Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Hát elég hervasztó ez a gameplay :(

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2) Angel1981 válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


Angel1981
veterán

Mid hervad le tőle? :D
Szerintem hozza azt, ami elvárható a sorozattól. ;)

[ Szerkesztve ]

(#3) Plazmacucci válasza Angel1981 (#2) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Konkrétan a 15 perc rohangálást tartom uncsinak. Bár lehet ebben a verzióban ellenségek se lesznek, max a postás. :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4) Fratello válasza Plazmacucci (#3) üzenetére


Fratello
tag

A Silent Hill-széria mindíg is a "rohangálásról" szólt, és nem az akciókról... Nálam főleg ezért lett ótvar a Homecoming, ott kitalálták hogy a főhős háborús veterán, és ennek megfelelően lépésenként volt valami teljesen értelmetlen és érdektelen csata...

(#5) Plazmacucci válasza Fratello (#4) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én pécén játszottam a második résszel, ami szerintem zseniális volt, azóta egyikkel se. Úgy rémlik, ott az első 10perc mászkálás untán már recsegett a rádió, és jöttek a lények.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6) Kvelstadt válasza Fratello (#4) üzenetére


Kvelstadt
veterán

csatlakozom.
a homec. se beteg se semmi nem volt és a para hangulatot is azzal tudták csak elérni hogy egy falka dög között hogy rohanj el úgy hogy túléld mert leölni minden úgysem lehet úgyh jól jöjjünk ki belőle.
nekem a 3 volt a kedvencem de iott a legnagyobb csendbe is rajta volt az emberen a fosás még ha tudtam is hogy ott nem jön senki mert már játszottem vele korábban. na az volt a sh hangulat. meg igen a futkosás és gondolkodás. nem a trancsír parti. az a dead space-nek áll jól.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#7) Taranti


Taranti
senior tag

Úgy rémlik, a két játék más-más rétegnek szól, nem értem, miért húzná a rövidebbet az SH. Nekem pl. a ME egyáltalán nem jött be. De manapság már annak is örülni kell, ha bugmentesen jön ki egy játék...

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#8) havasa


havasa
aktív tag

...#&@!!CSÁBA! Megint vehetek Xbox-ot, mint a legutóbb az Alan Wake miatt. Mass Effect az mi? :DDD

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#9) Janika!2


Janika!2
aktív tag

Annak a csajnak hangjától kiráz a hideg aki a videóban karattyol.Egyébként tényleg nem nagy durranás ez a gameplay,és ismét kihagyják a pc-seket a buliból,mondjuk ez nem meglepő a többi rész után.Remélem tényleg a második részre fog hasonlítani az a best.

It's In Your Nature To Destroy Yourselves

(#10) rinbanbo


rinbanbo
tag

Én a homecom-al játszottam először...nekem annyira tetszett hogy na oké legyen letöltöm a második részt.(mivel mindenki aszt állítja az volt az igazi)....hát mit mondjak.homecom után elég gyatra élvezhetetlen a grafika miatt...akkoriban lehet jó volt de szerintem uncsi nagyon a gameplay-e is...homecomra hasonlítson inkább.....de kinek a pap...

[ Szerkesztve ]

Samsung infuse 4g 4.5" super amoled plus...

(#11) Fratello válasza rinbanbo (#10) üzenetére


Fratello
tag

A Silent Hill első részét kb. tíz éve játszottam végig PC-n, emulátorral. Akkorra már valami hihetelenül gusztustalan grafikája volt (és az emulálás csak rontott a dolgon), mégis a hangulata olyan mértékben átjött hogy rögtön a legjobb horrorjátéknak soroltam be.

A második rész abszolút a sztoriról szólt, minden karakter, minden mozzanat, minden "ellenség", csata a sztori egységét szolgálta ki, nem volt benne egy felesleges mondat vagy tárgy, minden mindennel összefüggött és célja volt (pont ezt nem értette meg a mozifilm rendezője és forgatott egy cafatolós tucathorrort az első két részből).

Ezután jött egy törés a sorozatban, és kezdték el "fejleszteni" a harcrendszert, kaptak nagyobb hangsúlyt a fegyverek, kombók, és sikkadt el a sztori, és ennek a csúcspontja a Homecoming, ahol tippem szerint először a karakter hátterét találták ki (háborús veterán) hogy megindokolják, miért van annyi felesleges csata a játékban, és utána húztak rá egy elég lagymatag sztorit (SPOILER: ... és a játék ráadásul nem is a névadó városban játszódik).

Az Origins-el (PSP) nem játszottam, ahogy a Wii/PS2-es SH1 remake-el sem, úgyhogy kíváncsi vagyok mit hoznak ki a Downpour-ból de félek továbbra is nyitnak az "akcióorientált" stílus felé, amibe teljesen bele fog szürkülni a sorozat.

[ Szerkesztve ]

(#12) rinbanbo válasza Fratello (#11) üzenetére


rinbanbo
tag

Igazából én annak örülnék a leg jobban ha a homecomra ütne .nekem az nagyon bejött....

Samsung infuse 4g 4.5" super amoled plus...

(#13) Gebriel


Gebriel
veterán

Remélem csak a videón van után húzás és nem a játékban. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.