Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

Ez szép összefoglaló lett, csak hát a DC felett eljárt az idő, nem?
Korszerűtlen pl. a torrrenthez képest.

Akkor szoktam felnézni hubokra, ha keresek valami programot, vagy olyan zenét pl. amit máshol nem lelek, DC-n eddig mindig megtaláltam. :D

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) darál0w válasza Thunderzolee (#1) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

Akkor szoktam felnézni hubokra, ha keresek valami programot, vagy olyan zenét pl. amit máshol nem lelek, DC-n eddig mindig megtaláltam

akkor csak működik...:D

bár idejét nem tudom mikor jártam utoljára fent...de megmondom...~5 éve :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#3) Thunderzolee válasza darál0w (#2) üzenetére

Hát igen, az utóbbi évben már én sem, de előtte rendszeresen előfordult.
Vannak olyan elborult zenék, amiket csak ott lehet fellelni. :B

Egyébkén annak idején, amikor a hazai internet indult, még jó móka volt egy-egy kisváros saját HUB-jában fent lenni, mi szoktunk rendezni hubos bulikat is, meg délutáni focizást, pizzázást, stb.
Jó kis közösség volt.

(\me elmorzsolt egy könnycseppet.)

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#4) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Annó én is nyomtam ezerrel, és tényleg nagyobbrészt még a társaságról volt szó, nem a filemegosztásról. Jártam DCs ismerősnél hollandiában, optalálkozókon, kaptam német gyerektől 10€-t mert jó fej voltam és adtam neki mindig slotot, cimbiztem japánokkal stb stb.

Kár, hogy forgalomkorlátos netem van, fent lógnék ezerrel :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#5) rétisün válasza Thunderzolee (#1) üzenetére


rétisün
veterán

"Korszerűtlen pl. a torrrenthez képest"

az olyan DC kliensek, amik támogatták a többszálas letöltést, már eléggé a torrent szisztémája alapján működtek (mondom ezt laikusként :DDD )
persze azzal is csak azokról hubokról tudtál tölteni, ahol éppen fenn voltál (és persze nem volt tiltott a többszálas kliens)

darál0w: hát én is legalább 5 éve nem jártam egy hubon sem :( a múltkor egyszer próbaképp elindítottam a DC klienst, aztán á kellett jönnöm, nincs kedvem a router miatti állítgatáshoz :( (annak idején nem volt routerem, egyszerűbb volt az egész :B )

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#6) sztikac válasza Thunderzolee (#1) üzenetére


sztikac
őstag

Ez szép összefoglaló lett, csak hát a DC felett eljárt az idő, nem?

Szerintem is pár évet csúszott a cikk :U Többször is megnéztem az írásnál a dátumot, nehogy thread necromancer legyen belőlem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7) darál0w válasza Thunderzolee (#3) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

hát én ennyire nem voltam benne...csak töltöttem és osztottam...akárcsak most torrentnél.

torrent oldalaknál is ott a forum...de csak ezt a közösséget tisztelem meg az írásaimmal. ;]

#5) rétisün a torrentezés kezdetén még párhuzamosan használtam, mert nem tudhattam, hogy meddig lesz torrent...és a biztosat nem adtam fel. :DDD

nameg elég karcsu volt a kínálat a kezdéskor ugye...aztán beindult és szépen lassan leálltam rola...

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#8) SilveRado


SilveRado
tag

Sziasztok. Igen igen eljárt az idő felette, én is torrentezem dc mellett de van még biztos akiket érdekelhet. Pl: én nem a letöltés miatt vagyok dc-n hanem a társaság miatt is :)
Jó volt az és most sem olyan rossz. :)

Üdv. :R

(#9) Polllen


Polllen
nagyúr

A régi szép idők. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#10) SilveRado válasza Polllen (#9) üzenetére


SilveRado
tag

Jól esik néha nosztalgiázni :DDD :U

(#11) SilveRado válasza Thunderzolee (#3) üzenetére


SilveRado
tag

(\me elmorzsolt egy könnycseppet.)

Még most láttam :):) :DDD

(#12) ssppiikkee


ssppiikkee
tag

Régebben rengeteget használtam én is, (amíg nem ismertem a torrentet)
Mindíg megtaláltam mindent amit kerestem, igaz néha több napot is vártam, mire letöltődött egy nagyobb fájl, de megérte!
Egyébként tartalmas cikk! :)

Tuning, Modding 4ever! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=ssppiikkee

(#13) olcsii válasza ssppiikkee (#12) üzenetére


olcsii
aktív tag

van még magyar hub?:D

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#14) guyver válasza olcsii (#13) üzenetére


guyver
senior tag

Van, 15db. :)

Poco F3 & Gear S3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.