Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) M@cika


M@cika
őstag

Remek, hogy szépen fejlődnek. Mondjuk a közönséges halandók 99%-a egy darabig még nem fogja tudni kihasználni a bennük rejlő tudást.

Nasit a kis fehér medvének!

(#2) genlog válasza M@cika (#1) üzenetére


genlog
junior tag

Tudni ki tudja használni mindenki, csak nem használja.
A DIY PC-k nagyrésze leginkább 50% alatti prociteljesítménnyel megy, a legtöbb esetben nincs szükség az adott procira, mégis megveszik. Ugyanez vonatkozhat a memória sebességére stb. a lassabb gép is bőven jó lenne a legtöbb felhasználónak, de megveszik a jobbat, gyorsabbat.

(#3) count_zero


count_zero
tag

Nem szeretnék gyorsabb SSD-t. A jelenlegiek is bőven túlteljesítik a racionális igényeket, a valós szituációk elsöprő többségében semmiféle mérhető vagy pláne érzékelhető különbség nincsen.
Amit szeretnék viszont, az kapacitásnövekedés. El akarom végre felejteni az áramzabáló, zúgó, komplex felépítésű, nagyméretű HDD-ket. Adattárolásra is.

There are many secrets in District 9

(#4) genlog válasza count_zero (#3) üzenetére


genlog
junior tag

Ezt nem értem. Nulla másodperc a bootidőd, meg hogy klikkelsz és megnyílik egy mappa vagy dokumentum? Szerintem akármilyen gyors, a gyorsabb mindig jobb.

(#5) count_zero válasza genlog (#4) üzenetére


count_zero
tag

Futtattam már rendszert kíváncsiságból RAM diskről is, és persze, valamivel gyorsabb, pörgősebb, de mondjuk egy PCIe RAID-hoz képest elenyésző a különbség, szinte csak a tesztekben venni észre. Nyilván minden lehet gyorsabb, érdemes fejleszteni, sokáig a SATA3-nak sem volt értelme, de én úgy gondolom, most elsősorban nem ennek kellene a fejlődés fő irányának lennie.

There are many secrets in District 9

(#6) Chaser válasza count_zero (#3) üzenetére


Chaser
titán

láttam már 8, talán 10tb-os ssd-t is
csak fizesd meg...( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#7) BORZE50 válasza M@cika (#1) üzenetére


BORZE50
csendes tag

Miért kell ezt az idióta kommentet, minden ilyen cikknél elolvasnom?
Azért mert leragadtál valahol a passziánsz környékén windows 3.1 -ben, attól az emberiség a számítástechnika, meg a többi rejtélyes dolog nélküled is fejlődött :C
És elhiheted hogy az átlag userek is kihasználják a bennük rejlő tudást...

Kovács Lajos

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.