Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kr/\toS


Kr/\toS
senior tag

Igazán csinálhattak volna belőle nextgen átdolgozást. Ez félmegoldás szerintem . AZ első Silent Hill szvsz a mai napig versenyképes ha a játékstruktúrát nézzük, csak új motort kellett volna alárakni. Persze ez alatt is van új engine de hát akkor is; nehéz lett volna alárakni az SH5 motorját?

(#2) nrgia


nrgia
őstag

Nekem teszik... :K

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#3) hommeros válasza Kr/\toS (#1) üzenetére


hommeros
őstag

Ugyanerre gondoltam. Jó is volna. Amúgy a film annyira nem jött be.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#4) wilddog


wilddog
tag

Kár, pedig már nagyon vártam az új Sillent Hill részt, és akkor kiderül, hogy csak jövőre. Mert ugyebár Ps2-őm van és arra megjelent volna új játékként, na szép..

(#5) tomee007007


tomee007007
őstag

Remélem lesz olyan jó mint az Origins!

(#6) Dj Polc válasza tomee007007 (#5) üzenetére


Dj Polc
tag

Vagy jobb!

(#7) tomee007007 válasza Dj Polc (#6) üzenetére


tomee007007
őstag

Nem tudom te hogy vagy vele, de azért az origins néha nehéz volt....főleg a nagyon hamer elhasználódó fegyverek miatt,...remélem ezt egy kicsit mérséklik

(#8) Dj Polc válasza tomee007007 (#7) üzenetére


Dj Polc
tag

Ja de attól volt parás:D

(#9) tomee007007 válasza Dj Polc (#8) üzenetére


tomee007007
őstag

:D ez igaz

(#10) Dj Polc válasza tomee007007 (#9) üzenetére


Dj Polc
tag

Gondolj csak bele,felpáncélozva minigunnal öldökölsz.Mi abban a poén?(jóaz csak nem ebben a műfajban)

(#11) I_Am válasza Dj Polc (#10) üzenetére


I_Am
veterán

Ahogy látom jó nagy hsz gyüjtögetésben vagy. Direkt kivárod az 5 perceket a hozzászólások között. Na akkor ezt most be is lehet fejezni, mert utánadnéztem és látom, hogy ez tudatos nálad.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#12) Dj Polc válasza I_Am (#11) üzenetére


Dj Polc
tag

Bocs csak próbáltam beszélgetni...Amúgy a hsz meg nem nagyon számítanak úgy is mire elérek valamit az legalább 1 hónap.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.