Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cifu


Cifu
nagyúr

Köszönjük a bemutatót! :)

A házzal kapcsolatosan pozitív, hogy ebbe lehet normális mennyiségű HDD-t pakolni (nevetséges, amikor hasonló árú házaknál 2 HDD plusz 2 SSD rögzítési pontot elégségesnek gondolnak a gyártók).

Viszont a Pure Wings 2 ventik kapcsán én más véleményen vagyok ( más ventikhez mérten teszteltem őket ), lehet, hogy ár/értékben nem rossz, de amikkel én találkoztam, azok jól hallhatóan búgtak...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

Eléggé egy rugóra jár az agyunk!

Nekem Sapphire Nitros RX480 lett, mert megdöglött a VGA-m.
De mondom akkor kell úja táp is, ez Straight Power 10 600 W lett.
Igen ám, de nem bírtam betuszkolni az olcsó, szakadt, felsőtápos házikómba, így vennem kellett házat is és én is gondolkodtam a Silent Basen, de végül Enthoo Pro lett és nem bántam meg.
Monitort tegnap rendeltem meg, LG LG 24MP68VQ-P lesz.

A poén, úgy indult, hogy használt VGA, max 50 K ... ;]

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#3) vendingo


vendingo
veterán

Ilyen házat vettem pár hónapja az itteni kollégák ajánlására.
Nekem nagyon bejön, halk, szellős, jól szerelhető....

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#4) fanti


fanti
addikt

Szép és informatív leírás, nagyon tetszett. Jól bemutatod a ház szerelésének lépéseit, és lényegre törően fogalmazol.
Az ilyen munkák nagyon megkönnyítik a vacillálók dolgát, mert nem "szponzorált" és tárgyilagos szövegezésű.
Nagyon tetszett a CPU hűtő is, és a táp is.

Jómagam is XFX RX480-al rendelkezem (GTR BE 8GB), ami egy nagyon jól eltalált és halk hűtésű kártya, ebben a házban a hangszigetelés ellenére bizonyára nagyon jól érzi magát még teljes terheléskor is.

Gratulálok mind az igényes munkádhoz, mind a szép hardvereidhez, öröm volt olvasni, és a képeket nézni!

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#5) Romvr


Romvr
őstag

Jó cikk, majdnem ezt vettem meg de végül Silent Base 600-asat vettem mert az kisebb de mégis hatalmas hely van benne. Persze nem olyan halk mint aminek reklámozza magát, de még mindig az egyik legcsendesebb ház amivel dolgom volt pedig az enyémben van 4 venti is.

:R :R :R

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#6) fogtunder válasza Romvr (#5) üzenetére


fogtunder
nagyúr

4 ventivel teljesen néma sajnos semmi nem lesz, mivel valahol ki kell jönnie a levegőnek, és ott kijön a hang is, ami pedig mozog, vagy levegőt mozgat, annak hangja is lesz, ez egy ilyen sport.

amúgy én egyetlen dolgot nem szeretek ebben a házban, ami amúgy az új Pure Base-ben már javítottak, mégpedig a vízhűtés kompatibilitást. bár fentre szerelhető 240-es radiátor, sok értelme nincs, mert csak az egyik ventinek van szellőző vágva, a másikról a levegő egy az egyben pattan vissza a radiátorra, összegyűlik a meleg a ház tetejében. előre pedig egy nagyon durva tervezési hiba miatt nem szerelhető raditátor, egyszerűen nem úgy van kialakítva a lemez, hogy megoldható legyen. ha olyan lenne a belső kialakítás, mint a Fractal Define R5-ben, hogy előle kiszerelhető minden keret, fogad akár 360-as radit és az alsó HDD keretet pár centivel hátrébb is lehet a ház aljához rögzíteni, akkor nagyon jó ház lenne.
léghűtésre amúgy még mindig nagyon jó, ha valaki halk gépet szeretne, mert hátul ki lehet tessékelni a meleg levegőt, de már kompakt vízre se igazán használható.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#7) Hunork válasza ]Phobos[ (#2) üzenetére


Hunork
veterán

Szia!

Igen, látom, és ez a jó ebben a cyber világban! :K
Én is sokat gondolkoztam, vacilláltam, mígnem jött a moduláris táp ötlete, ami remeknek bizonyult, tényleg három kábel nem kell nekem így. Aztán a házikó ugye, és a CPU hűtő már csak hab a tortán volt. Az nagyon bejött, még a melegebb hangszigetelt házban is jobban teljesít terhelés alatt, mint az előző.
Köszönöm a szép szavakat, igyekszem! :R

Cifu : teljes terhelésen van hangja, de most 50% az átlag, amin jár. remélem, nem fogok csalódni, ha meg igen, irány Akasa Viper bolt :D

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#8) Hunork válasza fanti (#4) üzenetére


Hunork
veterán

Nagyon köszönöm a lelkesítő, dicsérő szavakat, tényleg megéri keményen dolgozni! :R
Örülök, hogy tetszett a cikkem, remélem, nem ez volt az utolsó!

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#9) nuke7


nuke7
veterán

A nem ablakos verzió jó vételnek tűnik... lehet tudni, hogy hogy viszonyul mondjuk hőfokban / zajszintben egy silencio (cooler master) házhoz..? :U
Úgy láttam eddig, hogy ár/értékben az a legjobb, vagy egy fractal define R4 v. R5...

https://youtube.com/user/nuke7

(#10) G.I.JOE


G.I.JOE
senior tag

Jó cikk, ügyes vagy! Köszönjük szépen! Én is ilyen házat vettem, ablak nélküli verzióban, nem találtam benne kifogásolni valót, kivéve, hogy a világos chieftec-em után ezen jobban látszik a por! Őt már nem lehet kihagyni a heti takarításból! :)

(#11) fogtunder válasza nuke7 (#9) üzenetére


fogtunder
nagyúr

zajszintben biztos, hogy jobb lesz, a Silenciokban használt szigetelő anyag sokkal gyengébb és a szellőzésük sem olyan jó, mint a SB 800-nak.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#12) Hunork válasza G.I.JOE (#10) üzenetére


Hunork
veterán

Köszönöm! :R

Igen, írtam is, hogy az ujjlenyomatok meglátszanak, plusz nekem az ablakra is figyelni kell. De hát valamit valamiért. Mondjuk a nyárra kíváncsi leszek, hogy milyen fordulaton kell menni a ventiknek, hogy meleg legyen. Remélem, nem lesz csalódás. És persze jelenteni fogom majd a tapasztalatokat. :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#13) Hunork


Hunork
veterán

fogtunder: igen, beszéltünk korábban róla, de hát nekem amúgy sem volt lehetőségem kompakt vizet kipróbálni. Főleg német tesztekben, videókban azonban azt állítják, hogy a drágább 120-as egy "egységes" kompaktok vígan elvannak.

És ha van kedved, és jó ötletnek tartod, a topikod összefoglalójába is kerülhet, akárcsak a korábbi Aeneas cikkem. Részemről nincs akadálya, minden saját mérés, teszt, így autentikus! :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#14) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Ugyanilyen tápot vettem én is. :DDD KÉP
26E

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#15) AxBattler


AxBattler
félisten

Nagyon jó, alapos cikk, köszi!
Viszont a ház külalakja nem jött be, a letisztultabb formákat keresem már. A LED-sor pöpec.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#16) fogtunder válasza Hunork (#13) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Amúgy is akarok szerkeszteni az összefoglalón, pár dolgot kivenni és berakni, majd ezt is beszúrom, csak el kellene szánni rá magamat.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#17) Hunork válasza Klaus Duran (#14) üzenetére


Hunork
veterán

Üdv a klubban! :K :C

fogtunder: előre is köszönöm, örülök, ha segíthetek bármennyit is! :R

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#18) fogtunder válasza Hunork (#17) üzenetére


fogtunder
nagyúr

A vízhűtés témához csak annyit még, hogy bár elég lehet egy 120/140-es kompakt a proci lehűtéséhez, de kérdés, hogy milyen zajszint mellett, illetve ha azon ventiket kell cserélni, akkor már nem nagyon lesz rentábilis. A kompaktos topikban is ha lehet, mindenkit a 240/280-as méret felé próbálunk terelni a sokkal jobb ár/érték arány miatt. De ugye itt nem áll meg a történet, szerintem ebben a kategóriában már reális elvárás lenne, hogy épített víz is beférjen, amire egyértelműen nem alkalmas az SB800. Nem feltétlenül baj ez, simán el lehet lenni léghűtéses rendszerrel is, csak hát a konkurencia tudja és a piacot egészében kell nézni ugye.
Ettől függetlenül továbbra is ajánlott a ház léghűtéses rendszerhez.

A kábeleket én mondjuk még kicsit rendezgettem volna, ránézésre még lehetne rajta csinosítani, illetve pár narancs színű harisnyázott kábel sokat tudna dobni rajta.

A LED csíkot miről hajtod meg?

I hate morning people. And mornings. And People.

(#19) Hunork válasza fogtunder (#18) üzenetére


Hunork
veterán

Kábelek: hát sokat már nem tudtam hozzátenni, tényleg sok a meghajtó, összesen hat darab :Y Még igazítok rajta természetesen, ami alatt azt értem, hogy ami elől nagyobb, azt hátra húzom, és hátul kötegelem majd a tépőzárassal. Most ennyi időm volt, így is kétszer igazgattam. (sajnos dolgozni is kell, meg mellette OKJ tanfolyam...) Ami jó hír, hogy a hátsó lemezt minden gond nélkül fel lehet tenni, pedig van kábel,, és mindent hátulról húztam vissza előre a tápból is. Ennyit számít a relatíve nagy kábelmenedzsment hely! :K

LED: az az egy megy molex-ről. Ventik az alaplapra dugva, BIOS-ból szabályozva.

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#20) fogtunder válasza Hunork (#19) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Asszem a Merlinnél láttam négyesével egybe kötegelt SATA kábelt, mintha narancs színű is lett volna, lehet egy olyan megérné. A rendezés alatt amúgy én is arra gondoltam, hogy áthúzni a felesleget hátra. Illetve a táp előtti első gumiharangon nem tudod áthúzni hátra a kábeleket?

Sok időt el lehet amúgy ezzel szórakozni, én háromszor szedtem szét a H440-et, hogy kábelt rendezzek benne :DDD

A LED sort én végül a venti hubról oldottam meg, mert nem ahhoz volt szétvágható kábel, tiszta szerencse, hogy 12V-ot sok helyről lehet venni egy PC-ben.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#21) tatararpad


tatararpad
őstag

Könyörgöm bequiet, mATX imáimat hallgasd meg...

(#22) Mans20


Mans20
addikt

Ez a ház még tetszik is, csak ennél is mi értelme van a front ventinek? Előlapon ajtó, porszűrő, meg rács vagy kis hézagok, végül HDD tartó, légszállítást eléggé lefogják. Alig találok házat aminél ne lenne rács a ház elején.

(#23) Hunork válasza Mans20 (#22) üzenetére


Hunork
veterán

Pedig tolja be a levegőt. :K
Amúgy opció, bár akkor minek lett véve: a zajszigetelő anyagot el lehet távolítani. Igaz, nem egy hipp-hopp művelet, de megoldható.
Rács nélkül meg azért nem lenne esztétikus egyik ház sem. Vagy csak sima lemez...

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#24) fogtunder válasza Mans20 (#22) üzenetére


fogtunder
nagyúr

azért nem találsz olyan házat, aminek nincs rács az elején, mert akor vagy teljesen zárt lenne a ház, vagy nyitott, az előbb légáram, az utóbbi porosodás szempontjából nem túl előnyös.

ha nem lenne benne front venti, akkor mégis mi tolná be a levegőt a házba? ha jó légáramot akarsz, akkor nyilván nem ez a te házad, de nem arra van tervezve, hanem hoyg csendes legyen.

amúgy gyere át a házas topikba, írd le az összegolaló alapján, hogy mik az igények és segítünk.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#25) Mans20 válasza Hunork (#23) üzenetére


Mans20
addikt

Akkor jó, valami ilyenre gondoltam, itt csak porszűrő és az előlapi van .[link]

(#26) Hunork válasza Mans20 (#25) üzenetére


Hunork
veterán

Hát a Silent Base is ilyen, csak a lefelé nyíló ajtón van hangszigetelő anyag. :K
Azt a cikkben is említettem, hogy mivel hangszigetelt, ezért nyilvánvalóan melegebb a hőmérséklet odabent.De a legtöbb ház ilyen, egy előlap, valamilyen rácsformával, plusz porszűrő, és utána a ventilátor (ok)

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#27) Garfield.37


Garfield.37
tag

Szép házikó ! :K

Üdv : Garfield.37

(#28) MikaVejneGI


MikaVejneGI
aktív tag

Szia.
Lényegre törő , informatív cikket olvastam tőled.
Én is ezt a házat választottam volna , de Aerocool 1000-s lett a végén.
A grafikus kártyánk és a proci hűtőnk megegyezik , és a táppal kapcsolatban is egyetértek veled jómagam is modulárist tápot választottam. Bár én EVGA 500GS-t vettem nem bántam meg , valahogy a moduláris tápok jobban szerelhetők az ilyen kaliberű házakban , és jól is mutat a rendszer.
További jó használatot kívánok neked , és ha még írnál ilyen cikket. Beztos elolvasom.

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#29) Depression


Depression
veterán

Nekem ezek a kábelelvezetések nagyon nem tetszenek.
Szerintem biztosan lenne még ott min csiszolni.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#30) Hunork válasza Depression (#29) üzenetére


Hunork
veterán

Lesz is! :K
Csak vannak kábelek, melyek hosszát befolyásolni nem tudom. És majd lesz csere is, stílusosan narancssárga Sata kábelek. :) Hátul meg sok opció nincs, minden elrendezve, néha cikornyás, ez némileg a táp kábelek miatt is van, viszont nem is látszik. :))

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#31) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Boccs, az OFF-ért, de hátha itt valaki tudja a választ...

Szóval nem most volt amikor összeraktam a kis i5-ös konfigomat. Azóta sokat fejlődött a technológia, én pedig egy kicsit lemaradtam. Igazából a jelenlegi konfigom teljesítményével mind a mai napig elégedett vagyok. Viszont az utóbbi időben belefutottam pár passzív hűtésű cuccba (netbook, miniPC), és nagyon megtetszett a csönd és a kis fogyasztás.
Szóval, ami miatt rávenném magam a váltásra, az a kisebb fogyasztás és a passzív hűtés (nem pedig a nagyobb teljesítmény)
Kérdés: Létezik olyan konfig, ami netezés, szövegszerkesztés, zenehallgatás, filmezés közben képes "passzívan működni", és csak akkor kapcsolja be a ventiket, ha extra "kakaó" kell (és emiatt hűtés)?

(#32) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Ha kilövöm a WD Element külső HDD-t akkor nálam is ciripel valami de állandóan.
Csak nálam ez terhelés nélkül.
65W cpu + GT610. jó ha az egész 100W ;] :O

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#33) Hunork válasza <Adamsky> (#31) üzenetére


Hunork
veterán

Szia!

Létezik. :K
Elsőként ajánlatos passzív tápegységet beszerezni.
A CPU is lehet passzív hűtésű, főleg, ha nem akarsz brutál játékos lenni.
Aztán a mai VGA-k mind tudják, hogy általában Idle módban, rendszerint 50 Celsius fokig a ventilátor nem kapcsol be.
Ennyi jut eszembe a részletek nélkül. De megoldható! :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#34) imibogyo válasza <Adamsky> (#31) üzenetére


imibogyo
veterán

Bár ez itt tényleg OFF, de én lassan 2 éve nyúzok teljesen passzív rendszert. Maximálisan elégedett vagyok vele és azokra amikre neked kell még videokártya nélkül az IGP-vel is tökéletes (én játszottam is így vele). Mondjuk nekem azóta bekerült egy passzív 750Ti is és így már FHD-ben tudok Skyrimezni is vele, valamint a komolyabb Sketchup tervek sem fognak ki a gépen, tehát elég a teljesítménye... ;)

Mondjuk azóta ez a kis ház, csak porosodik nálam, mert a passzív GTX750Ti-nek elég magas a bordája és így nem lehetett az oldalfalat visszatenni a helyére. Szóval először egy félkész ház projektembe költöztettem át a konfigot, majd egy másikba, de ekkor lecseréltem az alaplapot is ATX-re, majd ezt az alaplapot is lecseréltem egy másikra és végül az egészet átköltöztettem a mostani legújabb készülő házamba, mely a tervek szerint bambusz borítású lesz.

Mindegyik gépemnek egy közös vonása van, hogy nincs bennük egy mozgó alkatrész sem az egy szem merevlemez kivételével (de azóta már ez is kikerült egy NAS-ba a spejzba).

Egy ilyen gépet nagyon kis méretben is meg lehet oldani. A fórumon radi8tor kollégának van egy majdnem MacMini méretű háza. Anno ebbe esztergáltam neki ventilátor-nyílást a tetőbe. Egy ilyen megoldással akár félpasszív, de tökéletesen néma gép is építhető, mondjuk egy extra alacsony fordulatszámú, mondjuk 500 RPM-es ventivel.

A cikkhez: nagyon tetszik ez a ház, régóta szemezek vele, de sajnos valahogy mindig büdzsén túli volt... Most is a számtalan futó projektem mellé, egyszerűen nem tudom besűríteni. Pedig igazán tetszik... :B

[ Szerkesztve ]

(#35) AxBattler válasza <Adamsky> (#31) üzenetére


AxBattler
félisten

Valóban nem lehetetlen, ahogy lejjebb is írják,csak egy kis utánajárást igényel: 35W fogyasztású Intel proci + nagy borás procihűtő + passzív VGA (RX460-ból és GTX1050(Ti)-ből is van már ilyen) + egy kellően szellős ház.

Kis méretben mondjuk egy Fractal Design Core 500-at választanék, amiben a hátsó 140mm-es ventijét leszabályozva (mondjuk 500rpm-re) simán működhet egy egyébként passzív konfig.
De lehetne még Thermaltake Core V1, V21, X1, X2, stb.

Táp még jó kérdés, de imibogyo megoldása a 180W-os paneltáppal, ipari AC adapterrel tökéletes egy ilyen konfignak. Már ha nem ijedsz meg egy kis barkácstól. ;)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#36) Fred23


Fred23
nagyúr

Nagyon szép ház, egyetlen problémát látok vele, amiről viszont nem tudom, mennyire valós: többen is tanácsolták nekem évekkel ezelőtt, hogy ne vegyek olyan házat, amibe felülről kell bedugni az USB-ket, 3.5-ös jack-et, mert hajlamosabb a portól és kosztól elromlani egy idő után. Vajon ez mennyire lehet igaz?

[ Szerkesztve ]

(#37) Hunork válasza Fred23 (#36) üzenetére


Hunork
veterán

Őszintén szólva ez már a harmadik házam, ahol felül vannak a csatlakozók. Még nem volt gondom vele. Por bárhová beszállhat. Esetleg a jó megoldás, ha mondjuk a cikkben is szereplő házban is meglévő előlapi ajtó mögött vannak a csatlakozók, akár beépítve a házzal (tehát gyárilag)(, akár egy külön dokkoló egység képében, és ekkor csak a használat alkalmával kerül elő az éppen aktuális dugasz. Bár a por oda is beszáll, már csak ilyen.
(én mondjuk porszívózáskor a házat is "megdolgozom" :) )

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#38) Fred23 válasza Hunork (#37) üzenetére


Fred23
nagyúr

Köszi, dobom a korábbi skatulyázást, és nyitott leszek eztán a felül lévő csatis házakra is! Már volt, hogy egyet ezért nem vettem meg, pedig tetszett, meg az ára is oké volt.

(#39) fogtunder válasza Fred23 (#38) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ha nagyon ettől félsz, akkor létezik dummy plug mind USB, mind jack aljzatba, de szerintem is felesleges csak ezért elvetni egy házat.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#40) scope2007


scope2007
addikt

Szeretem ezt a márkát :)

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#41) <Adamsky> válasza Hunork (#33) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

... és imibogyo és AxBattler

Kössz szépen a válaszokat! "Futok egy kört" a témában aztán meglátjuk. Lehet majd valamelyikőtökre ráírok privátban. Köszönöm még 1x! :R

(#42) Hunork válasza <Adamsky> (#41) üzenetére


Hunork
veterán

Nagyon szívesen, ezért ez az egész PH! :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#43) dominating


dominating
tag

Nekem is ilyen házam van kb 1 éve. Ami tetszik, hogy az "alaplap" tartó hátuljára 2 db ssd-t fel lehet tenni (képeket nem láttam, hogy tettél volna oda). Ami nem tetszik (egyik háznál sem tudtam megoldani), hogy a HDD ne rezonáltassa be a házat így van neki egy alap zaja (nem, nem a ventilátorok, mert ha kiveszem a HDD-t és csak SSD-k mennek akkor teljesen hangtalan)

5800x3d + 6900xt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.