Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) #16939776 válasza kenwood (#7) üzenetére


#16939776
törölt tag

Nagyon jó a hasonlat! És nagyon örülök, hogy ilyen mélyen beletenyereltél a lényegbe!

Ezt egyfajta provokációnak szánom a gyártók/ötletelők felé, mert nem lehet kapni ésszerű áron játékra ~100%-ban alkalmas kialakítású mini-ITX házat. Ez már szerintem megüti azt a szintet, ha nem is 100%-ban profi a kivitelezésem.

Ha megnézed, bőven maradt benne hely a hardverek körül és az átalakítás nem is költséges, 1db acél lemezt kellett csak vágni pluszban és hozzácsavarozni. A többi beavatkozást már a lemez sajtolásnál el lehet végezni, gyártás közben.
Az egész szélcsatorna-koncepció legnagyobb akadályozója az ATX/SFX tápegység 2003-ból örökölt kialakítása, hogy 90°-ban törik benne a légáram, és bele van hányva a kábelköteg a legjobban melegedő részre.

Gondoltam rá, hogy profin körbefényképeztetem ezt, csináltatok belőle körbe forgatható 3D-s képet és elküldöm Silverstone-nak,! talán látnának benne PÉNZT és meggyőzné őket hogy frissítsék ezt a terméket.
Nekik ezek a változtatások nem kerülnének szinte semmibe, egyedül a tápegység megreformálása a problémás.. de ők azok aki bevezettek egy saját SFX szabványt és terveztettek bele tápot, úgyhogy ezt is meg tudnák oldani házon belül, olcsón.

Nekik nagy haszon, nekem boldogság, így indul egy garázsforradalom! :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.