Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Áh, úgy se lesz ebből semmi :(

De ne legyen igazam.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Sega trollkodása, nem több.

Live-Die-Respawn

(#3) b.


b.
félisten

Hát pár hónapja Suzuki bejelentette hogy megakarja mindenképpen csinálni.Nem tudom milyen masinára jön ,de akkor ehhez a játékhoz veszek gépet mind1 min jön ki :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#4) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Szerintem már sose fogja megbosszulni Ryo az apját, de ha mégis kiadnák a harmadik és egyben lezáró részt, akkor csak ezért az egy játékért vennék újra konzolt.

(#5) idegen lény válasza b. (#3) üzenetére


idegen lény
őstag

Dreamcast 2-re! A Nintendo összefog a Segával és megcsinálják a Nintendo Dreamcast-et! Az tarolna! :))

Mióta is várunk már egy új Shenmue-ra? Kábé ősidők óta!

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#6) Mister_X válasza idegen lény (#5) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Erről álmodozni felesleges, viccnek meg nagyon rossz. A Wii U-nak van most olyan lehetősége, hogy az legyen a régi motoros kiadók fő bázisa. Ahogy a SEGA elkezdte az új Sonic-kal.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#7) b. válasza Mister_X (#6) üzenetére


b.
félisten

Azért semmi nem lehetetlen :) ez az egyik kedvenc videóm 0.31 nél nézd meg a lemezt amit beolvas :D
[link]

fake de azért nagyon bejön :)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#8) idegen lény válasza b. (#7) üzenetére


idegen lény
őstag

Annak a cégnek, amelyik képes volt egy ilyen remek gépet létrehozni (bár az ékszíja hamar elszakadt, és kontroller is hosszú távon kényelmetlen volt), kell, hogy legyenek még értékes szellemi tartalékai. Nagyon sajnáltam, hogy kikerültek a konzolpiacról. Sok Sega játékban rengeteg érdekes ötlet volt. Üdítő volt velük játszani. Egy percig sem voltak unalmasak.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#9) b. válasza idegen lény (#8) üzenetére


b.
félisten

Egyetértek veled ez így van.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#10) olbaidhun válasza idegen lény (#8) üzenetére


olbaidhun
őstag

Nekem pont ezek a hangulati elemek hiányoznak, nem a csicsa grafika..

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#11) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Még több apró jel It's time for your annual Shenmue 3 rumour!

PSN:BiZzare_0 ️

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.