Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Mi-mimi?? Erről nem is tudtam. Pont a napokban gondolkodtam, hogy már ki tudja hanyadszor újra kéne játszanom a részeket. Zsííír! :)

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#2) kovsol


kovsol
titán

én valamiért úgy emlékeztem, hogy az első két rész lesz benne :F

May the Force be with you!

(#3) dergander


dergander
addikt

Hedör visszatér nekem a 3. rész volt a favorit

(#4) Chp válasza dergander (#3) üzenetére


Chp
őstag

NEKEM IS! :DDD 2008 november elején játszottam vele először, azóta minden év novemberében végigjátszom! Most se volt másképp, így már negyedszerre vagyok rajta túl.

*****
Az a baj a Konamival, hogy az új játékok már nem fognak kijönni PC-re és ez oltári érvágás azoknak, akik nem rendelkeznek konzollal. Ez hiba.

(#5) WhiteWalker válasza kovsol (#2) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

tessék upgradelni a memóriát :DDD , azt nem értem,hogy az első rész miért nem szerepel a lemezen??? :U :F

(#6) Chp válasza WhiteWalker (#5) üzenetére


Chp
őstag

Az első rész teljesen más platform, nevezetesen PS1-re készült, kicsit több munka kellene a portoláshoz és "HD-sításhoz". :)

Amúgy nagyon jó a kérdésed, igen jó játék az első Silent Hill!

[ Szerkesztve ]

(#7) ch003067


ch003067
addikt

várjuk szeretettel:K

(#8) wikings2 válasza WhiteWalker (#5) üzenetére


wikings2
őstag

Osztom a véleményt. Ps1 en akkora para volt az SH1 . Re2 fosatott be csak annyira anno :D
Sh2-3 viszont tényleg becses darab szóval várjuk őket szeretettel :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#9) WhiteWalker válasza Chp (#6) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

tudom h ps1-es,ott figyel patika állapotban a polcomon :-) de szerintem a portolást meg tudnák oldani.. igy lenne teljes a pakk...és pont a legjobb rész marad le...érthetetlen...valószinü igy is megveszem,de keserű marad a szám ize...

[ Szerkesztve ]

(#10) Chp válasza WhiteWalker (#9) üzenetére


Chp
őstag

...szerintem a Silent Hill 3 kiadása után, a mai napig érthetetlen már a Konami... :D Mindenesetre osztom amit írtál, valóban így lett volna teljes a pakk!

(#11) chungee


chungee
addikt

A HD Collection PC-re is megjelenik:F

(#12) Chp válasza chungee (#11) üzenetére


Chp
őstag

Az alternatív világban biztos! :K ...viszont ez sajnos a valóság, és elkeserítő, de a Konami, már a Silent Hill 5 óta tesz a PC-re. :(((

(#13) chungee válasza Chp (#12) üzenetére


chungee
addikt

Most vittem az 5. részt steam-en. Van PC-n.

(#14) Chp válasza chungee (#13) üzenetére


Chp
őstag

Igen, az 5 még kijött PC-re. Arra értettem a Konamis részt, hogy véleményem szerint az utolsó Silent Hill hangulatú Silent Hill, a 3. rész! Utána Én már hiányolok valamit, de nem tudom körül írni, hogy mit! :U

(#15) chungee válasza Chp (#14) üzenetére


chungee
addikt

Aham vagy úgy. Értelek. Nálam a sorrend 3-2-4-5. Ha azt vesszük, hogy igencsak hullámvölgy a sorozat, de mégis a legjobbra próbál kihozni a horror hangulatból. Nem is olyan rossz, hogy a legújabb rész is PC-re jön.

Visszatérve a HD Coll-ra: van hír róla, hogy PC-n is kiadják:F Mert néhányszor nosztalgia vágy rombolja az illuzióromboló szétnyúzott kép :(

(#16) Chp válasza chungee (#15) üzenetére


Chp
őstag

"Nem is olyan rossz, hogy a legújabb rész is PC-re jön."

Melyikre gondolsz? :)

"Visszatérve a HD Coll-ra: van hír róla, hogy PC-n is kiadják"

Épp ez a baj, hogy nagy valószínűség szerint nem fog kijönni PC-re, még később sem... :(

[ Szerkesztve ]

(#17) chungee válasza Chp (#16) üzenetére


chungee
addikt

Downpour nem lesz PC:F És tényleg nem :( :O Akkor HD Coll-ról is le lehet mondani. Szomorú, hogy a Konami elbaszta a lóvét PES-re, ami ráadásul botrányosan alulszerepelt a FIFA-val szemben. Szerintem ezért nem maradt erőforrás és zsé a franchise SH-nek.

(#18) Chp válasza chungee (#17) üzenetére


Chp
őstag

Meglehet! Szóval száz szónak is egy a vége: Ha Konami, akkor PC kilőve! :(

(#19) chungee válasza Chp (#18) üzenetére


chungee
addikt

Bezzeg a PES kijött PC-re :DDD Viccnek is rossz.

(#20) Chp válasza chungee (#19) üzenetére


Chp
őstag

Hát figyelj...nem tudom mit gondol a Konami, de szerintem valami ilyesmi lehet az elméletük: HA HORROR KELL, NÉZZ TÉVÉT!!! :DDD

Hihetetlen már... :N

[ Szerkesztve ]

(#21) chungee válasza Chp (#20) üzenetére


chungee
addikt

Mert focit jobb monitoron:F ;] :P

(#22) Chp válasza chungee (#21) üzenetére


Chp
őstag

Ott a pont! :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.