Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cellpeti


cellpeti
veterán

ez nem rossz ötlet. Habár ha van mobilnet, egy USB-s router és rákötött HDD-vel is megoldható ez a dolog...és valszeg olcsóbb is

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#2) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

SSD-vel tovább húzná mint 5 óra és lehetne kisebb is ami egy hordozgató eszköznél nem elhanyagolható tényező. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#3) Zanik válasza cellpeti (#1) üzenetére


Zanik
addikt

Router-re dugott HDD-hez áramforrás kell, ez meg akár zsebben is működik! :B

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#4) leslieke válasza pusszycat (#2) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:K Egyetértek.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5) tvse1995 válasza Zanik (#3) üzenetére


tvse1995
senior tag

De a router-re dugott hdd-t otthon hagyod és mobilnettel éred el ha jól értetem amire a kolléga gondolt! :)

(#6) JoceeHunt válasza pusszycat (#2) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Kell helyet hagyni a fejlesztésnek :). Sosem a profi terméket vágják egyből piacra :).

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#7) Antibazsi válasza tvse1995 (#5) üzenetére


Antibazsi
aktív tag

Szerintem is arra gondolt, de egy korlátlan mobilnet azért nem olyan olcsó, nem beszélve az adatátviteli sebességről.

(#2) pusszycat:
Kingston Wi-Drive SSD 64GB

Üdv, Balázs

(#8) King Unique


King Unique
titán

Nem is rossz,+ legalább van nagyobb 1 TB-os belőle,ellentétben a Seagate Goflex Satelittel,bár az tetszetősebb,ez eléggé vastag ,23,5mm...gondolom akksi miatt is. A Trancendé meg túl szűkös.
Hálózati adatvédelem ennél vajon...korábban Satelitnél is gyenge volt,könnyen feltörhető :F

[ Szerkesztve ]

(#9) pusszycat válasza Antibazsi (#7) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Hát igen erről beszéltem 89 gr. észre sem veszed meg lesz ebből majd nagyobb is (GB.) :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#10) cellpeti


cellpeti
veterán

amúgy igazatok van. Mint írtam nem rossz ötlet csak...

Tigris, tigris, csóvafény...

(#11) #16939776 válasza pusszycat (#2) üzenetére


#16939776
törölt tag

+1
És attól sem kell félni hogy a "fej" összeveri a "tányért" ha balesetes lesz, mert nincs ;]

Kíváncsi lennék rá belűről, az antennát és az akkut biztos fel lehetne tuningolni "házilag"

(#12) sssz


sssz
őstag

Igaz elég rég nem írt ebbe a forumba senki, de hátha idetéved még valaki, ezért megkérdezem:

az alaphelyzet az, hogy van 2 samsung tv, egyik a nappaliba, egyik a hálóba. A nappaliban lévő tv-hez kerülne ez a cucc usb összekötve a tv-vel. A hálóba pedig kerülne a tv-hez egy samsung wifi adapter.
a kérdés, hogy ezel egyszerűen wifn csatlakozva tudnánk nézni a nappaliban lévő tv-hez usb-vel összekötött ilyen típusú hdd-n lévő filmeket.

Kicsit bonyolultul írtam le de remélhetőleg azért érthető:)
Köszönöm!

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#13) szzsolt válasza sssz (#12) üzenetére


szzsolt
csendes tag

"Igaz elég rég nem írt ebbe a forumba senki, de hátha idetéved még valaki, ezért megkérdezem:
az alaphelyzet az, hogy van 2 samsung tv, egyik a nappaliba, egyik a hálóba. A nappaliban lévő tv-hez kerülne ez a cucc usb összekötve a tv-vel. A hálóba pedig kerülne a tv-hez egy samsung wifi adapter.
a kérdés, hogy ezel egyszerűen wifn csatlakozva tudnánk nézni a nappaliban lévő tv-hez usb-vel összekötött ilyen típusú hdd-n lévő filmeket.
Kicsit bonyolultul írtam le de remélhetőleg azért érthető:)
Köszönöm!"

Ezt írtad nemrég az egyik forumba. Bevált így ez a módszer? Tudnál mesélni erről a wifis külső vinyóról?

Előre is nagyon szépen köszönöm válaszod!
Üdv.: Zsolti

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.