Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Yodafon


Yodafon
senior tag

Ezzzzz tetszik: :)

I'm gangsta!

(#2) Morden24


Morden24
nagyúr

Hát, igazság szerint a robbanásokon ill. az embereken kívül nekem nem igazán tűnik szebbnek/másnak, mint a SHIV, de ezzel nem is feltétlenül van probléma.

Jók ezek a játékok, bár szerintem nagyon szűk réteget vonzanak. Mindegy, ha lesz rá lehetőség, tuti ránézek.

Sectumsempra - For Enemies

(#3) Brae


Brae
őstag

Hála Istennek ez követi a 3. rész szellemiségét, végre ismét német U-boot-okkal támadhatunk :R Nekem a 4. rész USA vs Japán nem jött be...

(#4) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Én az utóbbi időben meg vagyok elégedve az Ubisoft-al!
Ezzel sem lesz bajom...
(előkéne venni a SH4-et. Itt az idő, hogy kijátszam, és megtanuljam kezelni:C)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Nem rossz! Ez is román?

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#6) CYBERIA válasza CYBERIA (#5) üzenetére


CYBERIA
őstag

Jó, látom hogy az.
Egyébként elég jó sorozat, nem tudom Destroyer Commandból lesz-e még új, az is kéne.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#7) jookomak


jookomak
őstag

A kapitány, meg a merülés egy az egyben a Das Boot. zsírkirály film, jó játék lesz ez is.

(#8) zsolt1129


zsolt1129
addikt

Nekem már a 4. része is nagyon bejött,csak fene tudja nem voltam valami kiemelkedő játékos. Valahogy nem állt a kezemre a bill+egér :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.