) hemaka


hemaka
nagyúr

Brutális belső hw-k vannak benne. :D

(#14) haxiboy


haxiboy
veterán

Nagyon csinos lett. Azt a 980at szivesen látnám a 970-em helyén :DD

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#15) Bolobi


Bolobi
tag

Nagyon szép lett, Gratual!!
Szívesen vágnék bele én is ilyenbe csak hát a fránya Pistik nem jönnek :O :DD :DD

i5 3570k@4,5Ghz 1,08v, Noctua D14, AsRock Fatal1ty z77, EVGA GTX980 FTW, G.Skill Ares 2x4Gb CL9 2133, Corsair CX500, Corsair 550D, Razer Deathadder 2013

(#16) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Még nincs kizárva, hogy egyszer meglátod aprón a jövőben :D

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#17) afterwhite09


afterwhite09
tag

Sok munka lehet benne az tény és való, azonban a piros-fekete ASUS ROG alaplap, zöld-fekete kábelek és egy már színű megint csak zöld lötty sem annyira passzolnak egymáshoz és ezen ez a "fehér" betét sem javít sokat.

Nekem annyira nem bejövős, de bika erős időtálló masina :) :R

People had more, than they needed...

(#18) davidsone


davidsone
addikt

kömény vas.

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#19) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Szép munka, respekt! :R

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#20) Samus


Samus
addikt

Azért nem semmi a cucc. Főleg azt néztem, hogy függőlegesen állnak a VGA kártyák, de akkor hol a kimenet? Kicsit nehéz elhinni, hogy elfér ott fent a takaró alatt a nagy DVI csati, meg USB (csatlakoztatva persze), stb.

Mindenesetre szép.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#21) Madn!ght válasza Samus (#20) üzenetére


Madn!ght
addikt

Pedig elfér. Nekem SS Raven RV01 házikóm van, sima ügy. Kb 5-6 centi hely biztos van alatta. :K

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#22) BlackSoft válasza Samus (#20) üzenetére


BlackSoft
addikt

Amíg nem látsz egy ilyen házat élőben, addig nem is gondolnád, hogy valójában mit jelent az, hogy nagy :D Hidd el, van ott a csatiknak bőven hely :K

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#23) scope2007


scope2007
addikt

Nagyon szép ez a zöld szín
Meg amúgy is korrekt lett, az egyedi festessel

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#24) LBandi


LBandi
aktív tag

Gratula a géphez szép lett!
Kár hogy az alaplap csatijai nem zöldek.
A tápegységet miért cserélted le?

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#25) LLKobe


LLKobe
veterán

Szép munka gratula! Sötétített plexit hol lehet venni és milyen áron mérik?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#26) Normi™


Normi™
őstag

Király lett,gratulálok! :K

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#27) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Jó lett, grat! :D

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#28) DonP666


DonP666
csendes tag

Gyönyörű szép munka!

(#29) #16939776


#16939776
törölt tag

Nagyon szép összkép, gratulálok. Szép befektetés:2M-ért.

Ha pár éve lett volna teli előlapos, de 5.25"-ös kivágástól mentes, ilyen elrendezésű SS házikó...már valószínű hogy nem FT-03 mini-t használnék, léghűtéssel.

[ Szerkesztve ]

(#30) Šolaire


Šolaire
veterán

Nagyon szép munka gratulálok hozzá. :) Nemrég raktam én is össze egy konfigot,persze sokkal szerényebbet. Van egy varázsa amikor az ember saját magának rakja össze. Remélem olvasok még tőled ilyen írást grat mégegyszer prohardveres kategória a cikk. :R

“Praise The Sun” \[T]/

(#31) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Köszi mindenkinek :)

(#24) LBandi: A CableMod csomagja, csak i jelzéssel ellátott Corsair tápokkal kompatibilis (mert a kedves Corsair össze-vissza keverte a pinoutokat az i és nem i tápok között, szerintem ők sem tudják miért). De a kis táp jobban is áll a gépben, és sokkal csendesebb is.

(#25) ll-kobe: Elég különböző árakon, és sok helyen. Nem egy olcsó dolog egyébként. Valamit még kitaláltam a géphez plexiből, ahol lézervágni kellett volna betűket, de netto 100k lett volna, így hagytam a fenébe azt.

(#30) Revan.: Lesz még írás... Jövőre csinálok egy nagy gépet, ahhoz képest ez önindító :D :K

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#32) MineFox54 válasza BlackSoft (#31) üzenetére


MineFox54
őstag

"Jövőre csinálok egy nagy gépet, ahhoz képest ez önindító"

:O

(#33) Šolaire válasza Šolaire (#30) üzenetére


Šolaire
veterán

Ez is elég durva gép :) mivel fokozod? Beraksz 4 titán karit? Nagyon kiváncsi vagyok várom a cikket :DD

“Praise The Sun” \[T]/

(#34) mufi


mufi
senior tag

Piros alaplaphoz miért zöld kábelezés? :DDD :N Nade, ízlések és pofonok. A ház az jó, az kéne.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#35) gianni85


gianni85
veterán

Brutál egy gép. Én személy szerint az alaplap miatt egy piros-fekete összhangot tartottam volna meg, de durván jó színe van a folyadéknak :)

(#36) Xaels


Xaels
félisten

Azt hittem komolyabb modding lesz. Ez így elég kevés, sok az előre gyártott elem is. Egyébként az írás jó.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#37) Madn!ght válasza BlackSoft (#31) üzenetére


Madn!ght
addikt

Kinél bankolsz? :DDD

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#38) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Azért nem lett piros a belső, mert engem irritál a piros egy idő után, és mivel ezzel a géppel dolgozom, nagyon sokat vagyok a közelébe, rossz lenne, ha minden pirosan virítana. Zöld pedig nekem kifejezetten nyugtató, és szerintem azt a pár piros cuccot a lapot simán elnyomja a sok zöld. :)

(#36) Xaels: Az tény, hogy sok az alap dolog benne, és nem csináltam semmi világmegváltó változtatást, viszont, ahogyan a cikkben is leírtam, ez egy munkagép, és úgy akartam moddolni, hogy 100%-ig hozzáférhető, és babrálható maradjon minden, ne fixálódjon a mod a jelenlegi hardverhez, mint azt sok modnál látni, mert akkor csökken a hozzáférhetősége, egyszerűsége.

Amúgy én inkább a letisztult, minimalista dolgokat szeretem modoknál. Bár a következő nagy gép majd több érdekességet, és sokkal látványosabb megoldásokat fog tartalmazni, de már-már casecon felé húzó változtatásokra ott sem kell számítani, ami az accessibility kárára menne...

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#39) csabi112 válasza BlackSoft (#38) üzenetére


csabi112
Modder

A lényeg, hogy egy Neked megfelelő, Neked tetsző gépet építettél, saját kezűleg, ami a modding lényege. Köszi a cikket! Kezdésnek nem rossz, de az igazi modderkedés a rengeteg kézimunkáról szól, amiből itt most elég keveset láthattunk, illetve az egész összhangjától, ami szintén elég furcsára sikeredett a színek miatt. Ezt jószándékú kritikának szántam, sok sikert a jövőben!

“Kreativitás = 10% tehetség és 90% elszántság.”

(#40) BlackSoft válasza csabi112 (#39) üzenetére


BlackSoft
addikt

:R Teljesen rendben van, amit írtál. Ez most tényleg egy, olyan gép lett, ami csak azért lett moddolva, és szépítgetve, hogy ne csak erős legyen, hanem csinos is :)

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#41) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Szép munka, bár a zöld egyáltalán nem illik a gép színvilágához, maradhatott volna fehér vagy fekete az összkép érdekében.

(#42) afterwhite09 válasza Jhonny06 (#41) üzenetére


afterwhite09
tag

edit. törölve.

[ Szerkesztve ]

People had more, than they needed...

(#43) ribizly


ribizly
veterán

Nagyon szép és minőségi munka. Egész egyszerűen lenyűgöző! És ami külön dicséretet érdemel az a munka folyamatainak részletes, képekkel illusztrált leírásának a minősége! Várjuk a többit! :)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#44) BHeast


BHeast
csendes tag

:R

Brit tudósok megállapították hogy tíz emberből négy az hat. :O

(#45) Devilhun_HUN


Devilhun_HUN
aktív tag

Gratulálok, szép és erős vas lett.

Youtube csatorna: Devilstudio 2015™

(#46) keIdor


keIdor
titán

Szép munka, gratulálok!:) A színek az én ízlésemnek sem jönnek be, de a lényeg, hogy neked tetszik.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#47) krisz67


krisz67
tag

Nagyon szuper, szép kis gép, énis gratulálok hozzá! :)
Nekem ez az összes fellelhető zöld nagyon tetszik benne, plussz a fekete. Olyan zöld trutyi kell nekem, annak a színe vmi hihetetlen, nincs vízhűtésem de ez KELL :D Tudnál adni linket róla pls? :D köszönöm
Az alaplap színe valóban nemigen passzol, de engem a többi zöld szín kiengesztel érte :D :D

Nagyon szép gép, és ütős hardver! Igaz az én 775ös ömhöz, meg a többi PC meg laptopomhoz (s478, s370) nemér fel a teljesítménye, de elnézem :D :D

Üdvözlettel: Rapi Krisztián

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.