Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34) Tim82 válasza The DJ (#33) üzenetére


Tim82
nagyúr

Igen, sajnos csak úgy volna gyakorlati haszna számomra egy ilyen gépnek, ha ezzel (mobilnet különösebb gond nélküli használatával - a megosztás nem ilyen kategória) is ki tudna váltani egy subnotebook-ot. Ha meg nincsen gyakorlati haszna, akkor jelenlegi anyagi helyzetben nem költenék ilyenre, bármennyire is imádom a gadget-eket. :U

Viszont nagyon nem mindegy, hogy másfél kilót vagy fél kilót cipelsz, illetve ami nekem fontos szempont, hogy a legkönnyebb és legkisebb bringástáskámba nem fér bele egy subnotebook (inkább csak 8-9" méret alatt). Én is elég rendszeresen vonatozom, igyekszem csökkenteni a magammal hurcolt dolgok összméretét/súlyát, azért is merül fel nálam a téma.

Gondolkodom néha egy Vye gépen is, 45-50k körüli áron már beszerezhető, de ugyanazon okok miatt nem játszhat igazán nálam, mint egy handheld PC. Értékelhető minőségű netbook pedig drága, jobb anyagminőségű modellek, mint a Dell és a HP Mini, használtan is kívül vannak egyelőre azon a kereten, amennyit számomra megér a dolog.

Majd ha jobban állok anyagilag, talán. Addig a Galaxy S is megteszi (amit bagóért vettem a mobilszolgáltatómtól :) ).

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.